Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

máš pravdu medik, už si to veru až tak podrobne nepamatám, ale ako som zbehol uvodné stránky ICE CATS v tejto téme, tak prvá zostava z roku 2006 bola kuko, seabrook a my dvaja :) ... samozrejme, wildcelt bol stabilný člen v tých časoch, len na úvod pauzoval :) ... ja som práve naozaj rád, že ma tibor oslovil s ponukou práve z tímu ice cats, tento tím je spoločne s fire birds mne najbližší, strávil som tu vela, vzostupov aj pádov :) ... na tipovačku som sa už moc necítil a popravde, ak by to nebol jeden z týcho 2 tímov, nedal by som sa na to nahovoriť
Ja viem,že som ešte asitak 3 roky do zadu mal bannerik práve pirátov uložený v Notese :D taká milá spomienka na začiatky...
a tuna som sa dostal... mne sa zdá, že Sea mi pisal Pmku.. ale presne ako už si nepamatam čo tam písal..
super to bolo aj s Kukčom wildom tebou Seaom.. každým... Najlepšie spomienky na tento tím a len a len dobréé :good:
Tak dakujem za infošky z historie medik.Je to zaujímavé čitať.Ešte jedna vec,tý chalani čo si ich spomínal,Open,kuko ... sa kde stratili a si s niektorými nadalej v kontakte?
No máš čo čítať Tiborko :thumbsup:
Fúúú tak kuko ten tu pred dvoma rokmi ešte zavítal ..(v podstate aj to sa dočítaš tuna stranke :D ako sa vrátil) a Open.. za toho budú vedieť skôr arek a spol..
Tak Vader a Tuukka to bola paráda :yahoo: :jupi: mali sme to dobre rozložené ,aj canes získal kopec bodíkov a vám sekundoval a bum zrazu sme v hre aj o 1 miesto. :) Nechali sme za sebou dnes aj velmi zdatne finišujúci bývalý tým Vadera Vikingov,on aj medik boli bodovými lídrami svojich tímov a ide do tuhého už len 2 dni do konca kola. :) :)

Janik, medik a canes sú hviezdami aj IC z minulých sezon a tak to musí byť aj pre nich velké prekvapenie tento finiš kola :klobuk: :box: :)
medik911 píše:No máš čo čítať Tiborko :thumbsup:
Fúúú tak kuko ten tu pred dvoma rokmi ešte zavítal ..(v podstate aj to sa dočítaš tuna stranke :D ako sa vrátil) a Open.. za toho budú vedieť skôr arek a spol..
Dakujem už som začal mediček, :wink: ale teraz to odložíme až po konci kola až sa nenahneváš :-D Ale klobúk dolu to sú aj od teba parádne výkony a riadne nám zatápate v boji o najvyššie priečky konferencie aj s janíkom a Veronikou. :)
Tak asi žiadnému inému tímu by som neprial víťazstvo v KTL ( Teda momentálne okrem vikingov :D ) ako IC.. je to Proste srdcovka, a v tomto tíme verím skončím kariéru ale to snáď bude až za nejakých 10 rokov. :D
Prekvapenie to je ale príjemné.
No v pohode, máš čo robiť to len za jeden den neprečítaš.. a vieš čo ? začnem sit o čítať znova aj ja keď dôjdem na internát .. nech si trocha zaspomínam, na moje mladé léta :verysad: :lol2:
Tak dnes to Vaderovi lepilo, konečne ste sa ku mne pridali aj vy a výsledok je na svete :-D

Srandujem,velmi pekným tímovým výkonom sme v hre o pekný výsledok,tak podme to doklepnúť a skúsme moc nepokaziť. :wink:

Tak ked si ma Tibor pred týždňom oslovil s ponukou, nech prídem do tímu IC si zatipovať , ani by ma nenapadlo,že sa ešte môžeme dostať aj do hry o 1 flek. :) Falconíci mali velký náskok a Knights tiež vyzerali,že si to o to 1 miesto rozdajú.Dnes ale zakopli obidva tímy,tak bude ten koniec napínavý a to je šanca pre ostatné tímy im to skomplikovať, tak skúsme ponúknutú šancu využiť. :cinka:
Tibor píše:
TT1905 píše:To si piš, že je to lepší. Udělals dobře žes oživil IC, hodně štěstí :thumbsup:
Ďakujem za prianie to si cením ja i kolegovia. :) Mali sme o teba záujem ,ale tvôj dôvod som pochopil a akceptoval.Nech sa ti darí :)
medik911 píše:Aký bol jeho dôvod? že nevie tipovať a nijak by vám nepomohol ? :hehe: :wink:
:?:
TT1905 píše:Ne, nechtěl jsem být v týmu, kde jsi tipoval ty :jn: :-D
tak aspon vidíš čo si urobil,ak si tú ponuku len pre toto odmietol.Vaša GM dnes ako jediný šéfik tímu nenatipovala.To už vieš ty, :wink:
škoda,že som ja alebo canes nedal miesto X -2 na Minnesotu, mohli sme byť tiež na 1 mieste. :-(

Skončili sme na krásnom 2 mieste v tomto kole , takže až tak velmi smutný byť nemusíme :clap: :yahoo: Takže dakujem,že ste canes,Vader a Tuukka moju ponuku na pôsobenie v ICE CATS prijali ,poctivo tipovali a dávali do toho i rozum,nielen tam naflákali tipy ono to nejak dopadne :wink: A tak sa dočkali i odmeny v podobe velmi pekného 2 miesta.A stratu z toho neodohraného 1 kola sme týmto vymazali a sme späť v hre v boji o play off. :wink2:
krásny výkon, skončili sme 2. nielen v konferencii, ale aj celkovo v lige, to som naozaj nečakal :) ... dúfam, že sa bude dariť aj nadalej!
Tibor ved Tuukka tipoval v tomto kole velmi dobre a ty si mu dal zmluvu len na pár dní a teraz ti ho vyfúkli knights.. wtf
Ohlund píše:Tibor ved Tuukka tipoval v tomto kole velmi dobre a ty si mu dal zmluvu len na pár dní a teraz ti ho vyfúkli knights.. wtf
Ja som ho pustil.Taká bola naša dohoda,že nám pomôže do konca kola.To splnil a tipoval velmi dobre.Ale bol dohodnutý s Daweom a to som rešpektoval.Pomáhal nám doteraz ako výsledkovo tak i náhradou za neho.Zverejním to onedlho, finišujem s rokovaniami.Bude to velmi dobrý a kvalitný tipér a určite nebudeme slabší. Viem čo robím,dôverujte mi kolegovia i ty Ohlund. :wink:
Takze rokovania boli uspesne uzavrete a vitam novu posilu a aj drzitela titulu Koviho.Vitaj medzi nami v ICE CATS
Koviiiiiii :sok: :cool:
Vader píše:Koviiiiiii :sok: :cool:
tak to má byť,že si spokojný :wink: bude to velká posila a supr hráčik
:klobuk:
Tak na úvod remíza a 1 bodík do tabulky.Proti silným Drexel si myslím slušný výsledok.Dnes volný den tak naša nová posilka Kovi sa môže trošku zohrať s tímom a dúfam,sa podarí ho zaradiť k nám do topicu, aby videl naše tipy a my jeho. :wink: Tak dnes si doprajte trochu volna,doliečte bolačky a zranenia,zajtra nás čakajú Evil Insiders. :cinka: :box:
Vstúpili sme do kola dvoma remízami. EI sme porazili po pp a DD remíza ostala tak máme 3 bodíky.Na úvod je to dobrý výsledok,s najlepšími tímami druhej konferencie,tak celkom fajn výsledok,dnes skúsme vyhrať za 3 body. :wink:
Tak prianie zo včera sa mi splnilo.Dnes sa nám podarilo vyhrať aj za 3 body a nadalej sme tak v tomto kole bez prehry. :) Vader i Kovi,supr výkon dnes . :) Som rád,že Kovi takto pekne zabodoval a ukázali sme súperom,že aj ked je Tuukka preč,tak určite to s nami jednoduchšie mať nebudú :) Kovi je šikovný hráčik a tipuje poctivo a dokopy budeme tvoriť silný tím ktorý nikomu nič zadarmo nedaruje :klobuk:
Kolegovia,ospravedlnujem sa,že som včera nenatipoval.Nebudem sa vyhovárať,myslel som si,že už mám natipované dopredu,ale neskontroloval som si to po 1 x a ráno som :shock: Slubujem,že už sa to nestane,dám si na to väčší pozor. :wink:

Ale vy ste zahrali aj v 3 velmi pekne a vybojovali bodík,každý jeden na konci môže rozhodovať. :) :good:
nevadí, jedna chyba, žiadna chyba, dnes sme zabrali naplno, podali sme najlepší výkon zo všetkých tímov, pri takýchto bodových hodoch je škoda, že sa toto kolo netipuje na celkový počet bodov, ale "len" na výhry ... na ktorú by nám stačil aj celkový výkon o 12 bodov horší :) ... snáď si formu prenesieme aj do zvyšku zápasov :)
Canes dakujem za pochopenie. :) Dnes to bola paráda,najviac bodov zo všetkých a ty krásnych 15 :) Dalšia výhra je v kapse,ked nám to pôjde ako doteraz,tak aj v tomto kole uhráme nejaké plusové bodíky na konkurentov. :)
Dnes aj bez canesa dalsia vyhra len tak dalej
Tibor píše:Dnes aj bez canesa dalsia vyhra len tak dalej
Možná to není to na škodu, občas bychom měli někoho z tipování vynechat, aby měli soupeři aspoň nějakou šanci. :jn: :jn:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS