Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Gratulujem k 1 miestu vo vašej konferencii a 2 v KTL z tohto kola. :klobuk: Aj mňa tešia vaše výsledky po návrate a ako pekne reprezentujete tento tím ICE CATS pri jeho comebacku. :)

Prajem šťastné a veselé Vianoce. :)
chlapci, ja som veril, že to dokážeme!!! ... úžasný výsledok pre tento tím, po XY rokoch ma tipovanie opäť baví, ďakujem ti ešte raz tibor, že si ma dotiahol do tohoto tímu a že si ho vlastne opäť postavil na nohy a doviedol na miesta, na ktoré skutočne patrí :) ... stiahlo sme manko za neodtipované prvé kolo a sme na miestach pre PO, dúfam, že ďalej nám to pôjde takto isto! .... tak chalani, vianoce začali vskutku príjemne, tak si užite volno, pokoj,darčeky, jedlo a alkohol a do nového kola nech sme opäť vo forme! ... poďme mačky! :cool:
Ohlund píše:Tibor ved Tuukka tipoval v tomto kole velmi dobre a ty si mu dal zmluvu len na pár dní a teraz ti ho vyfúkli knights.. wtf
no ako hodnotíš tú zmenu teraz? :wink:

Ohlund prajem ti šťastné a veselé Vianoce a nech ťa KTL ešte dlho tak baví ako doteraz. :klobuk:
canesman píše:chlapci, ja som veril, že to dokážeme!!! ... úžasný výsledok pre tento tím, po XY rokoch ma tipovanie opäť baví, ďakujem ti ešte raz tibor, že si ma dotiahol do tohoto tímu a že si ho vlastne opäť postavil na nohy a doviedol na miesta, na ktoré skutočne patrí :) ... stiahlo sme manko za neodtipované prvé kolo a sme na miestach pre PO, dúfam, že ďalej nám to pôjde takto isto! .... tak chalani, vianoce začali vskutku príjemne, tak si užite volno, pokoj,darčeky, jedlo a alkohol a do nového kola nech sme opäť vo forme! ... poďme mačky! :cool:
Ja chcem podakovať tebe canesman,že si moju ponuku prijal a opäť si sa do KTL zapojil. :) A ked čítam,že ťa KTL opäť baví mám z toho radosť aj ja,toto je to,čo k tipovaniu treba,potom sa dostavia aj výsledky. :wink: Pokúsime sa na tieto výkony nadviazať aj v dalších kolách,nebude to lahké,ale tento tím je dobre zložený a pokúsime sa tie výsledky opäť zopakovať. :jupi: :wink2:
Tak nám začalo dalšie kolo -4(naše 3) a vykročili sme do neho pravou nohou výhrou. Vader už začal trošku skôr s oslavou Silvestra,tak si dal do trumpetky a v hodine duelu ho nebolo možné zobudiť. :oslava: :-D Ale to je len naoko zvonku,my vieme,že len šetril súpera aby mu dal šancu hrať aspon ako tak vyrovnanú partiu s mačkami :wink:

Canes gratulujem k výhre nad členmi Openovej konferencie v ASG a ty si potvrdil tiež svoju dobrú formu aj v tomto dueli. :good: :good: Tak ako aj dnes,skrátka máš streleckú (tipérsku) fazonu ako hrom a veríme,že vydrží čo najdlhšie :wink:
Chcel by som členom nášho tímu a i z ostatných v KTL popriať veselého Silvestra.Neprežente to moc s alkoholom,nech nezamrznete ,kedže nám nasnežilo a keby aj po štyroch sa dostali domov a vyhriatej postielky :-D :wink: .
Tibor píše:Chcel by som členom nášho tímu a i z ostatných v KTL popriať veselého Silvestra.Neprežente to moc s alkoholom,nech nezamrznete ,kedže nám nasnežilo a keby aj po štyroch sa dostali domov a vyhriatej postielky :-D :wink: .
U nás nesneží :| :-D
Výborne chlapci, po dnešnej výhre sme opäť na 1. mieste! Pochvalu si zaslúži predovšetkým Tibor, ktorému to výborne "padá" toto kolo. Ja sa nie a nie chytiť, dnes som dokonca zaknihoval shutout :slap: ... Je ale super, že keď nejde jednému, potiahnu iní, o tom je tímové tipovanie. Tak poďme dotoho! :)
No pomalými postupnými krokmi sme sa vyšplhali tam ,kde sme skončili posledné kolo na 1 miesto. :) Canesman netráp sa tou individuálkou,je pred nami ešte dosť dní aj v tomto kole a ty to zlomíš :wink:To,že sa mi teraz trochu darí som rád,ale presne ako píšeš,dôležité je aby sa pokud možno stále niekto z nás držal hore a "padalo" mu to ,potom to pôjde aj tímu. :) Zatial to funguje a za to si pochvalu zaslúžite všetci :wink:
Chlapci, treba sa uz chytit konecne :neviem:
No ja som sa už chytil svojej babenky pravou rukou a piva druhou.Daj vedieť,kedy sa už budem moct pustiť :-D :wink:

Máš pravdu chcelo by to konečne opať zapnut na vyšší level.Trošku sa momentálne trápime,ale verím,že to zlomíme a pripíšeme si aj z tohto kola umiestnenie s ktorým budeme moct byť spokojný na jeho konci. :wink:
Dobra smola dneska :hroza:
A zas o dva body :sok:
Kovi81 píše:A zas o dva body :sok:
stratili sme výhru v dueli NSH-WAS tam viedli OVečkinovci už 3:2 a nakoniec dostali ešte 2 goly :hroza: Takže smola sa na nás lepí, skúsme to zlomiť a pokúsiť sa skončiť na bedni,to by bol pekný výsledok. Red Devils už nezastaví nik ale o to 2-3 miesto sa ešte musíme pokúsiť :wink:
veľkú smolu sme mali teraz niekoľko zápasov po sebe, ked sme ako tím zatipovali výborne a porazili by 90% tímov, tak náš súper podá výkon kola :/ ... ale sťažovať sa nemôžeme, také je rozlosovanie, dnes konečne výhra, snáď už dokonca kola budeme mať viac šťastia a aspoň tú "bedňu" uhráme :) ...
Chlapci, dneska su riadne tazke zapasy, ale mozme len vela ziskat. Tak pome na to :cinka: :box:
tak vyšlo to takmer dokonale, vyhrali sme a preskočili 2 tímy nad nami a dotiahli to na 2. miesto :) ... toto kolo som tipoval otrasne, takže ja si moc velké zásluhy nerobím, no kovi a predovšetkým tibor tipovali skvele, škoda, že ti tibor ušlo 1. miesto v individuálke, bolo to naozaj o chlp! ... ale sme tím, páči sa mi, že každý z nás vie potiahnuť a v dôležitých chvílach vieme pekne zabodovať a výsledkom je, že v tejto sezóne sme neboli horšie ako na 2. mieste, čo je skvelé! ... takže super chlpaci, podme ďalej do toho! :cool: :oslava:
No tak nakoniec 2 miesto.Celkom pekný výsledok,teraz trošku mrzia tie 1 bodové prehry ,ale mohlo byť aj horší výsledok takže :good: .Canes ja som s tým 2 miestom z indi spokojný,je to tak ako má byť ked je tím 2 tak aj ja. Som presvedčený,že dalšie kolo budeš aj so svojimi výsledkami spokojnejší,je fajn,že sa dobre doplname a každý chvilku tahá pílku.Si náš líder a pomáhaš ako tipovaním tak aj skúsenosťami z KTL prehladom a to je pre náš nováčikov velmi cenné :) Kovi ma velmi milo prekvapil ani tak nie výsledkami,viem,že je dobrý tipér,ale,že sa aj tu v téme trošku ozval a burcoval tím. :) Aby som vedel ako to vidíte a ako ste spokojný tak to treba aj tu sem tam napísať ,nie som Mentalista nemám dar čítania myšlienok :-D Inak super kolo Kovi ,pekný výsledok a viem,že to nám pomáhaš istením inak si mohol byť ešte lepší.A aj to si velmi cením. :) Vader trošku mal zo začiatku vlažnejší vstup,sem tam vynechal,ale od nášho rozhovoru ide ako píla a bez výpadkov a za to máš velkú pochvalu.Aj toto malo podiel na našom 2 mieste a neraz si získal cenné body aj ty a tak to má byť.Pekne sa striedať v získavani bodov a rozložiť to na celý tím.Teraz bude až do utorka volno,tak si ho užite a trošku relaxujte hoci pri dobrej hudbe. :)
Podme skusit este trocha v tabulke poskocit, aj ked zapasy su strasne tazke dneska :box:
nakoniec 5. miesto, čo je celkom fajn výsledok :) ... toto kolo si však absolutórium zaslúži tibor, ktorý tipoval úžasne a dokonca vyhral individuálku :cool: ... takže tibor, gratulujem, snáď ti forma vydrži čo najdlhšie :) .... škoda však, že sme viac krát toto kolo tipovali len v 3-ci, to nás isto stálo zo pár bodov, tým pádom o niečo vyššie postavenie :neviem: .... tak podme ešte na to posledné kolo, zatial sme v konferencii na výbornom 2. mieste, tak si ho už udržme!
Tak nakoniec pekne piate miesto, co ked sme tipovali v trojici si myslim je velmi dobe. Tiborovi gratulujem k individualke, velky uspech :good:

Hlavne by som ale chcel privitat tipera, ktory mi minuly rok v majstrovskej sezone robil GM a to Bossa. Je to velka posila a dufam ze v play-off sa nam podari zurocit skusenosti a zopakovat minulorocny triumf. Vitaj :klobuk:
Zdravím všechny ... díky Tiborovi, že mi nabídnul jedinečnou možnost porvat se po roce opět o titul. Z minulosti se žít nedá a čeká nás tvrdá práce. V posledním kole jsem začal pomalu ladit na play off, uvidíme, jak to bude vypadat dál. Čeká nás tvrdá práce a nic než tvrdá práce. Ať nám to šlape. :good:
tiež ťa zdravím boss, verím že nám to spolu ako tímu pôjde a dotiahneme to čo najďalej :)
Výkon dňa hneď na úvod kola! Dnes to bola spanilá jazda, Kovi :klobuk: :frajer2: .... Len tak ďalej, poďme ICE CATS!
pekne to vyslo :-D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS