Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Áno je pekné že sme ho zahájili výhrou dúfam že takto budeme pokračovať čo najdlhšie. :-D
chrto85 píše:Áno je pekné že sme ho zahájili výhrou dúfam že takto budeme pokračovať čo najdlhšie. :-D
pokúsime sa potiahnuť šnúru výhier,verím,že naša nová posila tvôj brat nám k tomu dopomôže tak ako dnes si nám výhru vybojoval ty s medikom proti silnému protivníkovi Hockey Kentu i ked sme nastúpili len v 3 ludoch.Tymto ho v ICE CATS oficiálne vítam,tak ako aj teba ,vitajte u mačiek chalani,nech vám to tu klape a ste spokojný. :)

Pred 2 rokmi ked sme spolu bojovali vo finále proti sebe,som vás považoval za silných konkurentov,dobrých tipérov i ste dobre fungovali a sa doplnali s bratom a práve na tú spoluprácu som sa rozhodol staviť túto sezonu.Najlepšie výkony tu v doterajšom priebehu podávajú tímy ktoré sú už dlhšie pokope,poznajú svoje dobre stránky i slabšie a rozhodol som sa,že proti tomu postavím tím,kde budem ja s medikom v jednom útoku a v 2 vy dvaja a spoluprácou to potiahnut k zlepšeným výkonom ako v predošlých 2 kolách.Tak good luck chalani. :klobuk: Dnes nás čaka tím s najviac titulmi v KTL Evil Insiders velmi dobre zložený tím ktorý tu podáva dobre výkony aj v tejto sezone a tak sa pokúsme zabojovať a pripísať si po Hockey Kentu skalp dalšieho silného protivníka. :box:

Zároven sa chcem podakovať canesovi i Nabbymu za pobyt v tíme a popriať vela šťastia v dalšej kariére,su dobrý tipéri i kolegovia a verím,že miesto si tu iste nájdu. :klobuk:
Tak dnešna smolná prehra, škoda toho..
snad to dneska takticky aj trocha výjde :)
Veru smolna prehra, jeden bod to zamrzí skoda ze posledny zapas neskoncil remizou ale co uz treba ist dalej. Dnes nas caka firebirds tak pome do nich. Go Cats Go :clap:
Dnes nám to tesne nevyšlo,ale treba uznať kvality súpera :klobuk: ,boss je starý lišiak,tvoria dobrý tím a napriek tomu,nechýbalo vela a boli by sme si pripísali výhru. :) Napriek tomu,že sme prehrali,mal som z toho dobrý pocit,mali ste tie tipy dobre rozhodené,verím v silu tohto tímu tak Lets go CATS :clap:
Tak dnes sa na nás naopak usmialo štastie,výhra o 1 bodík,len tak dalej. :)
Pravda. Dnes to bolo L.T.T. :frajer2:. Dúfajme že budúce zápasy budú o niečo jednoznačnejšie v náš prospech :wink:. GO CATS GO ! :wave:
AngeloTony-BostonSam píše:Pravda. Dnes to bolo L.T.T. :frajer2:. Dúfajme že budúce zápasy budú o niečo jednoznačnejšie v náš prospech :wink:. GO CATS GO ! :wave:
no hlavne ma teší Tony ,že po tvojom a bratovom príchode to tu celkovo ožilo,vidno,že už máte skúsenosti s KTL ,netipujete len z povinnosti,ale preto,že vás to baví a to sa skôr či neskôr odzrkadlí aj na výsledkoch. :)Takže dnes máme Red Devils,tak skúsme zabojovat proti diablikom a pripísať si dalšie bodíky do tabulky. :)
Spravil som jednu zmenu tak dufam ze ma to rano nebude mrzet. :-O . Dnesna vyhra parada to mame revans za ten vcerajsok :-D
Tak dnes dalsia vyhra ktoru nam zariadili chris s medikom. :-D Pekna praca chalani. Ja ako som zmenil ten tip a nezmenil este jeden co som chcel tak mam o 5 bodov menej :x .Nuz ale co - hlavne ze sme vyhrali. :-D
Výborne, uvedomujete si, že to už je séria ? :D tak nech trvá čo najdlhšie :) :good:
chrto85 píše:Tak dnes dalsia vyhra ktoru nam zariadili chris s medikom. :-D Pekna praca chalani. Ja ako som zmenil ten tip a nezmenil este jeden co som chcel tak mam o 5 bodov menej :x .Nuz ale co - hlavne ze sme vyhrali. :-D
dakujem pekne aj za medika :wink: hlavne sa tým,že to tentoraz nevyšlo nenechaj odradiť nevyšlo dnes vyjde nabudúce , :) mal si dobrý čuch na tú zmenu o ktorej viem,len tomu tímu chýba momentálne líder - rozdielový hráč lebo je zranený,inak by minimálne tú X iste dali. :wink: Mna hlavne teší,že vidím snahu,že o tých tipoch aj trošku uvažujete,nenahádžete to len tak z povinosti a to si na vás všetkých 3 cením,tie výhry sú čerešnička a malá odmena za toto. :klobuk:
Tak dnes sa nám podaril husársky kúsok,ked sme porazili v duelových kolách tradične velmi silných a lišiackych taktikov Rebelikov. :clap: Výhru nám zariadili medik s chrtom, Tony ich dobre doplnil ,ja som sa snažil skôr vykryť vaše tipy kedže ste už mali natipované všetci 3 a poznám taktiku Ohlundovcov dať i na prekvapenia ,nech bodujeme,nech sú výsledky akékolvek, až teda na to Chicago tam som veril,že slabo hrajuce plamene nebudu súperom pre Panarina a spol to teda nevyšlo :-D :) Dnes teda Ohlund o mojom tíme tipujúcom ako ovečky iste písať nemôže :-D tak supr robota chalani,len tak dalej. :)
Naša séria pokračuje :-) podarilo sa nám poraziť lídra druhej konferencie. Len tak ďalej. Zatiaľ pekná práca.
nemôže byť už koniec kola ? vlastne nie ešte Falcons su pred nami.. Tak len pekne pokračujme v takto kvalitných výkonov a snáď nám dá Miloš aj nejaké odmeny :)
medik911 píše:nemôže byť už koniec kola ? vlastne nie ešte Falcons su pred nami.. Tak len pekne pokračujme v takto kvalitných výkonov a snáď nám dá Miloš aj nejaké odmeny :)
no aj to je možné,že by boli odmeny,ale o tom sa porozprávame po sezone :wink: netreba lietať v oblakoch,ale tvrdo pracovať aby to nezakríkol človek ,,ked človek moc sníva tak väčšinou príde prehra ako dnes,umocnená tým,že stačilo im nastúpiť v 3 ludoch a aj tak nám šnúru výhier pretrhli.
A zase rozhodol len jeden bod. Na tieto smolne prehry si neviem zvyknut. :cry:
chrto85 píše:A zase rozhodol len jeden bod. Na tieto smolne prehry si neviem zvyknut. :cry:
tak je to smolná prehra a dolo by sa povedať,že ja i medik sme trošku podcenili Minnesotu,presne také isté tipy ako on mal od súpera Pali,ale zmena prišla v 1 tipe a ten rozhodol ten ich minisúboj včera,mne to na tento tím skrátka nejde,už 3 neúspešný tip v rade ,videl som,že nám tam tá 1 chýba,ale vravel som si,že predsa po 0-4 v CBJ nemôže NSH prehrať 2 zápas po sebe,evidentne môže a navyše s 2x 0 v počte inkasovaných golov. :shock: :sok: No čo už stane sa,trošku nám to včera nevyšlo,toto kolo má len 13 tipovacích dni,máme to dobre rozbehnuté,tak pokúsme sa zabojovať v dalších kolách aby sme to doviedli do úspešného konca.Lets go CATS :clap: :box:
Tak toto bola fakt smolná prehra..
no ale aj stýmto treba počítať raz vyhráme o bod raz zasa naopak. nevadí dneska ideme zasa na výhru :good:
Ako pozerám, tak dneska by to mala byť dalšia výhra :thumbsup:
Dobre pozeras ked pridem domov z roboty spravim tabulky kedze ohlund dneska asi nemoze
Tak pekná výhra s najviac bodmi v dni,Tony,mediček :good: my s chrtom sme sa snažili aj trošku poistkami vas doplnit,tak len tak dalej chalani. :) Chrto díky za vyhodnotenia,ano sem tam aj naš ranostaj Ohlund potrebuje helfnut a je super,že si v tom sa rozhodol pomôct. :)
Dnes ďalšia výhra vďaka vyrovnaniu Caroliny :-D . Už sa nám začína ďalšia séria len tak ďalej. Doklepme to už konečne na to prvé miesto. :thumbsup:
Chrto trošku sme si to skomplikovali,ale nebolo to daleko ani u STL tá X dobre sme to mali poistené :-D :wink: ale lahká výhra by nás tak netešila ako takto ked sme ten 1 bodík navyše získali tentoraz my. :clap: Medik s Tonym nas dobre istili,tak dalej chalani skusme este zabojovat aj o ten 1 flek ,ale petrikovci idu tiez paradne aspon to bude zaujimavejsie :wink:
chrto85 píše:Dnes ďalšia výhra vďaka vyrovnaniu Caroliny :-D . Už sa nám začína ďalšia séria len tak ďalej. Doklepme to už konečne na to prvé miesto. :thumbsup:
tlačil som Carolinu očami pomalu viac ako Rangers :-D ktorým sme vyfúkli už skoro istú výhru Stellersákom a dalšie bodíky su doma :)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES