Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak dnes máme volný den,tak si trošku zrelaxujte sily,po nich nás čaká posledných 5 duelových dní väčšínou protí tímom z druhej konferencie a na záver čerešníčka Falcons. :)
Tak dnes nás po prestávke čakajú gremlinsi ktorý sú momentalne na 3 pozicii my by sme ale mali ukázať že sme vo forme a už sa hádam prebojovať na čelo našej konferencie keďže Falconi hrajú proti Tigrom. Tak poďme nato go cats go :clap:
No bude to zaujímavý zápas, veľa zápasov. stať sa môže čokoľvek, ale verím, že to dneska dáme a priblížime sa nášmu cieľu tj 1 miestu. poprípade si aspoň upevniť tú 2 pozíciu
tak veľa štastia :)
Dnes nám zase šťastie prialo a ďaľšia výhra na našom konte :yahoo: škoda len že sa nám nepodarilo prebojovať na to prvé miesto :cry: ale čo už treba byť trpezlivý veď ako sa hovorí trpezlivosť ruže prináša. :good: Čo je ale pozitívne,že sme si už urobili docela slušný náskok nad tretím. Len tak ďalej :wave:
Včera na nás prefíkaný Selly a jeho bratia vytiahli silné kalibre s tými X zdvojenými niekedy 3 násobnými X kedže tie X nakoniec aj padli,ale na teba chrto to nestačilo :good: :klobuk: super robota v kombinácii aj s medikom. :clap: To 1 miesto sa nám vyhýba zatial,možno to tak má byť,že si to s Falconíkmi rozdáme v posledný den :wink: :box: ale pred tým nás ešte čakajú silný súperi už zajtra draci,tak do toho Cats. :clap: :clap:
Veľmi pekný výkon Chrto :) paráda séria pokračuje len tak ďalej, chcelo by sa tak dariť celú sezónu .
Tak tak o 1 miesto si to rozdáme asi až v poslednom kole. O to lepší záver bude :good:
Tak dnes sme vybuchli,treba lišiakom z DD zagratulovať, zvládli toto výnimočné X kolo lepšie a tak nám pripravili 3 prehru. :klobuk: Na naše štastie skoro všetky tímy z našej konferencie prehrali,takže sa toho moc nezmenilo až na koníkov ktorý sa k nám priblížili na 3 body a práve s nimi máme dnešný duel,tak sa z tohto nepovedeného dna so skoro samými X treba otrepať,hodiť ho za hlavu,zase tak skoro sa opakovať iste nebude :wink: a skúsiť opäť zabojovať o dalšiu výhru,tak LETS GO CATS :wave:
No tak dneska sme dostali poriadne na frňák..
dneska by bodlo vyhrat , a poistit si to najhoršie 2 miesto a v poslednom kole pekne vystupit na 1 miesto :)
Tony tak dnes v tomto dôležitom dueli s rozbehnutými koníkmi to bola paráda od teba :clap: :klobuk: ,brat s medikom riež supr robota ,pekne ste to mali rozhodené chalani :wink: celé kolo šlapete super všetci 3 robíte mi radosť a odmenou nech vám je priebežné 1 miesto na ktoré sme sa dnes konečne prebojovali,tak budete mať iste pekne a veselé ráno,ked uvidíte výsledky ako aj ja :) :clap: :wink: Tak to skúsme na nom aj udržať až do konca chalani, :wink: nebude to lahký súboj s Falconíkmi,predvádzajú parádne výkony na čele so svojim GM petrikom :klobuk: ale to aj my,tak súboj o 1 miesto bude napínavý až do konca ako má byť v tomto duelovom kole :wave: :wave:
Juchuuuuuu :clap: konečne sme sa dostali, kam patríme :yahoo: mne sa lúbi hlavne naša spolupráca. Keď sa nedarí jednému tak zabojuje druhý. Ostávajú nám posledné dve kolá tak dúfam že si túto pozíciu udržíme. Lets go cats :box:
chrto85 píše:Juchuuuuuu :clap: konečne sme sa dostali, kam patríme :yahoo: mne sa lúbi hlavne naša spolupráca. Keď sa nedarí jednému tak zabojuje druhý. Ostávajú nám posledné dve kolá tak dúfam že si túto pozíciu udržíme. Lets go cats :box:
aj mne sa velmi lúbi naša spolupráca chrto :) plus to,že ako jedny z mála v topicu na tom určenom i mimo neho komunikujeme,v dobrom i zlom sa povzbudzujeme,tak to človeka hned viac baví, ako keby len nahádzal tipy a to je všetko.A to prišlo s tebou a tvojim bratom,medikovi to tiež trochu chýbalo takže myslím,že to všetko spolu s príchodom tvôjho brata zapadlo do seba a aj toto je za tým kde stojíme toto kolo,ked tie 2 kolá predtým moc radosti z výsledkov nepriniesli. :-( Tam to bolo skôr o nahananí bodov do individuálky ,komunikácia žiadna,tipy plus minus rovnaké,bud sme zabodovali všetci,alebo nikto a to nás dostalo na priečky mimo play off.Chalani tipovali pravidelne,su to supr chalani a ja dúfam,že sa do KTL vrátia,ale mne chýbalo a chcel som dosiahnuť práve toto čo tu máme teraz a tak je to hned veselšie ,nech už dalšie kola dopadnú takto,či o niečo horšie,verím tomu,že si užijeme peknú sezonu a zabavíme sa . :) Toto tu podla mna chýba a aj preto je úbytok ludí v KTL ,tipovacích stránok je na nete XY tým to nič výnimočné nebolo a nebude ale chýba tu podla mna viac komunikácie,doberačiek,hecovačiek dúfam,že časom sa pridajú aj ostatné tímy a ludí to tu verím tomu hned začne viac baviť,než tomu bolo doteraz. :wink:

Chrto inak chcem ti podakovať aj za pomoc s vyhodnoteniami,ešte tak 2-3 dni pred štartom novej sezony sme nevedeli,či vôbec sezona začne,Dawe slúbil pomôcť Ohlundovi,aj preto sa vôbec sezona odštartovala,ako si tu ludia iste všimli,z neznámych príčin po 2 kolách úplne zmizol,nikto netuší kam,len dúfam,že v tom není nič zo zdravotnej stránky či iný vážny problém ktorý mu tu bráni dojsť (ak áno,tak držím palce nech sa skoro uzdraví ,či sa vyriešia problémy ktoré má :wink2: ) , rytieri si to odniesli najviac,toto kolo (nielenže tipujú 3 ale ešte aj ten s kým sa dohodli z neznámych príčin už 3 dni zmluvu nepodpísal,hoci tu v topicu predtým napísal,že chce tipovať tímovo :neviem: snad aspon Warty či Fery tu zmluvu dnes,zajtra podpíšu a bude tak kompletný tím aj rytierov,nebude tak hroziť ich odstúpenie zo súťaže a znehodnotenie našej konferencie),,ale s tvojimi vyhodnoteniami aj Ohlund s arekom majú volnejšie ruky a ty neraz dojdeš aj nad ráno,spravíš tie vnútorné vyhodnotenia,tak človek hned ma akú takú predstavu,o výsledkoch našich i konkurentov a všetko tak klape tak ako má a snad to tak bude až do konca.Takže za seba i kolegov z HF tebe,arekovi,petríkovi i Ohlundovi chcem touto cestou za všetko podakovať.DAkujem-e chalani :klobuk:
Super ! KOnečne sme tam kam patríme! teraz to len udržať :)
Parádny výkon dnes :good:
Nemáš mi začo ďakovať ja to robím preto lebo ma to baví :-D a keby aj v budúcej sezóne nebolo jasné ako s vyhodnoteniami ja sa toho rád ujmem. :good: Toľko k vyhodnoteniam.

Dnes nás čaká posledný tím druhej konferencie ale neradno ho podceňovať dôležité pre nás bude udržanie prvého miesta v tej našej tak dúfam, že to dopadne dobre a my vyhráme tak poďme do nich Let´s GO CATS :clap:
Ani figle s motivaci souperu, uplacenim souperu a unosem souperu vam nepomohly..
Budete si to muset uhrat sami.. :bee:
AndyF píše:Ani figle s motivaci souperu, uplacenim souperu a unosem souperu vam nepomohly..
Budete si to muset uhrat sami.. :bee:
tak čo už svet je postavený na hlavu,ani úplatky ani únos súperov nepomôžu dnes aby mal človek pred posledným dnom pokoj. :bitka3: :-D

Tak takto sa to rysovalo už dlhšiu dobu,že sa rozhodne v priamom súboji a aspon je to zaujímavejšie a bude o čo hrať,pre sledovanosť KTL je to dobre,že sa v obidvoch konferenciach rozhodne o 1 mieste v posledný den. :)

S chalanmi s ktorými som tu začal sezonu by som mal väčšie obavy pred dnešným duelom ,ale tomuto tímu ako sa chalani ukazali v priebehu celého kola ja verím,chalani sú šikovný a mazaný tipéri ktorý netipujú len z povinnosti,ale,že ich to baví a to sa prejaví dnes i v priebehu sezony.Takže lets go Cats :clap: :clap:
Tak chalani nakoniec ani skvelý finiš Tonyho nám v dnešnom dueli s Falcons na 1 miesto nestačil,klobúk dolu Tony :klobuk: bolo to tesné až do konca,nakoniec sa ale štastie usmialo na nášho súpera,viac riskovali ako my 3 a dnes to vypálilo všetko naopak než sme si priali pri tých výsledkoch. :-( Nemáme sa ale za čo hanbiť,skôr naopak,odviedli ste parádnu robotu,k tomu 1 miestu chýbal kúsok,tak až to trošku prebolí hlavy hore,2 miesto je pekné umiestnenie,dotiahli sme stratu na konkurentov v boji o play off po odohratých 3 kolách ,osobne ako som už zmienoval,som z tých 3 kôl mal najlepší pocit z tímu , tipovali ste pravidelne,doplnali sme sa,každý má svôj štýl tipovania není su tie tipy rovnaké ako vajce vajcu , právom si zaslúžite velkú pochvalu. :good: Beriem túto prehru na seba,úplne mi odišla forma v závere a nepomohol som vám moc,pokúsim sa to v dalších kolách odčiniť. :wink: A hlavne nezabudnite,není dôležité byť na 1 mieste v tom ktorom kole,ale zohrať sa,vybojovať play off a tam sa pokúsiť dostať čo najdalej. :) Tak dnes si trošku odpočinte,zregenerujte sily a podme do dalšieho kola sa pobit o čo najlepšie umiestnenie.Do toho Cats. :) :)
Tak druhé miesto trošku zamrzí :-( ale ani to nieje zlé - o to lepšie, že nás dostalo za postupovú čiaru :-D . Máme pred sebou 4.kolo tak sa poďme doňho pustiť aspoň tak ako do toho tretieho, a zase obsadiť jednu z popredných priečok. Želám vám veľa šťastia pri dobrých tipoch. GOGOGOGO CATS GOGOGOGO :clap:

A čo sa týka toho Chris že to že sme neskončili prvý berieš na seba tak to vôbec nemusíš lebo sme tím a keď neuspejeme tak to nieje chyba jednotlivca ale celého tímu. :yes:
Nejako nám to tu už tiež vymiera od začiatku kola žiadna komunikácia ani hecovačky. podľa mňa natom niesme teraz až tak zlé veď na prvého strácame len 4 body. Prajem Vám veľa šťastných tipov. Poďme Cats GO GO
Nie jasné,že na tom nie sme tak zle :wink: ,len tieto tabulkové kolá su na hecovačky trošku odlišné oproti duelovým kolám,lebo toto je viac vyrovnané,není jasný hned vítaz alebo porazený,ale treba pomalu zbierat bodíky ,tak sa ťažšie hodnotí,ale hecovať treba,podme Cats dnes sme dobehli diablikov a stiahli stratu na nich,len tak dalej. :clap:
no, dneska zasa žiaden svetaborny výkon ... ale tak konferencia je vyrovnaná, a do konca kola daleko :)
Super výkon v poslednom kole chalani :thumbsup:
Chcem popriať mojim kolegom z ICE CATS ,Ludkovi,Michalovi i Samuelovi, ale i z ostatných tímov KTL a HF všeobecne,štastné a veselé Vianoce v kruhu najbližších,vela pohody,žiadne nehody,krásne sviatky kolegovci :

Nech sa všetka starosť zruší, nech zavládne pokoj v duši.

Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí.

Lásku šťastie, žiadne hádky, pohodu a krásne sviatky :)
Tato sezona moc nevychadza Ice Cats, šťastie sa od nás odklonilo,forma tiež a šanca na play off už je skoro fuč.Beriem to ako GM na seba,nevyšlo to ako som planoval ked som tento tím preberal,niektore kroky boli unahlene,není to uspešný vstup do tohto tímu ,ale sme len na začiatku cesty a ešte bude dosť času na nápravu. Fanušikovia tohto legendarneho tímu moc dovodov na radosť nemaju,pred posledným kolom im ale vedenie jednu urobilo a tou je návrat legendy tohto tímu WildCelta.Zatial je zmluva podpisaná do konca tejto sezony,ale v hre je aj možná opcia na dalšiu, to ukážu až rokovania počas leta.Týmto ho teda vítame v meste mačiek,dres,korčule i prilba tu ostala vo vitrine z doby ked tu posobil naposledy ,tak ju len trošku vyleštíme a už dnes večer nastupi na 1 duel :klobuk: :frajer2:

Zároven sa chceme rozlučiť so Sa Verrom ,dakujeme za služby a čas stravený v drese mačiek a popriať mu všetko dobre ako v sukromnom živote tak i tu v KTL. :)
Vitam ta, kamarat :).

Tesim sa na obnovenu spolupracu .
Ked som prichádzal do ICE CATS vedel som,že nás nečaká nič lahké,ale až takýto začiatok som teda nečakal :-( ,Po vlanajšku ked sme s Wildom získali najviac bodov v ZC a skončili na 3 mieste v lige je to teda riadny prepad dole, ale tak ako v živote i v hre,je človek raz hore a raz dolu.Teraz teda zažívame ten menej slávny koniec sezony.Za čo sa chcem chalanom podakovať je ale to,že aj ked pred posledným kolom ZC bolo jasne,že nemáme šancu postupiť do play off,sezonu nezabalili , dotipovali až do konca a nenapodobnili sme x tímov pred nami,ktorý sa na to v takejto chvili zvykli vykašlať a už dalej nepokračovali my sme bojovali dalej o čest tohto tímu a skončili nakoniec na slušnom 4 mieste a chrto dokonca vyhral individuálku :good: ,Chcem sa podakovať všetkým chalanom ktorý v nom tipovali za účasť v tíme,popriať pekne leto a dúfam,že sa ku KTL znovu vratia budúcu sezonu. :) Ako som sa s Michalom dohodol už pred jeho príchodom k tímu,on a braško tu končia a budú opäť tipovať za svoj tím Mighty Bulls aj s kamarátmi,nech sa plány podaria a nech sa vám darí prajem chalani. :wink:




Michalovi chcem popriať aby to s tým jeho vážnym životným krokom svatbou ktorá ho čaká cez leto dobre dopadlo,všetko hladko prebehlo a vela zdaru do spoločného života tebe i budúcej tvojej manželke prajem. :) :klobuk:

A čo sa týka mojich dalších plánov s týmto tímom,tak tento výsledok ma mrzí,kvôli chalanom ktorý bojovali až do konca,hold šťastie nám moc nebolo naklonené,ani forma nebola ktovieako oslnivá ,to už nezmeníme,treba sa s tým vyrovnať ,odpočinut si a v novej sezone sa pokúsime tento výsledok napraviť.Takže budúcu sezonu sme tu späť a plný chuti i motivácie sa pustíme s vyhrnutými rukávmi do roboty o nápravu výsledku a viac radosti pre našich fanúšikov. :frajer2: :box:

Všetkým tímom ktorý postupili do play off gratulujem :klobuk: ,nech sa darí v play off ktorý ste ešte v hre :)

,petríkovi gratulujem za ZC výkony a šťastnu ruku k nájdeniu kolegov ak si to Anty a Andy nerozmyslia ,verím,že ho táto hra baví a nezabalí to,budúcu sezonu sa znovu stretneme na štarte KTL :) ,Michal slubil riešiť vyhodnotenia už počas sezony aj do novej sezony,arek určite tiež nebude chcieť skončiť na poslednom mieste celej KTL,dodá mu to chut minimálne do dalšej sezony napravit tento výsledok ako nám , mám dobrý pocit z toho,že stále vidím tu dosť chuti aby KTL pokračovala,čo je základný predpoklad k tomu,aby sme sa tu bavili aj nadalej touto hrou. :)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG