Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Diky za povolenie :thumbsup: lebo dvaja to mozme hned zabalit :twisted: poprosim este dalsich GM o vyjadrenie

ta ved sa pridam

Uz je tu Erik... Erik poprosim ta vyjadri sa k situacii ci budes tipovat alebo nie to ocakavam aj od kuka.


Ked budu tipovat tak Joe, kosican85, Bigpete mozu vytvorit tĂ­m, potom 4teho najdu.

vies co neviem to by bol ojedinely pripad

mm

ale neprekazalo by my to

co by ti neprekazalo?

Pocuvajte... dohodnite sa mne to je jedno ako to skonci len sa uz dohodnite a nehrajte sa tu na fazulky :roll:

all

ale nie neviete co je to sranda to sa predca stava vravyte ze ste nevynechali ani jeden zapas dudem sa snazit aby sa to uz nestelo :oops:

Seabrook: tak GM tymu, moj nazor je taky, ľe to musis uzna» ty sam za vhodne! Moľno je na vine vypadok netu, ciľe aľ moľno po 3 dnoch netipovania by som spravil vymenu!
Ale ako vravi Eric C.P.O. kazdemu sa moľe sta», ľe raz za cas nenatipuje!
Ked nenatipuje Kuko ani dnes (3 dni) tak suhlasim aby sa spravila vymena a Kuko bude potom volnym hracom a moľe tipova» individualne!
Na vyber mate s tych znamejsich :lol: asi Kosican, Big Pete a Joe, ktory hoc nieje GM vyjadril svoj nazor aj tak :D

Ja si myslim, ze by sme mali Kuka nahradit inym hracom. Ked to pojde takto dalej, tak nam stale budu chybat body od najslabsieho hraca. A to bude velmi tazke. Nech sa ozve, alebo ho co najskor nahradme!!!

Ked sa ani zajtra neozve zoberieme noveho hraca :wink:

Tak konecne sme pokope :roll: Kuko sa konecne vratil mal problemy s internetom :pc: dufam ze taketo vypadky sa uz nikomu nestanu :!: ale teraz treba zabrat sme posledny
som rad ze sa vsetko vyriesilo a ze sme v starom dobrom zoskupeni :x

Dufam ,ze sa mi to uz nestane

Tak vcera sme dobre zabrali :cool: dufam ze to bude takto pokracovat gratulujem WildCeltovi a Kukovi k skvelym tipom 8) a skocili sme na 5. miesto co nieje az take zle :)

Vdaka Seabrook ale Absolutorium si zasluzi najme WildCelt fakt skvely vykon :cool:.5 miesto je dobre ale bol by som rad keby sme skoncili medzi 3 najlepsimi.Skoda ze mi na zaciatku MS nesiel net tim som nam to trosku stazil ale uz sa preberame :D :cool:

Prečo sa nám (FF Debils) lepíte na chrbát? Tretia priečka je naąa, aľ ked budeme na druhej, môľte obsadi» tretiu pozíciu :D

nie len my lepia sa aj Bibbers a Insiders :) nebojte sa tretie vam nechame my pojdeme na druhe :D ale nie bude to este napinave

Tak a je tu zaver tipovacky aspon na niekolko mesiacov.Tieto MS celkom dobre vysli aj ked s mojimi vykonmi som nebol spokojny.Ale aj tak ste Seabrook a Wildcelt dobre potiahli.No a co sa tika Erika C.P.O budeme ho musiet vymenit lebo sa na to :censored: :dup:.

Gratulujem vytazovi ktorimi uz vopred boli Blue Angels

Ja si tiez myslim, ze nejake zmeny by mali nastat :dup:

No tak 4. miesto neni najhorsie ale keby sme tipovali stale vsetci tak 3. musi byt :!: mali sme zly zaciatok :( Kuko mal problemy s netom a Erik tiez netipoval a navyse sme skoro polovicu vsetkych zapasov sme tipovali traja :( takze 4. priecka moze byt len uspech :) a zmeny nastanu ale teraz si treba oddychnut od tipovania a chystat sa na novu sezonu :D

kuko: odkial si bral tolko presvedcenia, ľe istý ví»azi boli uľ davno známy, ved ked tomu tak podla teba je, tak to potom ani nemusime tipova». Odovzdame ceny tymu Blue Angels hned na zaciatku a povieme serme na to, ví»az je jasný!
Ale neber to v zlom odo mna :wink:

Derryl píše:kuko: odkial si bral tolko presvedcenia, Äľe istĂ˝ ví»azi boli uÄľ davno známy, ved ked tomu tak podla teba je, tak to potom ani nemusime tipova». Odovzdame ceny tymu Blue Angels hned na zaciatku a povieme serme na to, ví»az je jasnĂ˝!
Ale neber to v zlom odo mna :wink:
Myslel som ze niekolko dni pred koncom tipovacky mali dostatocny naskok asi tak ale aj vy ste boli dobry :thumbsup2: ved ste druhy

kuko: ale do posledneho kola boli DD a BA na tom bodovo rovnako a rozhodlo az posledne kolo DD vsadili na ine tipy aby bol jednoznacny vitaz :wink:

janik píše:kuko: ale do posledneho kola boli DD a BA na tom bodovo rovnako a rozhodlo az posledne kolo DD vsadili na ine tipy aby bol jednoznacny vitaz :wink:
A sakra tak to som si nevsimol :idea: tak sorry chlapi z DD
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS