Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

len jeden maly technicky detail, ak sa seabrook bude chciet vratit do funkcie GM bude musiet pockat do polky sezony, teda pokial si presne pamatam dlzku posobenia ktore sa schvalilo a je povinne. :)
janik píše:len jeden maly technicky detail, ak sa seabrook bude chciet vratit do funkcie GM bude musiet pockat do polky sezony, teda pokial si presne pamatam dlzku posobenia ktore sa schvalilo a je povinne. :)
Ale to my predsa vieme janik :wink: Ci sa vrati spat k funkcii GM zalezi len na nom. Vec sa ma tak, ze teraz by na to nemal tolko casu a preto nechcel byt GM, ani nevravel, ze by sa potom do funkcie chcel vratit. Len ja som napisal, ze ak by chcel, bez problemov mu funkciu prenecham :)
WildCelt píše:
janik píše:len jeden maly technicky detail, ak sa seabrook bude chciet vratit do funkcie GM bude musiet pockat do polky sezony, teda pokial si presne pamatam dlzku posobenia ktore sa schvalilo a je povinne. :)
Ale to my predsa vieme janik :wink: Ci sa vrati spat k funkcii GM zalezi len na nom. Vec sa ma tak, ze teraz by na to nemal tolko casu a preto nechcel byt GM, ani nevravel, ze by sa potom do funkcie chcel vratit. Len ja som napisal, ze ak by chcel, bez problemov mu funkciu prenecham :)
jasne ved ja som to pochopil to len pre istotu a aby sme si pripomenuli pravidla :eek2:
WildCelt píše: Bol som zvoleny demokraticky, nik nebol proti :D
kedy sa hlasovalo :D :lol: :?: ou man mas u mna podporu Wild. Seabrook bol si dobry GM RESPECT :!:
WildCelt píše:medik, kedze ma skusenosti s vedenim fanklubu jedneho nemenovaneho timu :cert: :D bude novym sefom nasich roztlieskavaciek :63:
Medik mas dobru funkciu nieze budu hned vsetky tehotne :D lebo budes povzbudzovat sam :D
WildCelt píše:A kuko bude zastavat zrejme najdolezitejsiu funkciu kustoda timu. Kedze planujeme casto vyhravat a triumfy poriadne oslavovat, nikoho lepsieho pre zasobovanie barelmi chlastu nenajdeme :vitaz: :pivo:

keby len chlast :D

WildCelt píše:A este nieco, na fore sa akosi zaviedla nova moda bannerov od VirtiQa :) , podobne ako v NHL dresov od Rbk, takze dame si spravit nove, ak nam ich bude ochotny VirtiQ spravit :?: A napiste ci by sme mu nechali uplnu volnost alebo ci chcete skor zachovat sucasne bannery, len s mensou inovaciou :?:

Ked ukaze svoje vytvori urcite si vyberieme 8)
kuko píše:
WildCelt píše: Bol som zvoleny demokraticky, nik nebol proti :D
kedy sa hlasovalo :D :lol: :?:
mal som hlasy Seabrooka a medika, takze tvoj uz bol nepodstatny :D Ale i tak som ti napisal 2 spravy, ci s tym suhlasis, to ze si neodpisal som samorejme pochopil ako ano :yes:
a co takeho nam este zozenies okrem gumy pre medika :lol:
Guma pre Medika by sa sk...rvene tazko zohnavala :D Taka ani neexistuje .Jedine ze by Medo zalozil novu firmu "MEDO Condoms.SRO" :lol2:
Zozeniem co chces okrem gumy pre Medika. Sorry Medik 8)
Inac Wild ja uz mam nove ICQ :D zabudol som heslo ked som preinstaloval Win
no uz som tu :clap: sorry ze som sa dlhsie neozyval v poslednom case som dost vytazeny preto aj to odstupenie z hlavnej funkcie :wink: myslim ze IC prenechavam do vybornych ruk :thumbsup: tak wild nech sa ti dari, uz bolo treba aj niejaku zmenu bol som tam dost dlho asi najdlhsie z fora :yes: ak sa nemylim takze sa tazko odchadza :roll: ale teraz mam ine povinnosti v tyme a lepsia motivacia :cinka:
a k tym bannerom tiez ma to uz skor napadlo ze by to bol dobry napad tak wild skus mu napisat :)
Takze zverejnujem platy tiperov IC :) Aby to vyzeralo, ze zarabame strasne vela :D , sumy su uvadzane v afganskom afghani :lol:

kuko - zmluva na 2 kola v hodnote 353 024 760
medik911 - zmluva na 2 kola v hodnote 353 024 760
Seabrook - zmluva na 3 kola v hodnote 353 024 760
WildCelt - zmluva v hodnote 353 024 760

hodnota zmluvy plati pre jedno kolo

Aj napriek uvedeniu v trosicku netradicnej mene je patrne, ze platy nas vsetkych su rovnake, rozdiely vzniknu iba pri premiach :moj: , ktorych vysky nebudu zverejnene :P a pokutach :bitka3:

Tak uz len vyriesit tie banneriky a hor sa do tipovania
Obrázek
tak chalpi ako mi vipadol QIP potom skype teraz cely PC :D :sad2: taak ted som len u kamosa tak budem trosku out ok?? ale nnic sa nebojte do roka sa to urcoite opravi :D:D:D tak som rad ze konecne sme pokope a drzim nam palce aj tebe WILD a kuko tu gumu netreba uz ju mam :D
sorry ze som vcera netipoval :oops: aj som chcel ist mal som to napisane ale potom som niejako pozabudol a neodoslal to :( aj tak by som mal iba 9 bodov... aspon ze ste wild s medikom skvele natipovali :thumbsup:
Sry chlapi ze som nenatipoval
aj som chcel ale po pouziti vecsieho mnozstva alkoholu
mi asi prst na myske klikol nie odoslat ale nahlad (ukazku) dpc. :( :pivo_uslo:

Ale nevadi je to len zaciatok este to vsetko dobehneme 8)



:oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:
:oslava: :oslava: Obrázek :oslava: :oslava:
:oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:
lol stale nemam pc tak skoro stale davam badhedovi skoda uz cem mat konecne pc tak chlapi do toho go go go go do nich nesme tu na nic ine iba na vyhry

edit janik: ucime sa gramatiku :D
Kasli nato Janik :D my mu rozumieme :oslava: :D
Sakris natipoval som dopredu lebo idem na osem dni do nejakeho Sabinova :D
Bol tam uz niekto z vas ze co je tam na obzretie okrem vezenia :D ??????
drzime sa na druhom mieste celkom fajn ale zasa to tu prestalo zit chalani iste a piste gogog do nich uz v utorok na dalsi tyzden budem mat PC :D
Po medikovom compe je ciastocne mimo aj moj :o preto som vcera nenatipoval :hanba: Asi nam musim vybavit nejakeho sponzora z oblasti IT technologii :D
no myslim ze prve kolo dopadlo pre nas celkom slusne druhe miesto je dobre :thumbsup: a som aj so svojim vykonom spokojny :D a druhe kolo uz mesime vyhrat, nemame az taku narocnu konferenciu :)
Seabrook píše:no myslim ze prve kolo dopadlo pre nas celkom slusne druhe miesto je dobre :thumbsup: a som aj so svojim vykonom spokojny :D a druhe kolo uz mesime vyhrat, nemame az taku narocnu konferenciu :)
to je odvazne tvrdenie :D myslim ze to sa ukaze az casom ktora konferencia je silnejsia popripade ci su vyrovnane. ;)
a sakra ja toho budheda zabijem nedal zamna praver v ten den ked by mi setko vislo :cry: hajzel ale dotoho druhe kollo musi byt nase uz mozno dakedy budem mat PC
mozno dakedy budem mat PC, medik ja z teba nemozem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No chlapci moji sme zatial treti musime sa zlepsit :cinka:
Medik ty lofas :D zozen si chytro PC nebudeme cakat :D
tebe sa topovie boha nemam stale zijem len na kamosoch :DE
medik911 píše:tebe sa topovie boha nemam stale zijem len na kamosoch :DE
to E znamena co? ze tvoj kamos je extaza? :wink:
kuko píše:No chlapci moji sme zatial treti musime sa zlepsit :cinka:
Medik ty lofas :D zozen si chytro PC nebudeme cakat :D
Tak uz sme prvi kuko :o :clap: teraz sa zase nemozeme zhorsit :D a zozen medikovi nejake PC, si predsa nas kustod :lol: A ocakavam, ze ty s medikom budete na prvych dvoch miestach v nasom time, kedze vam konci zmluva :cinka: :D
Medik sa stal vitazom HF SMSkovej sutaze o multimedialny pocitac IBM :!:
Foto si mozete pozriet tu:
:arrow: http://www.itnews.sk/buxus_dev/images/IBMPCAT5170.jpg

Pocitac bude zaslany donaskovou sluzbou KuKo na medikovu adresu do Ukrajiny behom 5 dni. Gratulujeme :frajer2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS