ICE CATS

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.
Akcionár
Obrázok užívateľa

Re: ICE CATS

Poslaťod Chris » Str Mar 29, 2017 5:23 am

arek píše:krutá prehra vzhľadom na vaše výkony... :smutok:

Krutá jj ale aj taký je niekedy život.Určite nebudem vyplakávať,že sme mohli mať iného súpera a bolo by lepšie,kto sa chce dostať k titulu,nemôže si vyberať a mal by poraziť každého,čo v play off dostane do cesty a to nám nevyšlo.Tam kde sme vsadili na risk,skoro žiadny nevyšiel,takže štastie i risk Masterákov rozhodli duel pre nich a rešpektujeme to.Viem kde nás tlačila topánka,kde tie chyby boli a zariadim sa pre dalšiu sezonu inak,ale na to bude dosť času pred novou sezonou poriešit.Tebe gratulujem k peknej sezone tiež, :klobuk: som rád,že ste tak vysoko,už kvôli tebe,kolko času tomu venuješ i supr chalanom v tíme,takže po vlanajšku ked sme boli opäť pri sebe ale dole,sme tu tabulku tentoraz otočili naopak a ukázali,že tipovať vieme a do stareho železa ešte nepatríme,aj ked sme tu už od úvodu KTL a to už pár rôčkov je.Ale stále nás to baví a to je základ. :wink:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Walt » Štv Mar 30, 2017 7:25 am

Miloš taktiež všetko dobré, tento rok si to tam rozobral ako sa patrí, klobúk dole :klobuk: :good:
Obrázok

Chris označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Pia Mar 31, 2017 7:23 am

Walt píše:Miloš taktiež všetko dobré, tento rok si to tam rozobral ako sa patrí, klobúk dole :klobuk: :good:

Dakujem Ivan,no bola to pekná sezona,bavili sme sa s chalanmi,tá čerešnička natorte v podobe finále nevyšla,ale chalani z Gremlins si to zaslúžili,tak nech si to finále užíjú.Tebe a vám to vyšlo tiež velmi pekne ,ako si písal aj ty si sa dobre bavil tu tak je všetko ok budúcu sezonu ťa tu radi uvidíme opäť. :wink:
Obrázok

Roztlieskavač
Obrázok užívateľa

Poslaťod rambo001 » Sob Apr 08, 2017 3:01 pm

Jinak děkujem za příležitost si s váma zahrát, ikdyž je to teprve moje první sezóna, tak to byla vcelku zajímavá zkušenot. Měl bych zmínit taky poděkovaní za příležitost i Dadovi u EOSS. Byla to zajímavá první sezóna ať už šlo o nominaci do AS game nebo celkově zakladní část jako celek popřípadě také play off. Snad jsem vám byl co nejvíc nápomocen. :)

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Uto Apr 11, 2017 10:17 am

Aj ked sezona ešte len nedávno skončila,do novej je ešte fúúúúúra času , tak do mesta mačičiek v týchto dnoch zavítala nová posila na budúcu sezonu,aby si našla ubytovanie a zabydlela sa v novom meste v ktorom odštartujeme spolu prípravu na novú sezonu :) :) jeho ohlásený prestup vyvolal trochu rozruchu u kolegov,tak je načase odkryť karty ktoré sú na stole,aby si na to zvykli a mali dosť času na nájdenie nového kolegu ,tak som sa rozhodol novú posilu predstaviť už teraz ,takže novou posilou tímu ICE CATS se stáva 2 najlepší tipér play off ( gratulujem Zezy :wink: )bývalý exKenták a exARMY menák Zezy. :)Týmto ho v tomto meste vítam a teším sa na budúcu spoluprácu,kde sa pokúsime dotiahnuť to dalej než v tejto sezone a tomu bude zodpovedať aj zostava tímu do budúcej sezony :wink: Není to nič unáhlené,či len kvôli neúspechu v play off Hockey Kentu,boli sme v kontakte ešte pred štartom tejto sezony,kde naznačil záujem vyskúšať niečo nové v KTL ,tak mal ponuku od nášho tímu volnú kartu do tímu ked prejaví záujem a som rád,že si vybral už od budúcej sezony náš tím pre dalšiu kariéru v KTL. :wink: :klobuk:
Obrázok

Víťaz KTL
Obrázok užívateľa

Poslaťod tomasinho » Uto Apr 11, 2017 12:12 pm

Dávám Zezymu tři, maximálně čtyři kola a je bez práce nebo na hostování u Blue Angels :giggle:

4 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Víťaz KTL

Poslaťod boss » Uto Apr 11, 2017 12:42 pm

:sok: Námět na skvělý článek na stránky KTL ... udělat analýzu, když byl Chris GM, kolikrát a zda vůbec odehrál sezónu s hráči, se kterými nastoupil do sezóny :lol: Vždyť každý, i ten nejhorší sportovní fanoušek, ví, že tým se musí sehrát a hráči si musí sednout. :hroza: :scare: :hroza:
:cup: Vítěz KTL 2012/2013 za Evil Insiders (+ nejlepší hráč play off)
:cup: Vítěz KTL 2013/2014 za Evil Insiders (+ jako GM)
:cup: Vítěz KTL 2016/2017 za Evil Insiders
:winner1: Vítěz ASG 2017/2018 za Openfireovu konferenci

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Uto Apr 11, 2017 1:12 pm

tomasinho píše:Dávám Zezymu tři, maximálně čtyři kola a je bez práce nebo na hostování u Blue Angels :giggle:

So Zezym sme boli dopredu viacmenej dohodnutý už od konca minulej sezony,bol dohodnutý,ešte na 1 sezonu s Hockey Kentom takže bolo treba len počkať na začiatok tejto sezony,mal chuť si zatipovať v novom tíme ,ja zase som mal chut si zatipovať s ním a len preto aby som mal tím pokope viac sezon sa na to nevyprdnem,ani nebudem presviedčať niekoho aby porušil dané slovo kolegom.On sám vie,že moje slovo i jednanie s ním bolo taketo a na novú sezonu s ním sa teším. A len preto aby si tím "sedol" mi svoje predstavy o zložení tímu nebudete diktovať,sám dobre viem,akú mám predstavu a na tom mienim pokračovať dalej,vy si tvorte zostavu tak ako chcete vy. :wink:

Mám čisté svedomie v tom,že aj ked som sa pre zmenu rozhodol,tak nikoho som nevykopol,ale našiel mu nový tím,pozrite to je vaša vec ako si predstavujete zloženie tímov,ja mám svoju a o kolegov z tejto sezony mať obavy nemusíte,chystám prekvapenie ktoré zverejníme na začiatku budúcej sezony,karty dopredu odkrývať kvôli bossovi či komukolvek inému nebudem.Ja s kolegami pracujem na ferovku a dopredu vieme na čom sme,Kovi,Pali s ktorými sme si najviac sadli z minulých rokov boli skvelý GM tímov ktoré uhrali titul,(nani sa mohol dostať k dalšiemu titulu možno tiež,keby leci sa nestratil)(cepi a Nabby sem došli kvôli mne,ale už na to nemali bud čas,cepik už nasadol na vagon Yahoo a KTL nebola už jeho šálka kávy) a aj ked mne chýbajú,najviac srandy som prežil s nimi i s rambom a Fortunem tak vidíte sami,že sa stali úspešnými manežermi a z ich úspechov mám radosť rovnako ako keby sme to dosiahli spolu :wink:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Ned Okt 22, 2017 7:18 am

No takže na úvod 3 miesto,na rozjazd celkom slušné umiestnenie,najviac sa o neho bodovo pričinili nové posily tímu Zezy a 4 člen do partie ktorým sa stal Vojtari,bývalý GM rytierov ktorý náš tím dobre doplnili.Hned na úvod patrili obaja k najlepším tipérom kola,takže verím tomu,že to bola dobrá volba priviesť ich do mesta mačičiek a týmto ich s rambom medzi nami ´vítame :klobuk: :good: my s rambom musíme pridať,aby sme viac chalanom pomohli aj bodovo,ale aj to časom príde :wink:

Pochvalu si zaslúžia všetci 3 chalani :) som rád,že nevynechávali,odtipovali všetky dni a aj ked nie vždy sa darilo,je pred nami celá sezona takže to naj sme si odložili na dalšie kola :wink: :)
Obrázok

Zezy označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Zberač pukov
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vojtari » Ned Okt 22, 2017 8:44 pm

Díky za přivítání. Věřím, že tento výsledek ještě v co nejbližší době překonáme :-D .
KTL - Ice Cats

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Sob Dec 23, 2017 9:58 pm

Chcel by som popriať svojim kolegom z ICE CATS i kolegom z inýćh tímov z KTL i členom HF mimo ligy pekné sviatky,vela pohody,žiadne nehody a do nového roka všetko nej,vela zdravíčka ,lásky a splnených predsavzatí zo starého roku. :klobuk:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Ned Dec 24, 2017 10:36 am

Tak je za námi první polka sezony a zakončili sme ju na 1 mieste našej konferencie a 2 v lige v tomto dnes skončenom 4 kolečku. :clap: :good: Chalani nie vždy to vyšlo podla našich predstáv,občas to byl pekný výbuch ako v tom X kole 3 dni dozadu :-D :wink2: ale na konci sa nám podarilo vybojovať pekný výsledok a s tým môžeme byť všetci spokojný- :) :wink:

Vojtari je náš bodový líder,musím priznať,že ma velmi milo prekvapil,došiel až ako 4 člen,nevedeli sme moc,čo od neho čakať a ako si sadne s kolegami v ICE a sadol si ako s kolegami tak de facto každé kolo podáva super výkony a má nakročené do ALL STARS výberu KTL a celkom zaslúžene. :klobuk: :wink:

Zezy je už ostrielaný borec,spolahlivý,výborný tipér velmi dobre nás doplnil ako po tipovacej tak i kolegiálnej stránke a je to super chalan ,cením si,že sem aj s Vojtarim došli.To ,čo sa mi na nom lúbi,je,že premýšla nad tipmi,netipuje len tak,že by tam niečo nasypal aby sa nepovedalo,ale mení systém,štýl hry a dobre nás s Vojtarim a rambom doplna :) :klobuk:

.Rambo ma tiež velmi milo prekvapil,vlani patril k TOP tipérom ligy,túto mu to tak po individuálnej časti nejde,ale vôbec ho to nezmenilo,naopak sám si vybral úlohu ako pomocť ICE CATS výkonmi,nerozladilo ho to,ale dodáva optimizmus ked sa nedarí a podporu a pochvalu ked sa podarí pekný výsledok.Byť s týmito chalanmi v ICE CATS ma baví a dakujem za to,že sem do mestečka mačičiek prišli a tvoríme jeden tým. :) :frajer:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Ned Dec 24, 2017 11:31 am

tomasinho píše:Dávám Zezymu tři, maximálně čtyři kola a je bez práce nebo na hostování u Blue Angels :giggle:

hmm 3 i 4 kola už prešli a furt nic,stále je "doma" v ICE CATS. :giggle: :wink: Nekde soudruzi z NDR udelali chybu :sarcasm: :-D :wink: a tak tomu bude až do konce sezony ako u Zezyho tak aj ostatných kolegov. :)

Tie 3 kolá ste tipovali podobne ako toto ,ale v 4 kole ste sa vo velkom štýle vrátili späť do hry a vyhrali ako konferenciu tak tesne i celú ligu o bodík pred nami a Hockey Kentom a k tomu obidvom spomínaným týmom gratulujem.Skúsenosti sa prejavili,obidva týmy tvoria ostrielaný mazáci a neklesajú na mysli ked sa nedarí. :thumbsup: Super robota,vrátili ste sa vo velkom štýle vy i Kentáci do boja o play off. :) .Pekné sviatky tebe i ostatným na HF a veselého Silvestra prajem. :klobuk: :frajer:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Uto Jan 23, 2018 6:57 pm

Gratulujem kolegovi Vojtarimu k zvoleniu do ALL STARS duelu KTL ,absolútne zaslúžene, tak toto je taká malá odmena za tvoju usilovnosť a pravidelné tipovanie,zabav sa tam s kolegami z KTL :wink: po zápase ta s našimi kolegami z ICE čakáme naspät,máme tu ešte nedokončenú robotu :wink:

Gratulujem i Sellymu ako GM ktorý to povedie,za tie roky v KTL ako super vedie svojich Gremlinákov si si to zaslúžil :yes: :good: ,vela sťastia a zábavy tebe a všetkým kolegom do toho zapojených ako i petríkovi vdaka ktorému ktorý ho organizuje tento duel stále láka tipérov a za to aj jemu patrí velké Dakujeme. :) :wink:
Obrázok

2 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Zberač pukov
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vojtari » Uto Jan 23, 2018 7:31 pm

Díky mockrát. :) :)
KTL - Ice Cats

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Pon Feb 12, 2018 8:47 pm

no tak tesne nám to 1 miesto ušlo o 1 bodík,každopádne velkú pochvalu chcem udeliť dvojičke Zezy a rambo ktorý majú na výsledkoch svojou robotou velkú zásluhu,super robota páni :klobuk: My dvaja s Vojtarim sme sa nevyhli menším zaváhaniam,ale celkovo dobrá robota aj od Vojtu :) páni,dnes si doprajte zaslúžený odpočinok :) :klobuk:
Obrázok

rambo001 označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Predchádzajúci

Rýchla odpoveď

Smajlíky
:-D :) :-( :-O :shock: :? :x :-P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :!: :?: :arrow: :arrow2: :| :verysad: :lol2: :lol: :cool: :good: :thumbsup: :thumbsdown: :clap: :hop: :yes: :wink2: :eek2: :bee: :neviem: :oslava: :frajer: :klobuk: :yahoo: :jupi: :wave: :bitka3: :box: :cinka: :rofl: :nono: :fucker2: :hehe: :giggle: :jn: :sok: :scare: :slap: :hroza: :sarcasm:
Ďalšie smajlíky

Späť na Diskusia KTL

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný