Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chlapci slapeme dalej, perfektna praca zatial :good:
Po dovolené zpět v plné síle a odhodlání :klobuk: ... při cestě domů jsem zaslechl o výměně Jágra na Floridu a říkám si ... WTF? To už nechce bojovat o SC? No, snad ho aspoň uvidíme na mistrovství světa ještě :-D ... takže se o víkendu zaklimatizuju, podívám se, jak si týmy stojí a hurá na to. :box:
zatial to ide fajn páni, pekné kolektívne výkony a celkom zaujímavé je aj porovnanie, kde prvé 4 tímy z našej konferencie by boli na 1. mieste v tej druhej (hoci blue flyers na spoločnom 1.) ... to ukazuje, že špica v našej konferencii je fakt kvalitná a hlavne Falcons si brúsia zuby na celkové 2. miesto po sezóne, tak hádam ich ustrážime a nepredbehnú nás :)
páni, poďme do nich :) ...
Dnes z prdele kliku ... jinak na FB jsem něco založil, pošlete případně odkazy na vás a můžu vás přidat.
Obrázek

tak IC asi zacali ako prvi s letnou pripravou, ze by buducosezonni sampioni :-D
WildCelt píše:Obrázek

tak IC asi zacali ako prvi s letnou pripravou, ze by buducosezonni sampioni :-D
:box: :cinka: :-D
WildCelt píše:Obrázek

tak IC asi zacali ako prvi s letnou pripravou, ze by buducosezonni sampioni :-D
tak letná príprava je vždy velmi dôležitá,ako ju ktorý tím zvládne potom z toho ťaží po celú sezonu.A my ako nový členovia ICE CATS sa pokúsime ju absolvovať tak,aby sme v hre o titul bojovali až do konca. :-D :wink:
Z minuloročného tímu Evil Insiders,so mnou prechádza do tímu ICE CATS Nabby,s ktorým sme sa dohodli na zmluve aj na dalšie sezony.Je to špičkový tipér a dobrý kolega a tak som rád,že ho tu ako 1 môžem privítať. :klobuk: Zvyšných 2 kolegov oznám v priebehu leta. :)
Takže našou druhou posilou ktorá sa s vedením ICE CATS dohodla na zmluve pre novú sezonu a naskoči do letnej prípravy, sa stáva dlhoročná opora ICE CATS ,legenda tohto tímu medik911. :klobuk: Je to špičkový tipér,komunikatívny chalan a ja som velmi rád,že sa rozhodol pre návrat do tímu , v ktorom prežil väčšinu kariéry a diváci tak budu môct oprášiť dresy tímu z jeho menovkou na chrbte. :wink: Vitaj späť medik. :)
Tak som rád,že môžem úspešne uzavrieť rokovania o členoch tímu ICE CATS do novej sezony a 4 členom tímu sa stáva dalšia legenda tohto tímu canesman. :klobuk: Týmto ho v tíme vítam a teším sa,že do toho ide s nami,opäť po rokoch sa tak oživi spolupráca s medikom a spolu s nimi budeme my dvaja s Nabbym. :)
Tak je na čase pokúsiť sa získať titul aj pre ICE CATS ,ktorý už bol neraz velmi blízko k titulu,ale tesne mu to spred nosa utieklo.Som presvedčený,že to je v silách tohto tímu,snad sa na konci usmeje popri kvalitách i štastie na nás a podarí sa zapísať mačičky medzi víťazov KTL. :wink:
Takže páni,dnes nám začína sezona po ktorej sa po 1 x z titulu budú tešíť ICE CATS :wave: :frajer2:Tak good luck pri tipoch a zábavy s KTL. :) Všetci 3 ste skúsený tipéri a je načase aby ste si užili aj radosť zo zisku titulu,ku ktorému už bol tento tím neraz velmi blízko,ale chýbal krôčik aby to vyšlo,tak sa ho pokúsime urobiť túto sezonu. :wink:

Chcem sa podakovať Petríkovi za pekné tímové banneriky . :wink:
Bla bla bla :fucker2:
chalani, držím palce, nech sa sezóna vydarí :)
hmmm s Canesom sme akosi nezvládli tlak, ktorý bol na nás vystavený po comebacku do IC...
tak snáď z nás nervozita už dneska opadne :good:
medik911 píše:hmmm s Canesom sme akosi nezvládli tlak, ktorý bol na nás vystavený po comebacku do IC...
tak snáď z nás nervozita už dneska opadne :good:
zatím trošku se trápite po návrate do IC ,ale to zlomíte,možno už dnes to naplno rozbalíte :) len troška trpezlivosti ono sa to príde :wink:
Canes s medikom dnes vám to tam celkom pekne padalo,len tak dalej. :) Nabby :good:
To mám zasa výsledky :thumbsdown:
medik911 píše:To mám zasa výsledky :thumbsdown:
ono sa to otočí,len tomu daj čas,NHL i KTL sa len rozbiehajú, času dosť na návrat na miesta kde si zvyknutý. :wink: .Skôr ma trápia výsledky tímu na tom treba vo zvyšných dnoch 1 kola popracovať. :wink:
Špatné výkony, kluci. Chtělo by to zamakat, protože s takovou už Miloš pomalu začne zakládat alter ego nicky. :wink:
honziss píše:Špatné výkony, kluci. Chtělo by to zamakat, protože s takovou už Miloš pomalu začne zakládat alter ego nicky. :wink:
hmm niekomu vyšiel štart do súťaže a už sa vidí tak aj v cieli. :-D :wink: Komu čest tomu,čest,ten úvod vyšiel velmi pekne a ste tam kde ste zaslúžene. :) Viem kde sú naše chyby v nezohratosti,ale to čas porieši. :wink: Ja chalanom verím,sú to ostrielaný matadori ktorý už svoje si tu odtipovali a ešte vám to tu skomplikujeme,kožu bez boja nikomu nedarujeme. :)
Medik no vidíš ako ti to tam padá,už si sa opäť udomácnil doma v ICE CATS :) len tak dalej,našou halou vo velkom diváci skanduju Medo,Medo ideš :clap: :clap:

Velmi pekné výkony i vy chalani (Nabby,chrto) len tak dalej :)
to je pekné, len smutná vec na tom je, že na tiket som nedal devils ale detroit :( :D
takže tiket v prdely.. :verysad: a to sa dneska mohlo slavit
Tak nám začalo 3 kolo vykročili sme do neho výhrou nad Hockey Kentom,chrto-medik velmi pekný úvod len tak dalej. :)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS