Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kaslat na to, medik vam to vysvetli, rucne strucne :D
jasne :D :D :lol3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :box: :box: :cinka: :cinka:
Musim trosk,u zvdenut prst nad exinkom, ktory uz v poslednej dobe zabuda tipkovat..
pozor na to exo.. :cry:
Je to spôsobené tým že som chorý a keď je mi fakt zle tak celý deň ležím,ale už je to lepšie tak už tipujem pravidelne.Môj výpadok bol spôsobený práve touto chorobou.Teraz už ideme naplno
chalani kur.a ja sa nemienim pozerat jak mrhate svojim potencialom ak to takto pojde dalej budeme v PO akurat na smiech maro nebud taky makky ty si Gm ty mas byt obcas hruby aby tu bola moralka do pi.i tu je to jakk v bordeli tipujete jak poplasene kurence nehovorim ze tipujem lepsie ale aspon stastim mi to tam pada...a co vy??? wolfik pomaha kolko vladze exo chapem ze si chory ale mohol si radsej tipnut na tyzden dopredu ... chalani ja vas nezdrbavam pre nic za nic mne na tomto time zalezi ale chcem aby som bol na tim hrdy a ne aby sme v PO isli z posledneho :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: budem hrat toho zleho ak bude treba nenavidte ma kludne ale ja vas do PO dostanem v takej forme ze rozmetate na prasok aj beton :evil: :evil: :evil:
nuz vidim ze to xce opat timovu poradu..
kedy vam vyhovuje?
KEDY LEN CHCES NAPIS TU PRESNY DATUM A CAS A JA SA PRISPOSOBIM OVSEM PO SKOLE NAJLEPSIE OKOLO 8 VECERA
mne vyhovuje taky stvrtok vecer..
Štvrtok večer by mohol byť.mohli by sme sa na SKYPE stretnúť všetci spolu v jednom chate
takze zajtra vecer dame "rande"
Daami a pani..
dnes GM nemoze ..ma nejake povinnosti..
a tak nahradny termin kedykolvek v sobotu alebo nedelu..
tak skor nedelu uz aspon ja ale mozme aj sobotu sa prisposobim aj za cenu strateneho casu v krcmicke xD
mne to je jedno
cawte (bývalí) spoluhráči, vidím, že Vám to šlape. Aspoň, že ste za nami :D
Chlapi sorry zesa neozyvam ale sklatila ma horucka..39 stupnof..momentalen spm off
maro píše:Chlapi sorry zesa neozyvam ale sklatila ma horucka..39 stupnof..momentalen spm off
tak šup späť do postele a prajem skoré uzdravenie.
j maro daj sa do kopy tu poradu nam uz treba jak sul to musi byt
nuz som tu..dnes ked mate cas..mozme sa online stretnut....

PO zacina zajtra v stredu..zaconame proti BA..tak pomeee

Panove uz je pripraveny skrity topic v prislusnej teme do PO..
tak dnes si zaknihujeme urcite prvu prehru..je to neprijemne , ale my sme silny mansaft ..pokusime sa vratit do serie...
tak podme na to
ObrázekBulls Gazette

12.3.2009. Mame za sebou prve zapasy PO. V prvom zapase s BA sme prehrali na nulu, ked sa nam nepodarilo dat na lade BA ani jediny gol. Seria sa zacala ako sa zakladna cast skoncila teda ocakavane, bez problemov (bezproblemovy zapas pre BA), ked domaci i s 3 tipermi nam znemoznili strelit hoc i jediny gol. Marne su osobne rozhovory s majitelmi ci psychologmi klubu. Nic nepomaha. MB straca jednoducho caro. Po slubnom zaciatku sezony sa MB nepodarilo v poslednych 3 kolach zakladnej casti "chytit" co i len bodik. Vykony GM su podpriemerne, nechyta sa i po minule roky casto zolik bykov Exo, vysledky su zalostne. Situacia v klube je zlozita, mansaft vyslekdovo stagnuje. Vyhliadky teda dobre rozhodne nie su. Preto sa uz zacina v kuloaroch rozpravat ze vedenie MB uz chysta opatrenia na novu sezonu, dokonca stanovilo prvorady ciel letneho prestupoveho obdobia.

"Videli ste to sami. Snazime sa pokial sme v hre. Ako nahle dostaneme gol, odpadavame. Chyba nam motivacia, bojovnost a najme srdiecko.",poznamenal po prehratom suboji GM MB maro. "Bez golu sa vyhrat jednoducho neda.",dodal.

"A pritom sme to nemali rozohrate zle. Zapasy isli podla nasho scenara, nuz ale ako to casto u nas byva, koncovky nam nevychadzaju.", rozhovoril sa GM.

"Dnes v noci je na programe druhy zapas serie a pokusime sa ho vyhrat." dodal na zaver maro.


Nam to vsak uz pripada skor ako "clische", ved takymito recami nas vedenie krmi celu sezonu a s tymom to ide nadalej z kopca. Neostava nam ale nic ine ako pokusit sa uverit "utopistickym" slovam spilmachra bykov a dufat ze nasi chlapci dovezu aspon to jedno potrebne vitazstvo s anjeliceho mestecka. Jedno je ale iste na domacom letisku chlapcov tohto roku asi nebudu cakat zastupy sialenych, zhypnotizovanych fanusikov mocnych bykov.

autor: red. BG
No nevidím to ružovo,ale podme býci...

GO MB GO GO GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maro - GM timu Mighty Bulls
  • ...Ale ak by to nemali byt MB tak asi IC..Sice su to nas davny nepriatel, ale zasluzia si to...

to si cenime :yes: no ale nazvat nas nepriatelom :neja: to hadam nie, sme rivali :fight: ale nepriatelia urcite nie, skor priatelia :pivo3:

hadam sa stretneme v playoff, ta sanca tu stale je, aj na repete konferencneho finale :box:
tak tak..wildaku..vsetci sme tu jedna rodina :) ..
jj len som sa zle vyjadril..
uf no finale tohto roku nevim nevim..ale vy to asi mate iste..tak do boja :smile03: :smile03: ..
:bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: dne ste ako jedini dosiahli viac bodov ako my, ach preco hrame prave proti vam :fnuk:

toto vam nedarujeme :D
dnes som sa vratil po 3 dnoch domov a ako vidim sa nam super dari takze pome
GO MB GO :clap: :clap:
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS