Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Zla predpoved sa zatial potvrdzuje..
MB zrejme nenastupi do zaciatku sutaze.
Je mi luto najma Exa, ktory ma doslova "bycie" srdce.
uz ste prihlaseni a mate licenciu, tak co vymyslas, nastupite, ci budete tipovat to je uz ina vec, ale ak nebudete, budete z kola vyluceni...
sorrac za zapasy ktore som netipol sa ospravedlnujem mal som nejake problemos ale poriesene a tak sa mosem sustredit uz len na MB a veci okolo mojich spoluhracov a nadriadeneho
No tak dúfam,že to maro nemyslíš vážne s tým že nenastúpime do sezóny :shock:
Tak slaava do sutaze sa zapojime..
na 1. kolo zlozenie

maro (GM)
maros
Extrem
Hannu

Chcem privitat nasho noveho clena na 1.kolecko Gabiho. Aby som ho predstavil, bol to on co so mnou a wolfom zakladal Mighty Bulls..Tak vitaj a hodne bodov prajem :) :box:
No som rád,že to dobre dopadlo a zapojíte sa do novej sezóny KTL od začiatku. :good: Nech sa darí. :good:
dakujem za privitanie no a na jedno kolo sa mi vratia tie stare zlate časi som rad že budem znova tipovať aj ked nakratko ale predsa za tim kery ma dostal do sveta ktl.. :cool:
no ja uz bohuzel tipovat nebudem a to celkovo uz asi nic ak tak len nezavazne a ne timovo vychadzam zosobnych dovodov ak am chces kontaktovat maro tak vies jak dakujem vopred za pochopenie tymtokoncim u MB a celkovo na HF
fuuha no tot sme necakali..
pred sezonkou jasna zmluva a teraz 2 odriekli uplne ucast..no neviem neviem asi mate dovody..
tak zasesme tam kde sme boli..
však tak ale traja sme tak či tak tak sa može tipovať ... nejak sa to zvladne... kokso to už ale o čom... celosvetova kriza sa dotkla aj našho klubu
tak panove zatial odtipujeme v trojici a ja uz zacinam zhanat kvalitnu posilu..
ochvilu sa to zaciiiina ..gogogog
Tak podarilo sa mi dohodnut na zmluve s novym tiperom. Bude to urcite pre nas dobra posila. Info neskor..
ak maros rusi zmluvu, nech to napise sem http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=160&t=4965
maro píše:Tak podarilo sa mi dohodnut na zmluve s novym tiperom. Bude to urcite pre nas dobra posila. Info neskor..
no to som zvedavý akú posilu si získal. :wink: Som rád,že nastúpite s kompletným kádrom do sezóny. :thumbsup:
WildCelt píše:ak maros rusi zmluvu, nech to napise sem http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=160&t=4965
wilde a ako ked skoncil s HF?
tak to mohol rovno napisat tam, kde zmluvu uzatvaral, kto ma taketo veci hladat po vsetkych topicoch...
ale beriem na vedomie

maros bude potrestany za zrusenie zmluvy
1. den este tipuje za vas
1. den mozes uzavriet zmluvu s inym tiperom a ten moze za vas tipovat 2. den
tak nasim 4.clenom sa stava wild.. je na fore novy ale hokejom a hlavne nhl kou zije tak ho tu pekne vitam..
nech sa ti dari :box:
vitaj wild v time ... zaroven to bol marov skvely ťah... nemal toho na vyber už to vyzeralo že len traja budeme a skvely ťah bol zvolenie wilda... supiš... vo štvorici to bude isto lepšie akokeby v trojici :) :cool: go bulls go...
Takze supiska na prve kolecko:

maro
Exo
Hannu
wild
( este musime vybavit registracku)

sezonka sa nam na par dni odklada..o to viac sa budeme na nu tesit..

Zaroven sme domluveni na ucinkovani Martina#27 na posobeni v MB do druheho kolecka. Prichadza k nam z juho-americkeho sampionatu Primera Tiper Liga z timu Buenos Ajreos Banditas :biglol: . Zatial sa zapoji k nasmu farmarskemu timu aby si privikol na profiligu.
tak zmena gabby ppkracuje uz vo svojom vlastnom..
supiska

maro
extrem
wild
???
nasim stvrtym tiperom sa stava:

danchez...
prichadza nam pomoct v nelahkej situacii.. tak aby nam to klapalo.. :oslava:
good luck vsetkym nasim tiperom :oslava:
no nie zlee..ale treba zabrat.. pomeeee :yahoo: :box:
Treba sa dobre zohrať,potom to už pôjde.
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG