Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak chalani ďakujem vám za úžasné kolo vktorom sme to napokon dotiahli do víťazného konca. Mám z vás radosť totiž ani jeden z nás neskončil v tabuľke jednotlivcov horšie ako 12ty čo sa nepodarilo žiadnemu inému tímu. Naviac toto kolo sme boli najlepší spomedzi všetkých timov čo sa tíka získaných bodov. Teší ma že Ocelak1 zapadol skvelé do nášho tímu a hlavne že tipuje pravidelne. Ešte raz chalani :klobuk: dole.
Ahoj kluci.
Omlouvám se, že jsem netipoval všechny zápasy, ale bohužel máme doma nějaké zdravotní problémy a k tomu ještě řeším novou práci.
Nemůžu slíbit, že zase nezapomenu nějaké kolo natipovat, tak kdyby jste za mě sehnali nějakou náhradu, nebudu se vůbec zlobit. Než někoho seženete budu pokračovat, ale moc na mě nespoléhejte.

Jinak :klobuk: jak jste zvládli další kolo. Je vidět že jste opravdu zkušení tipéři a doufám že na konci sezóny budete slavit titul.
Ahoj mirah som veľmi smutný stoho že chceš u nás skončiť ale chápem zdravie a hlavne zdravie rodiny je na prvom mieste ďakujem ti za všetku peknú odvedenú prácu a dúfam že sa naše cesty ešte v budúcnosti skrížia lebo si patril medzi najlepšich tiperov sktorymi som doteraz tipoval. Dúfam že All stars ešte natipujes lebo si to zaslúžiš. Už so skúsil kontaktovať zezyho a súhlasil že by sa knam pridal čo som aj rád lebo zezy je dobrý tiper a bude za teba dúfam dobrá nahrada a mohol by skvelé zapadnúť do nášho tímu. Takže ešte raz ti mirah ďakujem čo si či už pre Hockey Kent alebo Mighty Bulls spravil a želám ti veľa šťastia ale hlavne zdravia.
A inak chalani som na vás hrdý ani jednému tímu sa nepodarilo aby malo v zápase hviezd zastúpenie celého tímu pekná práca Bulls. :clap: :good:
No presnejsie povedane Zezy nebol este nominovany do ALL STARS duelu,ale som presvedceny,ze ho tam vas GM konferencie prida.Kazdopadne :good: teraz sa z vas stava zhavy kandidat na titul.Vyborna praca chrto.Vsetkym nominovanym do ALL Stars duelu z vasho timu i za vykony v sezone :klobuk:
No presnejsie povedane Zezy nebol este nominovany do ALL STARS duelu,ale som presvedceny,ze ho tam vas GM konferencie prida. Chris - Mal som na mysli ešte miraha :-D :)
Aha,o to vetsi :klobuk:
Chalani pekná práca už sa nám podarilo prebojovať na 1 miesto tak si to poďme skúsiť udrzat :clap:
Zdravím pánové :klobuk: Já se přihlásil na hokejforum až teď :-D Nevěděl jsem, že je tady diskuzní místnost týmu :good: a byl jsem přihlášený jen ktl. Je vidět, že se v NHL vyznáte a je pěkné, že se nám zatím daří. Snad se letos NHL dohraje s kompletní základní částí a náš tým udělá v playoff nějaký úspěch :good:
Tak vítej na HF! :klobuk:
Chalani pekná práca už sa nám zase podarilo prebojovať na 1 miesto :-D tak si ho už pome udržať do konca kola uz veľa neostava :good:
Chalani veľmi pekná práca nakoniec sme si to prvé miesto udržali a to s dosť veľkým náskokom gratulácia aj vám chalani za umiestnenie v top 10 a zvlášť streetmanovi a ocelakovi za pekné 1 A2 miesto. :clap: :good: :cool:
Tohle kolo nám vyšlo super. Lištičky byly ale skvělý soupeř až do konce :cool:
Áno, bol to super súboj o prvé miesto :good: gratulujem.. posledné dni ste nasadili také tempo, ktoré sa už stíhať nedalo :-D :klobuk:
Pani ďalší skvelí výsledok pre nás tím a ako počítam tak počítam už mame iste playoff pekná práca opäť celého tímu len tak ďalej.😂😂😁😁👍
V posledním kole jsi byl perfektní :good:
Některým tvým tipům jsem vůbec nevěřil, ale ono to vycházelo :cool:
Já i Streetman jsme byli naprosto hrozní :-D
Snad v dalším kole pomůžeme víc.
Tak pani som rad že po tom poslednom kole kde sme neskončili bohvie ako slávne sme sa opäť skonsolidovali a dnes postupili uz do semifinale. Naozaj pekná práca. Prajem vám aj v semifinále veľa dobrých tipov.😁
Dobrá práce, jen tak dál :good:
Bud rád chrto,že ta menší krize prišla v čase ked o nič nešlo,Evil celý čas v ZC šlapali,ovládli celú ligu a krize prišla v nejméne vhodný čas v 1 kole play off a už sú na golfe. :wink: :golf:
Uff dnes to bylo o chlup :-D
Tak chalani dneska sa nám podarilo vyrovnať stav série na 2:2 a nedovolili sme tak liškám získať postupový matchball pekná práca 👍👌
Tak chalani mame tu zápas číslo 7 a snim aj spojený postup do finále a taktiež našou celo-sezónnou snahou niečo dokázať. Tak nech to už dopadne ako kolvek vďaka chalani za pravidelne tipovanie.prajem veľa šťastných tipov😁😁😁👌👍
Teším sa na dnešný súboj, veľa šťastia prajem :good:

Vyzerá to, že my tie siedme zápasy priťahujeme :D doposiaľ sme ako tím hrali 3 (vrátane tejto) playoff série a na všetky tri bolo potrebných 7 dní.
Podobne aj vám veľa šťastia nech vyhrá ten lepší 👍

Ja so streetmanom sme aj minulý rok museli bojovať o finále v 7 zápase😁
No to bude boj :-D
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES