Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak prvy zapas by sme mali mat vo vrecku iked mozme dakovat tomu ze toronto udrzalo vyhru a nedovolilo LA skorovat lebo to by bola pre nas uplne ina situacia a ja by som si mohol hlavu plieskat o stenu lebo povodne som tam mal remizu ale potom si hovorim ze krali su vo forme a ze to zvladnu nakoniec sme vyhrali len o jeden jediny bodik. Takze Bulls 1-0 Knights. Dobra praca hlavne scoobyno a rock.
dnes excelentny vykon od vsetkych a hoci super podava vynikajuce vykony my ideme za svojim, takze este jeden zapas a sme v dalsom kole :clap:
Pekne tak sme to dneska doklepali a porazili Knightov 4-0 :-D predviedli sme pekný kolektívny výkon teraz budeme cakat :| na dalsieho supera tak som zvedaví kto to bude. Dobra práca. :good:
suverenna jazda :poklona: vsetci 4 tiperi v TOP 10, nastolili ste latku vysoko :wink2:
Perfektní práce chlapi. :yes: Neměli jsme šanci. Forma jako bejk a pokud budete takhle pokračovat i nadále můžete dojít sakra hodně daleko. Smekám. :klobuk:
Ďakujem aj arekovi aj Daweovi. Predvádzame pekný výkon a ja som na všetkých patrične hrdý. To že sme prvé kolo vyhrali 4-0 pre nás však ešte nič neznamená stále môžme vypadnúť v tom druhom ostávame pri zemi a proste ideme ďalej uvidíme kam to až dotiahneme náš cieľ bol dostať Mighty Bulls do PlayOff a to sa nám podarilo :-D
taze nas dalsi super by mal byt Hockey Kent, tak verim ze ste pekne zregenerovali a pustime sa do nich ako v prvom kole proti Knights :wave:
Veru zajtra nam to zacina a to druhym kolom v ktorom by sme mali narazit na Hockey Kent nesmieme ocakavat ze to bude podobne ako s Knightmi lebo kazdy super je iny a ja rozhodne nepochybujem o kvalitach Kentov. Tak dufam ze ste si trochu oddychli a podme sa donich pustit. GO BULLS GO.
Dnes sme mali trochu stastie ze sme nevykrocili do 2 kola prehrou kedze bolo volno. Tak ale od dneska vecera uz ideme na ostro tak prajem vela stastia. A podme postupit do 3 kola GO BULLS GO.
Dnes Vaše štastie ale naša smola.Porazili by sme Vas vo dvojici.... :-P nooo škoda....ale hrate super a budete nam silnym superom :-D
Vsetko nasvadcuje tomu ze sme sa ujali vedenia 1:0 ked sme vyhrali po predlzení. inak u superov skvele zatipovala Veronika ktora chytila vsetky tipy ale na vyhru to vďaka bohu nestačilo. Dobra praca celeho timu BULLS 1:0 KENT.
Dnes neštastná prehra na nájazdy :evil: horší ako náš súper sme ale neboli tak netraba vešať hlavy a ideme dalej :) zatiaľ sme lepší tím. :good:
co rozhodlo v nas neprospech, lebo na zaklade umiestnenia v zakladnej casti som dufal, ze to bude nase, ale vyhoda lepsieho umiestnenia asi nieje ziadna
Scoobyno píše:co rozhodlo v nas neprospech, lebo na zaklade umiestnenia v zakladnej casti som dufal, ze to bude nase, ale vyhoda lepsieho umiestnenia asi nieje ziadna
citat z pravidiel na stranke:
Platí len pre play-off: v prípade, že ani predĺženie o víťazovi nerozhodne, nasledujú tzv. samostatné nájazdy. GM každého tímu má možnosť ešte pred začiatkom zápasu určiť poradie, v akom chce, aby tipéri jeho tímu (vrátane samotného GM) nastupovali na nájazdy (v tímovej téme vo fóre Zmluvy). V prípade, že túto možnosť nevyužije, budú tipéri jeho tímu nastupovať na nájazdy v abecednom poradí. Samotné nájazdy spočívajú v tom, že sa porovnajú individuálne výkony tipérov na prvých miestach určeného (resp. abecedného) poradia z oboch tímov. Tím, ktorého tipér získal vyšší počet bodov, zápas vyhráva po samostatných nájazdoch. V prípade že tipéri na 1. miestach v poradí majú rovnaký počet bodov, proces porovnania výkonov sa zopakuje u tipérov na ďalších miestach, až kým sa nerozhodne.

v tomto pripade ziaden GM poradie neurcil, takze sa islo podla abecedy. u vas prvy v abecednom poradi AngeloTony 4b, u Kentov dejf 6b :arrow: kent vyhral
Tak tak ako pisal petrik ale nevadi na tento zapas treba zabudnut a ist dalej ako doteraz. :-D
ok, vdaka za ozrejmenie

taze stastie nestoji pri nas, tak je treba spoliehat sa na vlastne sily, verim ze dnes to dame :wave:
taze stav mame 2:2, dnes sa hra o dolezity treti bod, tak podme na to :yahoo:
Veru Kenti vyrovnali a to pre nas nieje velmi pozitivne stratili sme dvojbodovy naskok ale sa ani necudujem ved tie vysledky dnes dorana boli hrozne. Ale co uz mi musime pozbierat vsetky sily a zabojovat o 3 bod. Kenti snami zatial v doterajsich 6 zapadoch (pocitam aj sezonu) dokazali vyhrat poriadne len jeden krat aj to dnes do rana tu ich vcerajsiu vuhru ako vyhru neberem tak podme donich a vyradme ich.GO BULLS GO.
Tak vyzerá to tak že ten nešťastný zapas na 2:1 snami dobre zamaval. Kenti to uz dokazali otocit na 2:3 a to pre nas vobec neni dobre lebo dnes v noci ak nevyrovname tak pravdepodobne hrame svoj posledny zapas tejto sezony a myslim si že ked sme už celú sezónu šlapali dobre tak teraz by nechcel skončiť asi nikto z vas tak treba dať do toho všetko a tych otravnych Kentov poslat tam skade prisli. Dnes uz budeme hrat o nasu existenciu. Tak podme nato GO BULLS GO.
Výborne presne takto som to myslel keď som vravel, že Kentov treba poslať skade prišli. Vyrovnali sme a to hlavne zásluhou Rock a Scoobyna :-D - takže pekná práca ešte to zvládnuť dneska večer a odlahne mi. Dnes som normálne ani spať nemohol, tak som pozeral ten Anaheim a musím vám povedať, že som pežíval infarktové stavy - keby skončil zápas remizou tak už sme viete kde???? áno presne tam. Anaheim nakoniec strelili ten pre nás toľko potrebný gól - tak som sa potešil :) no stále som sa obával o výsledok :verysad: lebo Calgary potom hralo ako keby bol na ľade len jeden tím. No nakoniec to udržali a mi sme vyhrali. Pekne ešte tie dnešné zápasy a sme presne tam kde si zaslúžime byť kedže sme celú sezónu podávali solidné a vyrovnané výkony. GO BULLS GO :clap:
A odkud jsme přišli? Já si jen vybavuju, že z oslav prstenu. :neviem:
Rono píše:A odkud jsme přišli?
z 5 miesta :-D
tak vazeni dokazali sme to a vyhrali, postupili sme do konferencneho finale a som rad ze tieto posledne dva dni som k tomu prispel aj ja :jupi:
kentom treba podakovat, lebo boli velmi silny super
do finale postupili dva najlepsie timy, teda asi zasluzene, vo finale nie sme favoriti, tak verim, ze sa nam podari prekvapit :wave:
Juchúúú :wave: sme tam. Sme vo finale konferencie a to bez ohľadu nato ako skončí posledný zápas. Tak sme to nakoniec predsa len zvládli. :yahoo: Kenti boli dobry a velmi nepríjemny súper. Ale klobúk dole :klobuk: pred ich výkonmi. Dnes velmi dobra praca hlavne našej jednotky AngelaTonyho a Scoobyna :good: . Som rad že sme to zvládli a hlavne ze sme to nevzdali ked sme prehravali 2:3. Nuz dnes bude volny den tak si trochu oddychnite a ide sa na finále konferencie. GO BULLS GO
Gratulujem k postupu býci, toto bola úžasná seria,napínavá až do konca ako tá naša, ktorú rozhodol posledný duel a misky váh naklonil na vašu stranu AngeloTony, ktorý vyrovnal skvelý výkon Veroniky pred ktorou dávam dnes klobúk dolu i Angelom ten má fantastickú formu a spolu s vami mieri za 1 miestom individuálky i o boj o titul. :oslava:A vy ho velmi pekne aj s Rockom bodoco doplnate a striedate sa v tom.
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO