Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

marek85 píše:No co povedat k hodnoteniu tohto dna..Otrasne vysledky nhlky a nas posun opat dole :? ..
wolfik dneska prvy shotout sezony, garya andy po 2 body...ja o trosku viac ale timovo len 8 bodov../aspon ze ice catc sa nam nevzdialili/..chcelo to aspon tych timovych 10 bodikov..
no nevadi ideme dalej dnes je tiez vela zapasov tak podme na to..
Tak a moje a já už teda asi vypadnu co??? Hele je to na tobě ale chci ti připomenout,že v tomhle "kole" to bylo poprvé co sm nenatipoval a navíc už sem se rozdížděl... :cinka:
ObrázekBulls Gazette

9.11.2007 Po dlhsej odmlke sposobenej technickymi problemami je tu opat nasa rubrika Bulls gazette. Tak co je teda noveho? Tim postupne straca svoje postavenie v tabulke , co sa GM snazi riesit vsetkymi moznymi prostriedkami. Spytali sme sa ho teda co presne sa deje v zakulisi MB.Odpoved bola dost ako jednoznacna: "Ano v poslednej dobe nastava akysi ustup z pozicii , s cim ja ani vedenie samozrejme nie je spokojne a preto sme sa po dohode aj s hracmi rozhodli prispupit k zaujimavemu transferu. Dufame ze je to dobre rozhodnutie a ze nam pomoze sa prepracovat opat na najvyssie pozicie. Zatial vsak musime dokoncit toto kolecko na co najlepsom postaveni a co je dolezite bodovanom." rozhovoril sa GM m85.
To o ktoreho alebo ktorych hracov sa jedna v tejto vymene sa nam nepodarilo zistit. No dufajme ze to pomoze k lepsim vykonom muzstva.
Zaroven nam Gm oznamil ze sa chysta dalsie stretnutie timu Mighty Bulls.. Presny cas a datum vsak este nieje dohodnuty..
Druhe stretko MB

Tak ako bolo spomenute sa chsta druhe stretko.Napiste kedy by vam sa to hodilo..
Ja navrhujem zajtra v sobotu 10.11.2007 okolo 20.00 SEC..
napiste ci vam to vyhovuje, ked nie napiste kedy ano..
seriu prispevkov uzatvaram foto z domacich zapasov Mighty Bulls

Obrázek

Obrázek :D
no ja neviem ale asi na stretko pridem
Poprosím všetkých členov Mighty Bulls,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
Oznam

Kedze neprisli dalsie odpovede dany termin sa rusi a stretko MB sa uskutocni az potom co daju vediet vsetci clenovia svoje navrhy na datum stretka.
dnes sa chcem podakovat chalanom za dobre vykony. posunuli sme sa trochu nahor..Tak ked este takto par dni potipujeme postupne vystupime vyssie tak by nam tatroja nemala ujst..dakujem
m85
j už to je len 13 bodov na veduceho dnes bol dobrý den aj ked u mna nie uspešný no pre tím hey dobre ste zatipovali chalani :cool:
OMG 2 body už se musim aspoň před koncem 2.kola zvednout...
sa nam to v posledných dnoch nahromadilo shutoutmi čerta :cry: :sad2: panebože už to je zase 17 bodov od veduceho...
no nevadi..myslim ze budeme musiet byt velmi spokojny hoc aj s dvoma bodmi..lenze aj na tie sa musime dotiahnut..
tak este pat koleciek do konca takze aspon to 4 miesto ...gooooooooo
Dobrý neska se mi zadařilo aspoň 1, celkem za tým 8 bodů lepší než nic...
tak predstavujem vam stranku mighty bulls http://mightybulls.blog.cz/ teraz sa na nej este pracuje ale uz tam zacnem pridavat nove clanky
Neska 12 bodů to neni zdaleka nejlpší ale lepší než nic dostávám se do formy škoda,že brzo skončí kolo... :|
Tak momentalne sme na nebodovanej siestek priecke avsak...
po dnesnom kole stracame na vyteze ne 2 bodiky uz len 3 body..
pravdaze budeme mat to tazke kedze o toto 4 miesto sauchazda ju hned 4 zaujemci..
ObrázekBulls Gazette

18.11.2007 A je to tu. Na dnesnej rannej tlacovej besede prezradil GM MB mena tiperov pripravovaneho transfera. Do nasho timu mieri g.e.o.r.g.e. z Army Men . Opacnym smerom putuje cesky legionar androj. Pozreli sme sa teda na tohto pre nas neznameho tipera. V prvom kole dosiahol vynikajuci vysledok ked obsadil konecne 4. miesto. V tomto kole sa mu uz tak nedari a okupuje 50. miesta. Dufajme ze vedenie vie co robi a ze bude oporou nasho timu. Na besede sa takisto preberalo konciace sa 2.kolo , v ktorom sme priebezne na 6. mieste . Kedze mame stratu na bodovanu 4. priecku len 3 body, ciel je jasny 4. miesto... Taktiez urcil dlzku kontraktov tiperov:

hannu 2 kola
george 1kolo
Upřímně říkám radost z toho nemam radši bych se něgde "uchytil" takhle to vypadá,že dobrej nejsem :thumbsdown: ale kdo ví třeba se eště rozjedu tak zatim...
Tak a je to tu..sme piebezne na 4 mieste.. :clap: . sice od 5 miesta nas deli len 1 bod ale predsa..super.. Na druhej strane vsak na BA stracame uz "len" 10 bodov co je este zvladnutelne....za to mozme podakovat androja, ktory sa na sklonku popsobenia v MB prezentuje vybornymi vysledkami..super andy..pochvala
Hah sotva mě vyhodíte tak sem nej.tiper dne... Njn já řikal,že se zvednu doufam,že Army men pomůžu...
androj, na tvojom mieste by som sa nehral na urazeneho, nie ze si zly tiper, ale mas caste vypadky, ze nenatipujes a to su pre tim straty, hovorim to, co som zazil s tebou, ked si posobil v BB. Mozno preto stratil GM trpezlivost a vymenil ta. A vymeny sa nedohaduju tri dni pred koncom, ale skor :wink:
Joe S. píše:androj, na tvojom mieste by som sa nehral na urazeneho, nie ze si zly tiper, ale mas caste vypadky, ze nenatipujes a to su pre tim straty, hovorim to, co som zazil s tebou, ked si posobil v BB. Mozno preto stratil GM trpezlivost a vymenil ta. A vymeny sa nedohaduju tri dni pred koncom, ale skor :wink:
V tom máš pravdu v 1.kole sem měl tipovat líp ale v 2.sem byl oficílaně vyhozenej kvůli špatnýmu místu v tabulce... a střídám týmy jako ponožky to mě moc v tom jak sem dobrej neutvrzuje... :biglol:
Ale POZOR MAREK85 uražnej nejsem já už bych se vyhodil dávno to "hah" bylo jako ironie sotva končím tak se mi musí dařit díky za možnost tipovat v MB ...
oki sak v pohode ..bolo to s tebou fajn :)
No to j utopije zas sem nej.tiper kola... To je síla... a to sem nepředved před tim ani -ň
Zdravim vsetkych clenov Mighty Bulls.V prvom rade chcem povedat ze mi je ctou tipovat za tento tim a budem sa snazit odvadzat co najlepsiu pracu :) .Bol som vymenovany clenmi timu za veduceho fanklubu Mighty Bulls.V prvom rade som uz schvalil navrh nasich fans na postavenie svojej vlastnej klubovej krcmicky :P Takze od dnes sa na to pracuje a predpokladane dokoncenie je o 3 dni.A uvitam hocijake navrhy od clenov timu kedze su to setko kretivny chlopy. 8) Tesim sa na vzajomnu spolupracu a vela stasia :)
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS