Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vitaaaj nech sa ti dobre tipuje u nas...
:clap: druhe kolo 4.miesto parada ..nakoniec sa nam to podarilo... :biglol:
chlopy velmi sa ospravedlnujem ze som netihol zaciatky zapasov....mrzi ma to ale nemal som pristup k internetu a nepredpokladal som ze pridem domov tak neskoro....budem sa to snazit napravit nabuduce :x
Srdecne pozyvame setkych nasich fanusikov do nasej novootvorenej putiky s priznacnym menom Big Bow. :) Mozte si prezriet historiu aj sucastnost nasho timu. A pochutnat si na nasom originalnom driku s nazvom Bulls blood.Je to nenapodobitelna zmes ribezlovej stavy,fernetu a cerstveho ovocia s ladom.Vsetci ste vitany :cool:
No ako GM musim povedat ze som sa tam bol mrknut a neuverite jak som rano dosiel domov..
A tie fanynky ..Jedna krajsia ako druha..(Nemusim hovorit ze clenovia timu seecko zadara :D )..
Tak setci sa pridite pozriet ..- oplati sa..
Co sa tyka prebiehajucej sezony..Tak zatial je to 5 miesto , nic moc ale je to len zaciatok..dufam ze este pojdeme vyssie..TAk vela zdaru.. :clap:
teraz vam slavnostne prestavuje dresy timu mighty bulls
Obrázek Obrázek
a este dodavajuca sprava kebi chce aj ini tim dresy tak nech napise na icq alebo alebo pm
Wolfi super myslienka.Uz sa tesim ked budeme mat dresy vsetci :) A to 5. miesto....no...musime zabrat nech je to lepsie.A aj co sa dozvedam v putike tak by nasi fans videli radi nieco viac tak dotoho byci :!: :)
ObrázekBulls Gazette

26.11.2007 Opat sa hlasime z redakcie BG. Mame tu zaciatok dalsieho kola a nas tim opat zacal v strednych vodach ked sa usadil na 4. mieste tabulky. Vysledky nasich su este rozne ale to je pochopitelne ved za sebou mame len par hracich dni. V celkovej tabulke po dvoch odohratych kolach mame na svojom kote peknych 10 bodov. Uvidime ako to nasim pojde dalej. Uz o par dni vam prinesieme rozhovor s veducim nasho funclubu georgom a posvietime si aj na nas krasny klubovy novootvoreny pub. Dnes v noci nas ale caka domaci suboj s rivalmi so zapadnej konferencie. Stretneme sa so Spidermi. Podari sa nam ich zdolat alebo to bude naopak vyhra hosti, to sa dozvieme dnes v noci. Pridite sa pozriet aj vy..

27.11. 01.05

Obrázek vs Obrázek
este sprava pre georga..tu je aj nase logo funclubu.., ktory este nema nazov :)

Obrázek
velmi sa tesim na dnesny duel a verim v nase vitazstvo :) ...a ten nazov je v stadiu riesenia pretoze v pube je v anketovom kutiku otazka "aky by mal by podla vas novy alebo staronovy nazov fanklubu?".Mozu sa zapojit seci fans ktori chcu mat svoj podiel na nazve:)uzavierka je myslim 30. novembra cize sup ho vyjadrit svoj nazor.Ak pojde setko tak ako ma byt tak sa nazov dozvieme na novy mesiac to jest 1. decembra :cool: a marek kludne si si to mohol vsimnut ked si tam bol ale ze si ty len stale pozeral po nasich fanynkach?! :D :D :D
A diky za to logo.Dam to urobit na vlajky a tabule a hodime to do Bowa. :) Bude to vyzerat super,sice trosken olupim nas rozpocet ale myslim ze sa nam to velmi rychlo vrati :wink:
takze ako sa tak pozeram tak je to remizano musime dat odvetu
ObrázekBulls Gazette
27.11.2007

Obrázek vs Obrázek 6:6

Vysledok vcerajsieho zapasu. V bycej arene sa zrodila rimizka 6:6. Zapas to bo vo vysokom tempe , avsak dlho sa nevedeli hraci jedneho ci druheho muzstva presadit. O remize rozhodli vykony dvoch hracov, po jednom z oboch stran. 4 bodmi sa prezentovali tak marek85 ako aj coloradcan ..Preto aj tychto dvoch tiperov hodnotime ako hviezdy zapasu.. Naopak vyskytli sa aj nejake shotouty. :( ..Navsteva bola ale dobra ved do domovskeho stanku mocnych bykov sa prislo pozriet 17 150 divakov :D ..
Drzme palce nasim v dalsich zapasoch..
Chcel by som podakovat fanclubu za ich podporu , ved fandili a povzbudzovali cely zapas ...
m85
"Divna remiza",takto nazval nas nocny suboj jeden s nasich fans.mal svatu pravdu pretoze keby timy nemali mareka a coloradcana bolo by to este biednejsie.Ale nemomze zabudnut ani na Hannua ktory do celkoveho suctu prispel 2 bodmi.A vykony ostatnych su na zaplakanie.George a Wolf moc zo svojeho umenia nevytiahli ale nemaju sa na nic vyhovarat tak len dufajme ze zaberu v ostatnych dnoch :)A velmi nas tesi ta velka navsteva a podpora fans,ale pokial sa nebude darit tak to tak urcite nepojde do nekonecna!
Este pre zaujimavost v istej nemenovanej stavkovej spolocnosti boli na tento zapas taketo kurzy:


Mighty Bulls : Spiders 1.80 4.00 2.85 1.30 1.45 1.20

...myslim ze nemusim pisat co toznamena :) 1 X 2 1X X2 12
fuuuuha....taky slusny kurz bol na remizku :o pekne....moze nas mrzet ze sme to nepretavili do vitazneho konca :? Nevadi ideme dalej a zabereme :thumbsup:
Pačia sa mi Vase pikošky zo zakulisia, ktore robi podobne aj nas tim :D
Ucite sa skvelo :D
Ale teraz vazne, aj v prihovore nasho redaktora Feriho :D Vas Derryl :yahoo: co som ja :lol: nazval ako sympaticky tim, ktori moze v tejto sezone patrit ku kandidatom na titul.
Derryl urobime vsetko co bude v nasich silach :) a tie pikosky ozivuju tipovanie a vtiahnu hraca do deja a zije s tymom.A je to aj preto ab to nebolo take fadne ze len sem dojdes a tipnes.Aj mne sa take veci pacia :cool:
dnes musime povedat ze georgik fajne zabodoval ked chytil seecky tipy..
gratiliere.. :good:
m85
Diky....do timoveho hodnotenia mame 11b to neni take zle :) a bodaj by take dobre boli aj ine dni 8)
ObrázekBulls Gazette

28.11.2007 Vysledky vcerajsich zapasov sa pre nas skoncili prijatelne.Vpodobe 11 bodov sme patrilo medzi najlepsich v lige. Zaziaril najma ggeorg ktory si pripisal plny pocet bodov z nacnych zapasov. Dnes v noci je na programe opat hojne zapasov , teda bude sa naco pozerat. Nas tim na vlastnom lade privita tentoraz muzstvo z vychodnej konfrencie: Red Devils. V kratkom case opat hrame zapas na domacom ihrisku. Tentokrat by navsteva mala byt este vacsia kedze po listkoch len tak zaprasilo. Dufajme teda . ze 19 450 hlasiviek pomoze nasim hracom k vitaznemu koncu..


29.11.2007 01.05

Obrázek vs Obrázek
A opat tu mame kurzovy listok :

Mighty Bulls : Red Devils 2.10 3.9 2.3 1.4 1.45 1.3
Chlopy tak v noci musime diablov zdolat aby ame si posilnili postavenie v tabulke.Pred hodinkou my prisla sprava ze je vypredane do posledneho listka a aj upratovacky boli v nasom fanshope nakupovat saly a dresy.To svedci o skvelej atmosfere ktora u nas byva.Tak drzte sa a potesme nasich fans :)
no bude to zaujmave stretnutie ale dufam ze vitazmi budeme mi
go bulls go bulls go
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS