MIGHTY BULLS

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.
1688 příspěvků
No musela som prikročiť ešte k jednej zmene,ked Juniora nahradil Nikolson.Junior zabodoval poriadne proti Vikingom,ale odvtedy tu nebol,stratil sa ,nevedno kam.Možno príde za 5 minút,možno za den,dva ....Nebolo to lahké rozhodovanie,ale dlhšie čakať tu,ked na konci môžu rozhodnúť body aj z týchto dní o postavení tímu by mohlo poškodiť tím a tak som k tomu prikročila.Tak dakujem Juniorovi aj za to krátke pôsobenie,čo tu bol a prajeme mu nech sa mu darí v inom tíme ktorý si ho iste časom vyberie. :wink:

Naopak vítam medzi nami novú posilu Nikolsona.Nech sa tebe a i býkom darí :wink:
Slušný rozjazd :cool:
danny111 píše:Slušný rozjazd :cool:
velmi pekné to ide najmä tebe danny a Scoobynovi :good: a myslím,že Nikolson nás vhodne doplnil,tak snad to takto bude pokračovať :wink:
Dnes aj nováčik Nikolson velmi pekne zabojoval za náš tím :clap: Len tak dalej chlapci,máme za sebou 1 polku 4 kola a pekne sa v bodoch striedame a je to vidieť na výsledkoch. :)
dobre to zacina, hadam nam to vydrzi aj nadalej :good:
Rock velmi dobry vykon :clap:
Scoobyno píše:Rock velmi dobry vykon :clap:
Dakujem Scoobyno :) No ešte viac ma teší,že už teraz máme o 8 bodov viac ako v minulom kole a to ešte určite dalšie bodíky pridáme. :) Takže konečne aj býci si užijú trochu radosti ,už bolo načase :wink:
Takže nakoniec trošku smolne sme prišli o 2 miesto,ale aj toto je velký pokrok oproti prvým 3 kolám Tak som spokojná aj s týmto 5 miestom. :) Scoobyno si náš líder opat krásna priečka z individuálky,len tak dalej :) Danny a Nikolson aj vám patrí velká pochvala.Boli ste oporami býkov,mohli sme sa na vás spolahnuť a tak sme si užili pekne kolo a potrápili každý tím v KTL. :) Tak len tak dalej chalani som rada,že o býkoch bolo opäť počuť a to v dobrom svetle a na tom máme podiel všetci 4. :klobuk:
tak ak to pojde takto dalej tak mozno to PO este vybojujeme :wave:
Takže po ročnej prestávke sa opäť vraciame do kolotoča ktl. Pekne Vás vítam v novo zloženom tíme a to v zložení: Sa´Verr, Pathes99 a Dawe4. Chalani želám nech sa nám darí a dostaneme sa co najďalej. GO BULLS GO :clap: :-D
Zdravím své spoluhráče. :-D
Já jsem po roční pauzičce (určité problémy, kdy šlo všechno stranou) odpočatý, svěží, připraven nastoupit a dojít až na vrchol. :oslava:
Tak chlapi hodně štěstí a těším se na naši spolupráci.
Zdravím bici tak prípravné zápasy nám skončili a začíname na ostro tak nezabudnite na tipovať a pome na titul. :thumbsup:
Pathes99 a Sa'Verr dobrá práca do dneska rána len tak ďalej udržme sa tam kde patríme a to jest 1 najhoršie 3 miesto Go Bulls Go. :thumbsup: :clap:
1688 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř dub 03, 2013 9:57 pm

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS