Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Juraj ďakujeme a myslím si že sa členovia nášho tímu nenahnevajú keď aj my vám poprajeme veľa šťastia v staro-novom tíme Firebirds. :thumbsup:
Krásne sme vstúpili do ďalšieho kola - dnes skvelé výkony Scoobyna a AngelaTonyho :good: Rock tiez nebola zlá :thumbsup: len tak ďalej bíci Go Bulls Go :clap:
zatial dobre, rock :good: , len tak dalej
Presne tak Rock dnes to bolo pekné a spolu s AngelomTonym ste nám zabezpečili ďalšiu výhru len tak ďalej :good:
Ďakujem chalani, som rada,že môžem aj ja konečne pár bodíkov pre tím priniesť :)
Scoobyno a AngeloTony výborne vďaka vám ďalšia výhra. :thumbsup: Zatiaľ ste bodovali všetci len na mňa prišlo nejaké obdobie sucha dufam že to čoskoro prelomím. :yes:
Dnes tesna vyhra ale dolezite je ze 3 body su nase - rock pekna praca :-D
taze po polke kole sme na delenom tretom mieste, len tak dalej a bolo by pekne na konci kole si umiestnenie aspon udrzat i ked mozeme kludne este zabojovaj aj o prve miesto
hned dnes nas caka tazky suboj, tak verim ze uspejeme :wave:
chrto85 píše:Dnes tesna vyhra ale dolezite je ze 3 body su nase - rock pekna praca :-D
no dakujem za pochvalu :) dúfam,že potom budú aj pekné Vianočné prémie, :-D :wink:

Ide nám to pekne chalani :) tak good luck aj do daľších dní :)
tak to teda, vianocne premie by sme si zasluzili o tom ziadna debata :-D
idem pozriet ake su podmienky v zmluve na jej ziskanie :lol2:
Tak ak skončíme do pekného najhoršie tretieho miestečka tak dostanete všetci 65% k platu :-D
zatiaľ to ide celkom fajn a držíme sa pomerne vysoko co sa mi celkom a určite aj vám pozdáva tak to nepokazme :)
Chrto vidim ze ta debata o premiach nabudila a dnes si potiahol :wave:
dnes nas cakaju Hrosici a kedze sa hraju len 3 zapasy, tak to bude tesne, ale verim ze uspejeme :yahoo:
Veru vidina odmien je mocný zázrak (dnes som mal proste úspešný deň) a som rad že som tímu pomohol konečne aj ja nejakými bodíkmi ale ty si mi dobre kontroval Scoobyno. :-D
Dnes výhra v predlžení kde nás preskočili Blue Flyers :-( ale len o bodík čo je na tom pozitívne je to že zakopli súpery ako Red Devils (2 miesto strata 2 body a Master Gremlins 1 miesto strata 6 bodov - s nimi ale hráme dnes a keby sa nám podarilo vyhrať tak by sme stratu stiahli už len na 3 body :) ) za včerajšok sa vám ospravedlňujem ale nestíhal som. :?
Tak sme to nakoniec zvládli vďaka poslednému zápasu výsledky sa pre nás od začiatku nevyvíjali prave priaznivo ale nakoniec sme to víťazstvo strhli na svoju stranu a súpera sme porazili o bod. Dnes opät pekne natipoval AngeloTony :thumbsup:. Už teraz tri kolá pred koncom neskončíme horšie ako 5 -ale ja by som bol rád keby sme sa pokúsili zabojovať o druhé miesto a ak by sa nám to nepodarilo tak aby sme si aspon to tretie ustrážili. Let´s GO Bulls :clap:
taze posledne 3 kola a hrame so susedmi red devils aj blue flyers, tieto dva dni rozhodnu, lebo ak ich vyhrame mozeme skoncit druhy, tak drzim palce nech to dopadne dobre v nas prospech :wave:
Prvého ťažkého súpera sme zvládli a sme na priebežnom delenom druhom mieste. Dnes nas čaká súper ktorý sa snami o to druhé miesto delí tak by bolo dobre ho porazit v riadnom hracom čase - ak by sa nam to podarilo tak pred posledným tipovacim dňom by už bolo jedno ako skončíme lebo by sme určite skončili druhý aj keď delený. Tak dnes ešte zabrať a v poslednom kole to už bude lajtik. Let's Go Bulls. A veľa šťastia.
je to zatial super, ale este jeden krok musime urobit :wave:
Ten krok si urobil hlavne ty a Rock :good: . My s AngelomTonym sme vám veľmi nepomohli keďže sme netrafili ani jeden tip :-O ale myslím si, že nám to až tak veľmi vadiť nemusí ( keďže náš tím šľape presne ako má :thumbsup: ) hlavná je výhra a istota druhého miesta :clap: (či bude delené sa dozvieme po dnešnej noci). Potrebovali by sme získať aspoň bodík aby sme sa o naše bodíky nemuseli deliť :-D
chrto85 píše:Ten krok si urobil hlavne ty a Rock :good: . My s AngelomTonym sme vám veľmi nepomohli keďže sme netrafili ani jeden tip :-O ale myslím si, že nám to až tak veľmi vadiť nemusí ( keďže náš tím šľape presne ako má :thumbsup: ) hlavná je výhra a istota druhého miesta :clap: (či bude delené sa dozvieme po dnešnej noci). Potrebovali by sme získať aspoň bodík aby sme sa o naše bodíky nemuseli deliť :-D
scoobyno asi dopoval, dám to preveriť antidopingovej komisii... :dup:
Walt píše:
chrto85 píše:Ten krok si urobil hlavne ty a Rock :good: . My s AngelomTonym sme vám veľmi nepomohli keďže sme netrafili ani jeden tip :-O ale myslím si, že nám to až tak veľmi vadiť nemusí ( keďže náš tím šľape presne ako má :thumbsup: ) hlavná je výhra a istota druhého miesta :clap: (či bude delené sa dozvieme po dnešnej noci). Potrebovali by sme získať aspoň bodík aby sme sa o naše bodíky nemuseli deliť :-D
scoobyno asi dopoval, dám to preveriť antidopingovej komisii... :dup:
Tak to potom ti dopujes cele toto kolo :-D
:wave: tak sa to podarilo
verim ze dnes ziskame aspon bod aby sme potvrdili nasu vybornu poziciu :jupi:
zvladli sme to :thumbsup: a tesi ma ze stale ideme za svojim
tak si uzite vianoce a nech sa nam dari aj nadalej takto dobre :wave:
Presne tak zvladli sme to čo nás môže tesiť. Teraz tu máme zaslužený oddych tak vám aj ja prajem príjemne prežitie vianočných a vidíme sa v daľšom kole. Načerpajte nové sily a dufam že nám to aj v druhej polovičke pôjde tak ako nám to ide do teraz.
chrto85 píše:Tak ak skončíme do pekného najhoršie tretieho miestečka tak dostanete všetci 65% k platu :-D
zatiaľ to ide celkom fajn a držíme sa pomerne vysoko co sa mi celkom a určite aj vám pozdáva tak to nepokazme :)
no akosi je tu o tomto slúbe ticho :-D dúfam,že slúbené Vianočné prémie sú už na ceste na môj a mojich kolegov účty. :-D

Super chalani bolo to velmi pekné a úspešné kolo a sunieme si to krok za krokom do play off. :wave: :wave:

Všetkým vám prajem šťastné a veselé Vianočné sviatky :)
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS