Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ti vole vcera sme boli odrezani od sveta boli sme bez prudu asi len na 1 a pol hodinku nam isiel prud na nervia chvala bobo potom kolo 7 ci 8 opet zapli
dnes ti musim baffy gratulaciu vratit, pekna trefa ;) :good:
dnes sem musel natipovat dopredu lebo v noci budem mimo a zajtra sa tu neukazem.
No starký,už nás delí iba 1 bod.Bude to skvelý finiš do posledného dna základnej časti. :good: Klobúk pred vašimi výkonmi dole,nútite nás šlapať na plno každý den, aby sme s vami držali krok. :box: :D Minulé kolo jasná výhra,teraz boj o to samé.Klobúk dole. :wawe:
Dík Miloši,dnes jsem to pěkně podělal :buch: ...nakopal bych se do zadku,navíc Evka ani netipla,takže jste toho našeho zaváhání dokázali skvěle využít.
No hrajete výborně a bude to bitva... :cinka:
suboj o prve miesto v tomto kole bude asi jeden z vrcholov historie KTL :wawe:
Ospravedlňujem sa, že som nenatipovala, akosi mi to vyletelo z hlavy. :-(
Baffy píše:Dík Miloši,dnes jsem to pěkně podělal :buch: ...nakopal bych se do zadku,navíc Evka ani netipla,takže jste toho našeho zaváhání dokázali skvěle využít.
No hrajete výborně a bude to bitva... :cinka:
nuž máte to teraz pekne dramatické, no my sa ešte pokúsime priblížiť viac k vám na dosah a ešte do toho troška "prehovoriť" :smile03: Strácame na drakov 8 b. a na BF 9b. To sa dá, ak nám bude šťastie priať...
mt-svk píše:Ospravedlňujem sa, že som nenatipovala, akosi mi to vyletelo z hlavy. :-(
Stane se Evi,v pohodě ... :frajer2:
Jen teď,když je to tak vyhrocené,nás každé zaváhání může stát 1.místo a Ty Evi navíc tipuješ výborně....
takže musíme makat a snažit se udržet hladové soupeře pod námi.. :cinka:


Jinak Badhedovi přeji vše nej k narozeninám.... :oslava:
Tá olympijská prestávka uškodila NHL asi viac než by som čakal, v mojom prípade trafiť z 12 zápasov 2 je umenie... :oops: :hroza:

škoda len,že vám sa nepočínalo lepšie-akákoľvek výhra by sa brala. Dnes povinne vygumujeme ich 1 zápasový náskok,nech si nezačnú niečo namýšlať :yes:
zajtra idem domou tak bi som mal bit spet a natipoval som na dnes lebo neviem ci som v time ci si ma nahradil tak mi dajte vediet

dik
Hej Badhed ,bol si nahradený Guisseppem.Ale Baffyho k tomu "prinútila" naozaj nelichotivá situácia :ja_neviem: navyše chcel dať šancu tipérovi,ktorý si chcel zahrať PO a tímto krokom navyše posilnil Flyersákov.
Baffy píše:
protože jsme asi definitivně letos přišli o Badheda,který si našel práci tady někde v Česku a kdoví,
kdy se dostane k internetu



nečeká nás vůbec nic snadného,to si všichni dobře uvědomujeme,budeme zřejmě tipovat oslabeni,
přesto se budeme snažit ďáblíkům,jejich letošní cestu play-off ukončit hned v 1.kole.......tak jdeme na to :cinka: :wawe: :cinka: :oslava:
V prvom rade vitaj späť, možno ideš práve včas- prehrávame 0:2 na zápasy. :ja_neviem:
Táto tipérska otázka by sa mala vyriešiť čím skôr...ja som ochotný kľudne odstúpiť a uvolniť ti miesto ,pokiaľ to je možné. Predsa ty máš zásluhu na tom,že sú "modrý letci" v PO. Mne to navyše teraz nejde a pre tím nemám prínos :cry: .Takže ked sa to nestihne doriešiť,...tak pre istotu na dnes netipnem a dúfam,že zarátajú tvoje tipy :smile03:
ty len radsej pekne natipuj, KTL nie je holubnik a ked sme raz badheda nahradili tak uz to pocas rozbehnuteho PO naspat brat nebudeme...
tak tak Sage, nespekuluj a uz to riadne dotipujes...badhed je pre zvysok sezony out
Díky všem spoluhráčům (Martin,Evka,Badhed) za spolupráci.......bylo to moc fajn. :good: :taptap: :serus:


Po konci sezóny přijdou dosti zásadní změny,zatím napíšu jen to,že jsem se rozhodl vzdát
se funkce gen.manažera Blue Flyers.......................ale zbytek až později. :) :coucou:
Baffy píše:,zatím napíšu jen to,že jsem se rozhodl vzdát
se funkce gen.manažera Blue Flyers.......................ale zbytek až později. :) :coucou:

Takže,uvedu tady pár novinek,po tom co jsem vážně uvažoval o ukončení BF a vyzkoušení
volného trhu,se ozval náš bývalý hráč,legenda a nejlepší tipér KTL vůbec - miloš a nabídl se,
že by funkci GM převzal,čímž bychom udrželi Blue Flyers na živu.......díky miloši. :juchu:

Takže tímto s potěšením předávám Deanovi funkci. :good: :oslava: :clap:

Evka totiž už loni vážně uvažovala o ukončení tipování,Martin po tom,co začal psát na
nhlpro a založil vlastní stránky,už o KTL moc nejevil zájem a Badhed před play-off
nemohl tipovat,tak jsem po dalším zpackaném play-off ztratil motivaci a chtěl to po sezoně zabalit....... :?



Teď už se ale moc těším na spolupráci s Deanem a novými posilami,které on jakožto
nový GM týmu přivede......jsem si jist,že je to ta správná volba,s BF se bude muset
vážně počítat,protože my chceme příští sezónu znovu do play-off a tam bojovat co nejdéle...... :cinka: :oslava: :cinka:
.Nemal som pôvodne v úmysle odísť z Hockey Kentu pred minulou sezonou, ktorý som založil a myslel si,že sa v nom usadím na dlhšiu dobu možno i nastálo.Ale veci sa vyvinuli inak.DD po odchode excelenta a Rozika hrozil zánik a ja som vstúpil do rokovaní s Derrylom s tým,že som pôvodne mal v pláne urobiť GM DD Alexa ,ktorému som ponúkol viesť vlastný tím po 1 x ako GM o čom sám už ako mi neskôr povedal uvažoval a rád tú ponuku prijal.Čo doteraz nikto z vás ani sám Alex nevie je,že som ho mal pôvodne v pláne urobiť GM Drexel Dragons, ako jeho bývalého tipéra a myslím,že by bol skvelým GM tohto legendárneho tímu ,má ho v srdci,záleží mu na nom a myslím,že by nikdy odtial neodišiel.Problém bol,dúfam,že mi Derryl prepáči,že to prezradím, ale musím to už uviesť na pravú mieru, aby ste pochopili moje kroky vtedy i teraz ,že Derryl sa síce sa o Alexovi vyjadroval len pochvalne, chcel zabezpečiť Dragons na dlhšiu dobu aby im už nehrozil zánik ako vtedy,že sa mu zdalo,že Alex trávi na HF moc málo času,je dosť zaneprázdnený a bál sa,že by mohol odísť niekedy v polovici sezony, čím by boli Drexel tam kde boli vtedy.Ja som toho názoru nebol,Alexovi som veril,viem,že je skvelý tipér i GM a rozhodne by neodišiel od rozdelanej práce ale skrátka veci sa mali tak,že mi bolo povedané bud budeš GM DD ty alebo sa nedohodneme a aj ked nerád tak nechám tím sezónu pauzovať.Dobre takže nebolo čo riešiť musel som sa rozhodnuť, bud nechám veci ako sú,ostanem v Kente a sklamem Alexa, ktorý už oznámil odchod z Evil a boli sme dohodnutý,že prevezme tím ako GM a nechám DD pauzovať, alebo odídem z Kentu,urobím Alexa GM Kentu ja prevezmem Drexel Dragons s tým,že ho po sezone prenechám kajčovi ,ktorý mi vtedy už tiež oznámil o svojom úmysle viesť od dalšej sezony tím ako GM.Dopredu som do toho s tým išiel s týmto úmyslom,lebo to bolo najlepšie riešenie pre obidva tímy,ktoré tak budú dobre prosperovať,bude im zabezpečená budúcnosť a to mi k spokojnosti úplne stačí.Kajčovi som ponúkol na konci sezony viesť tím DD, aby neodišiel a skvelá partia sa udržala pohromade.A to sa splnilo.Vedel som,že nech by som ostal v DD(kedže kajčo mal v pláne odísť a vyskúšať si post GM a ja som mu rád k tomu pomohol) alebo v Kente, rozbil by som s najväčšou pravdepodobnostou uspešné partie, ktoré tam sú a to som nechcel urobiť a tak najlepším riešením bol môj odchod.Takže bola po sezone na rade otázka čo dalej.V tom ked som som premýšlal nad všelijakými variantami ,som v chate zazrel,že Baffy uvažuje ukončiť svoje pôsobenie v Blue Fleyers a to som dopustiť nechcel.Citil som sa v tom tíme dobre,Baffyho si vážim ako skvelého kolegu i tipéra a tak som mu ponúkol,nech neruší tím, ale ostane v nom doplníme tím o ivana 23 a Fortuneho ktorých si vážim ako skvelých kolegov i tipérov a od začiatku figurovali v mojich plánoch na 1 mieste a budeme pokračovať v práci ktorú sme kedysi začali, ale nedotiahli do úspešného konca s Baffym.Som rád,že sa nám to podarilo,ivan i Fortune sa rozhodli do nášho tímu prestúpiť a verím,že spolu utvoríme skvelú partiu ktorá bude si dobre rozumieť a dosiahne snád aj pekný výsledok v budúcej sezone.Týmto týchto chalanov u nás vítam a dúfam,že budú u nás spokojný a neolutujú prestup k nám. :wink:
dakujem za privitanie, dufam, ze nam to spolu pojde :)
fuu, tak spočiatku som mal pocit, že tvoj príspevok Dean je nekonečný, ale nakoniec som ho predsa len dočítal a dozvedel sa aj niečo nové... :) :smile03:
Cez to všetko je pravdou, že sme boli už nejaký ten deň dohodnutý na spolupráci a tak už len rád potvrdzujem, že prichádzam do tohto zaujímavého tímu.
Dúfam, že sa nám spolu bude dariť a absolvujeme vydarenú sezónu, s ktorou budeš nie len ty, ako nový GM spokojný. Týmto zároveň pozdravujem všetkých nových kolegov a teším sa na našu spoluprácu.
No nastal čas to tu trochu oživiť.Ako sa darí kolegovia a ako pilne sa pripravujete na sezonu? :) Zvolil som individuálnu formu prípravy každého z nás na sezonu.Máme už nejaký ten rôčik skúseností a nepotrebujete , aby vás niekto honil v príprave ako sa hovorí na malom dvore s velkým bičom, na naberanie kondície na sezonu. :lol: Vieme si prípravu zvoliť sami tak, aby sme boli dostatočne pripravený na štarte KTL.To je výhoda tak skúseného teamu aký máme,sami vieme čo treba robiť a nezneužijeme to ako "deti" :D ktoré ked nemaju nad sebou bič, na všetko sa vyfláknu. :D No štart sezony sa kvapem blíži, tak sem dajte vedieť čo porábate a ako sa vám darí. :)

Onedlho nás čaká teamové sústredenie v Košiciach,na ktoré sa už teraz veľmi teším, bude to vrchol našej prípravy, ktorým túto nepopulárnu časť sezony zakončíme. :wink: No a popritom sa samozrejme dobre zabavíme. :pivo: :pivo2:
hmmm, tak príprava je v plnom prúde, po krátkom sústredení v Chorvátsku, som teraz dolaďoval kondíciu v Tatrách a pomaličky sa chystám na ľad. Pokiaľ ide o to stretnutie v Košiciach, ktoré bude zamerané najmä na doladenie tímovej taktiky, tak už som dal zachladiť skriptá... :D :pivo_uslo: a samozrejme dobavujem posledné detaily okolo toho, stretnutie s Hudáčkom (ak sa podarí tak aj s Peťom Bartošom) a návšteva šatne po zápase, povolenie vstupu počas tréningu CSKA a tak ďalej, chcem aby to bolo čo najzaujímavejšie, aby sme voľný čas využili zmysluplne.
Večerné zápasy sledované zo sky-boxu, už budú čerešničkou na torte... :good:
Chalani už som vám ponúkol zmluvu,stači to podpísať. :)

http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?f=215&t=6571
tak ako po príprave vážení, ste dobre naladení a pripravení na sezónu..? Dúfam, že sa nám tento rok podarí presvedčiť, že ešte nepatríme do starého železa a skúsenosti sa naplno prejavia... :D :frajer2:
Walt verím,že hoci vekovo budeme najstarším teamom v KTL ,tak dokážeme našim mladším kolegom,že ešte nie sme na odpis, nepatríme do dôchodku :) a máme dosť kvality a skúseností na to, aby sme miešali karty v boji o najvyššie priečky v lige. :box: :cinka: Teraz ked časť teamov testovala a vyladovala formu na prípravnom turnaji KTL, sme my navštívili zázračného liečiteľa Pepita na Kube :oslava: ktorý na nás verím odviedol kus poriadnej a poctivej práce, z ktorej budeme ťažiť energiu počas celej sezóny , budú sa nám zranenia a choroby vyhýbať, čo je základný predpoklad na to, aby sme úspešne preplávali nástrahami ktoré sa počas sezóny vyskytnú. :twisted: Tak kolegovia tvoríme dobrú partičku skúsených harcovníkov, ktorý si dobre rozumejú na "ľade" i mimo neho,verím,že nám spolupráca bude klapať a dobre sa počas sezóny spoločným pôsobením v jednom teame zabavíme. :wawe: Takže pánové pevne se připoutat ,aby ste počas jízdy na horskej dráhe KTL nevypadli ,bude to riadny mazec vo veľkej rýchlosti ,už o pár dní se kola vláčiku KTL rozjedou. :frajer2: :wawe:
Walt píše:tak ako po príprave vážení, ste dobre naladení a pripravení na sezónu..? Dúfam, že sa nám tento rok podarí presvedčiť, že ešte nepatríme do starého železa a skúsenosti sa naplno prejavia... :D :frajer2:

o tom žádná,hlad po hokeji a ostrých soubojích v KTL,už je opravdu velký. :frajer2: :good:
připraveni jsme doufám všichni...... :oslava: :cinka: :oslava:
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS