Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

škoda tej dnešnej prehry, stačilo poistiť Tampu remízou a bolo by to, čo už, tieto veci treba ustrážiť, najmä v dňoch keď je málo zápasov, ok..? :wink2:
Dneska jdem na vas, mistri :petrik:
Dnes nám to veľmi nevyšlo, ale aj tak by sme mali zostať na vedúcej pozícii (ak som dobre zrátal body).
Cez to všetko vám chcem všetkým poďakovať, bolo to veľmi dobré v tomto kole. Neviem ako to bude vyzerať v konečnom zúčtovaní, ale tak hádam to na PO bude stačiť.
Walt píše:Dnes nám to veľmi nevyšlo, ale aj tak by sme mali zostať na vedúcej pozícii (ak som dobre zrátal body).
Cez to všetko vám chcem všetkým poďakovať, bolo to veľmi dobré v tomto kole. Neviem ako to bude vyzerať v konečnom zúčtovaní, ale tak hádam to na PO bude stačiť.
malo by :yes: gratz, paradny PO push toto posledne kolo :poklona2: :klobuk:
tak nam to teda vyslo, Ivan zdvihol vlajku velmi vysoko a podarilo sa co asi malokto cakal pri pohlade na tabulku po tretom kole.

velmi dobre, teraz plny focus na playoff, formu mame, podme spravit show :D

GO BLUE FLYERS ! :box:
Stala pri vas Fortuna
Super finiš :thumbsup: , som rád že ste to zvládli nakoniec, aspoň budem mať komu fandiť v PO :fan: . Tak napravte to malé zaváhanie z minulej sezony..
Takhle se poznaji stari kanci zkuseni, pekne to napinat az do uplneho finale :cool: Osobne jsem vam to plejof moc pral, snad i v nem to poradne rozpalite :good:
Ďakujeme všetkým fans :wink2:

myslím, že nás to zdravo naštartuje k ešte lepším výkonom, takže hrrr na ne... :cinka: ;
Gratulujem chalani k 1 miestu, z tohto kola, bola to parádna jazda skúsených borcov za záchranou play off a Walt sa skvelo na tom podielal aj v jednotlivcoch,gratulujem k 3 miestu Ivan :wink:
modre timy v zavere ZC dominovali :cool: DD, EI, BF, to bude velky boj o final 4 :nervozny:
vdaka vsetkym za podporu, skusime sa prebit nejak v tomto retardish style playoff :eek2:
dnes pekná porcia zápasov a žiadna remíza..? :? škoda toho, mal som tam X na TOR aj FLO a obe zápasy skončili tesne, s týmito bodmi by sme na tom boli o niečo lepšie. Nie a nie sa odraziť od dna tabuľky, to je mrzuté, ale šanca stále je, tak makáme borci. :cinka:
Asi jsem nedával pozor :oops: ale vůbec nechápu letošní systém play off....když nyní v tabulce budem poslední končíme?
exo, precitaj si temu Organizacia alebo si otvor stranku ktl.hokejforum.com http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... at-playoff" onclick="window.open(this.href);return false;

je to tam vsetko ak neviem co sa na to stale niekto pyta, otvorte si ocka a sledujte aj info co vam davame lebo sa to nerobi len tak zo srandy :roll:
dnes ste sa paradne vratili do boja :thumbsup: este 6 dni
som zvedavy na tento tim, su v tazkej pozicii, ale podobnu zvladli aj v zavere ZC

tim je stabilny, kvalitny, ma vyborneho GM

ak sa tento tim dostane do FF, tak bude podla mna velky favorit, pretoze oni vedia vyhravat kola
chalani dnes to vidím na zlomový deň pre nás, takže musíme troška zariskovať... ak to vyjde super, ak nie, ja tak budeme tam kde teraz, takže v prdeli :D :wink2:
(skúsime 2 a 2..?)
co mas presne na mysli?
no neviem, nechcelo sa mi to všetko na rýchlo prerátavať, ale u mňa nic-moc, nebola žiadna remíza a ja som tam mal tri. Ale bodovo by sme si pohoršiť nemali. Najlepšie ak by sme nejaké dva-tri bodíky stiahli. Záver je tradične náš. :D :wink2:
nuž tak sme túto sezóne ukončili, či so cťou to už nechám na posúdenie iných, ale z môjho pohľadu to mohlo byť o niečo lepšie...
na nejaké hodnotenia nemám momentálne čas, tak možno neskôr, ďakujem všetkým za príkladný prístup k tipovaniu, to že to nevyšlo podľa predstáv je normálne, raz sa darí - raz nie :neviem: Najhorší sme neboli, to je podstatné, veď o čo ide..? Je to len hra, teda aspoň ja to tak beriem. :) :wink2:
bohuzial prve finalove kolo bolo trapenie ako 3/4 sezony... co uz, ale minimalne sme v tom stvrtom zamiesali dobre kartami.

vdaka vsetkym za poctivy pristup, skoda, mozno nabuduce :)
Bohužel neslavný konec letošní krátké sezony :thumbsdown: Mám dojem,že štěstí nás letos minulo :-( dost smolných střetnutí jsme odehráli a těsně odešli poraženi.
Díky všem příznivcům za povzbuzení :fan:
Spoluhráčům za oddanost a odpovědný přístup k zápasům :cool:
Našemu GM za skvělé vedení týmu :good:
:bavme:
No,nepíše se mi to zrovna lehce,ale cítím, že je čas se rozloučit. Naštěstí vím, že Walt je chlapík na správném místě a proto
si můžu dovolit BF po 5letech opustit. Děkuji za spolupráci,byla to zábava a ať se Vám daří chlapi ...... :klobuk: :ahoj:
Baffy píše:No,nepíše se mi to zrovna lehce,ale cítím, že je čas se rozloučit. Naštěstí vím, že Walt je chlapík na správném místě a proto
si můžu dovolit BF po 5letech opustit. Děkuji za spolupráci,byla to zábava a ať se Vám daří chlapi ...... :klobuk: :ahoj:
dúfam,že nejdeš do dôchodku v KTL a len sa niečo chystá v zákulisi :wink: chýbal by si mi tu.Tak či tak vela štastia ti prajem-. :)
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS