Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Baffy píše:No,nezbývá než vám pogratulovat k výbornému výsledku a věřit,že se pokusíme o to prvenství ještě zabojovat.Let's Go Blue Flyers! :clap:
A neda mi nespomenut tvoje priam famozne tipy, pocinas si profesorsky :poklona: :poklona:
Zabereme BF!!! Musíme ze seba vydat všechno a zvrátit to k našemu prospěchu!! Ještě na to máme dostatek času.
Let´s go Blue Flyers!!!
Bezva! Už jsme se prodrali na první příčku. Jen tak dál, teď musíme dát do posledních dnů maximum!!! :povzbudzovanie:
Let´s go Blue Flyers!!!
MartinFC píše:Bezva! Už jsme se prodrali na první příčku. Jen tak dál, teď musíme dát do posledních dnů maximum!!! :povzbudzovanie:
Let´s go Blue Flyers!!!
Myslím,že jsme stále druzí,ale už jen o bod(tak jsem to asi špatně počítal já-sorry) a to hlavně Tvou a Excelentovou zásluhou :good: !!!Skvěle kluci,teď potřebujeme každý bod a vidím,že jste načasovali formu na ten pravý čas!!!GO BLUE FLYERS GO
Myslím,že jsme stále druzí,ale už jen o bod
Nene Baffy, už o bodík vedeme :wink: ale to nehraje takovou roli, dnes se hraje poměrně hodně zápasů, takže všichni zamakáme!!! :groupwave:
Tedy to je řežba :) Musíme to uhrát !!

Do boje Blue Flyers !!

Přeji všem dneska hodně štěstíčka je fůra zápasů tak se držte :box:
Tak dnes máme FULL,trefili jsme s Evkou všechny 3zápasy! Není to sice moc,ale plný počet 12bodů,se nám teď jistojistě náramně hodí. :clap: Musíme to udržet! :good:
Bezva!!! :clap: Já jsem jeden netrefil, takže je dobře, že vy ano. Jen tak dál!
Let´s go Blue Flyers!!! :good:
Super!Vyšlo vám to nádherně :good: Blahopřeji :clap:

Let´s go Blue Flyers!!!
Výborně Baffy, toto kolo podáváš opravdu skvělé výkony!!! Jen tak dál! Dnes a sobota, to jsou dny ve kterých se bude lámat chleba, takže GO!! GO!! GO!!!
exo a uz zase sme spolu v tabulke individual. :D ja nemozem z toho uz :lol:
Dnes je tu poslední den tohoto kola a situace v tabulce je stále velmi nahňácaná. Dneska do toho musíme dát všechno!
GO! GO! GO!!!
MartinFC už velké změny v týmu napsal do příslušného topicu,takže bych mu chtěl tímto jako nový GM poděkovat za jeho výbornou práci pro tým a popřát hodně štěstí v Mighty Bulls,to se týká zároveň i Excelenta,který byl sice u nás jen jedno kolo,ale přesvědčil o svých kvalitách,je to týmový hráč a rád bych ho ještě někdy viděl v dresu BF.Zůstali jsme tedy z původního složení s Evkou sami(díky Evi,jsem rád,že jsme se ještě dohodli a budeš pokračovat),ale přicházejí noví a doufám i kvalitní borci - Badhed a Zetterberg17,které bych chtěl uvítat a popřát jim hodně štěstí v tipování. :good: :frajer2:
Badhed je urcite dobra volba. mal som ho aj v FB a je to vyborny tiper. hodne stastia bedo :P
Dik janik.Dufam ze budem kvalitna posila a opet sa mi zacne vyborne darit a prajem vela stastia celemu timu. :good:
gratulujem k tesnemu prvemu miestu :thumbsup: skoda ze nebolo delene
Lady a Gentleman
Nadešel čas se rozloučit a tímto chci poděkovat všem členům týmu Blue Flyers za perfektní spolupráci.Přeji všem hodně štěstí v dalších kolech.

Vyhráli jsme 4.kolo !!! Super úspěch!!

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Joooooooooooooooooooo!!! :biglol: Je to doma, dokázali jsme to. :champions: O jeden bod před pijákama. Supr výsledek!!! :yahoo:
Myslím, že se s Vámi loučím tím nejlepším způsobem, když jsme dosáhli takového úspěchu. Všem bych Vám chtěl poděkovat za všechno co jste pro mě udělali, byli jste bezvadná parta!!! :ejha: Pokud bude mít Baffy zájem, tak bych se strašně moc chěl do tohoto klubu v budoucnu vrátit. Ještě jednou díky a zase někdy v Blue Flyers...... :cry2:
Ať se Vám daří, budu Vám fandit!
Let´s go Blue Flyers!!! :taptap:
tak blahozelam Martin k triumfu v nasej konferencii :thumbsup: potvrdili ste svoju kvalitu, ale uprimne, zostal som docela zaskoceny, ze si dal kosom timu, ktory si sam zalozil a na ktorom Ti dost zalezalo..naozaj, nejde mi to celkom do hlavy, ale hold, tak si sa rozhodol a Tvoji uz byvali spoluhraci to musia prijat a bojovat dalej aj bez Teba..na baffyho si vsak urcite posvietime :)
cepi píše:tak blahozelam Martin k triumfu v nasej konferencii :thumbsup: potvrdili ste svoju kvalitu, ale uprimne, zostal som docela zaskoceny, ze si dal kosom timu, ktory si sam zalozil a na ktorom Ti dost zalezalo..naozaj, nejde mi to celkom do hlavy, ale hold, tak si sa rozhodol a Tvoji uz byvali spoluhraci to musia prijat a bojovat dalej aj bez Teba..na baffyho si vsak urcite posvietime :)
on si len odskoci na koniec sezonky ku nam , aby neprisiel o majstrovsky prsten.. :)
Vítam nových členov a dúfam, źe zo svojich pozícií neustúpime :) . Bohužiaľ, v tomto kole som vám veľmi nepomohla :( , musím viac zabrať :cinka: .
pro cepiho: Někdy musí člověk udělat rozhodnutí, které se někomu nelíbí. Aspoň poznám jak mi BF bude chybět a vztahy s klubem budu mít ještě lepší. A nedělám to jen proto, nebudu to zvlášť každému na fóře říkat...
A Tobě Baffy, gratuluji k obrovskému úspěchu, když si skončil na prvním místě tohoto kola KTL!!! :good: :winner1:
MartinFC píše:A Tobě Baffy, gratuluji k obrovskému úspěchu, když si skončil na prvním místě tohoto kola KTL!!! :good: :winner1:
Díky,potěší to,ale celkově jsi v individuálce na prvním místě Ty,takže na ty nejlepší ještě nemám.Hlavně,aby se ale dařilo týmu,takže Evi,Badhede a Zette17,pojďme se pokusit navázat na poslední úspěch Blue Flyers a bojujme tvrdě dále,ať se udržíme na špici východní konference.GO BLUE FLYERS GO
No,tak bohužel mě po výhře ve 4.kole zastihla menší výsledková krize,která je asi způsobena velkými změnami v týmu.Omlouvam se za tak mizerný začátek a doufám,že se z toho dokážu rychle vzpamatovat.Let's Go Blue Flyers! :oops:
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS