Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Však on Baffy zabere a to budou potom výsledky, tomu nepochybně věřím :thumbsup: :!: :wink:
Velká gratulace Martine k titulu Tipér týdne :thumbsup2:
Máš vynikající formu tak přeji hodně štěstí,aby ti vydržela po celou sezonu :cool:
Děkuju exo, moc si toho vážím a děkuju Vám všem za spolupráci, bez které bych nedokázal získat toto ocenění. Píšu však kvůli něčemu jinému :hmm: Dneska to byla velká slabota :ee: a ani včera to nebylo dobré. Musíme tedy zabrat a začít pravidelně sbírat body, abychom se mohli umístit v těch největších patrech :rocker:

Let´s go Blue Flyers :groupwave:
Dnes nás čeká takový mini duel proti Mighty Bulls. Minulý zápas jsme těsně prohráli. Očekáváme velkou podporu fanoušků Blue Flyers, jenž dorazí na zápas speciálním letadlem. :thumbsup: Takže dnes:

Obrázek :box: Obrázek
Tak dneska jste předvedli vynikající výkon, to se ale nedá říct o mě :( , hlavně Baffy a mt-svk zabrali výborně :good: . A kvůli nim jsme vyhráli odvetu proti Mighty Bulls.
Obrázek24 :box: 20Obrázek
Jen tak dál!! :taptap:
Let´s go Blue Flyers!!!
Mám rád velké výzvy a potřeboval jsem nakopnutí z letargie,což tento prestižní souboj s MB splnil.Takže týme,vzhůru k dalším úspěchům!Musíme zabrat a dotáhnout se na špici!
Výborně Baffy :thumbsup2: také mt-svk paráda :taptap:

Bohužel já mam momentálně nějaké špatné hokejky :ja_neviem: už jsem si objednal nové tak se to snad zlepší.

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Omlouvám se za ten shot-out,je to nedůstojné a vyvodím z toho tvrdé následky! :oops: :sad2: :?
:? Hmm, tak dnes to byla bída, co se dá dělat. Dnes máme ale velkou příležitost to napravit :yes: takže všem v týmu Blue Flyers přeji hodně štěstí

Let´s go Blue Flyers!!! :taptap:
Snáď mi to konečne začne sypať :box: . Mimochodom, prećo mi nezobrazuje podpis? Nič som s tým nerobila, zmenil sa link?
mt-svk píše:Snáď mi to konečne začne sypať :box: . Mimochodom, prećo mi nezobrazuje podpis? Nič som s tým nerobila, zmenil sa link?
Tak to nevím, ale je to možné, zkuš to nahrát na podpis znovu. Ke včerejšku, no nic moc :? mohlo by to bejt lepší, takhle sto rozhodně moc daleko nedotáhnem :evil: Musíme zabrat!! Dneska máme další velkou příležitost!
Let´s go Blue Flyers!!!
Tak přátelé zatím se nám příliš nedaří :( naše týmové umístění je bohužel nic moc.Jedině Martin si vede skvěle v individuálce a držím mu palce,aby to dotáhl co nejvýše.Stále nám hlavně chybí těch 10 bodů o které tým přišel při mém přestupu.Momentálně jsou výsledky v NHL samé překvápko a trefit správné výsledky je opravdu hodně o štěstí.Do velmi dobré formy se dostává naše kolegyně mt-svk tak přeji hodně štěstí :cool:

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
excelent píše:Tak přátelé zatím se nám příliš nedaří :( naše týmové umístění je bohužel nic moc.Jedině Martin si vede skvěle v individuálce a držím mu palce,aby to dotáhl co nejvýše.Stále nám hlavně chybí těch 10 bodů o které tým přišel při mém přestupu.Momentálně jsou výsledky v NHL samé překvápko a trefit správné výsledky je opravdu hodně o štěstí.Do velmi dobré formy se dostává naše kolegyně mt-svk tak přeji hodně štěstí :cool:

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Bohužel s Tebou Exo musím souhlasit,nějak to není ono a těch deset bodů zase není tak moc,už jsme byli v kontaktu se špičkou,ale zase jsme se špatnými tipy dostali dolů.No,musíme zabrat a pokusit se dotáhnout! :fan: :taptap:
Tak jedeme!!! Ještě zaberem,byl bych velice zklamaný, pokud bychom skončili po tomto kole tak nízko.

Let´s go Blue Flyers !!! :box: :groupwave:
:( Tak dnes jsme to zase prosrali na celé čáře!Zatímco ostatní týmy měly žně,my jsme si z tolika zápasů připsali pouhých 15bodů,což je zatraceně málo! :cry: :sad2:
Je to fakt podělaný Obrázek taková smůla se hned tak nevidí,alespoň ty poslední kola kdyby někomu z nás vyšli..Obrázek
Zabrat ! Zabrat ! Zabrat ! Obrázek
No,tak jsme ten konec úplně pohnojili,ale co se dá dělat,zkrátka krize přišla v nejhorší možný okamžik.Musime zmobilizovat síly a začít od nuly. Martine a Exo,gratulace k shot-outu :wink: 8)
Díky Baffy :wink: . Svůj výkon opravdu musím označit za katastrofální a naprosto trapný, bylo to vyvrcholení tohoto strašného kola. Všem bych se Vám chtěl omluvit za moje výkony. V tomto kole se musíme dostat co nejvýš!!!
Let´s go Blue Flyers!!! :box:
No tak moje vystoupení v uplynulém 3.kole bylo dost trapný a jsem velmi zklamán :fnuk: Hlavně závěr ten se tedy povedl čistá 0 :samovrazda:
Doufám,že se mnou budete mít ještě jedno kolo strpení....věřím,že tu smůlu protrhnu budu se maximálně snažit o zlepšení. :yes:

Do toho Blue Flyers !!!
No, takže já na par dní na farmu, kvůli mým strašným výkonům :thumbsdown: :ja_neviem: :censored:
Tak dneska hned na začátku nového kola týmový shot-out dokonce čistý hatrick :cry:
To už je fakt pakárna :nasraty: :nasraty: :nasraty:
No,tak náš hlavní tahoun Martin se rozehrává na farmě a je teď na nás Exo a Evi,abychom trochu zatáhli a pokusili se Blue Flyers udržet na čelních příčkách tabulky!Takže jedeme! :clap:
Výborně Baffy podržel jsi tým v krizové situaci :clap: :clap: Jen tak dál zlepšení musí přijít :wink: MartinFC dnes nejlepší z týmu,takže se opět dostává do formy :cool: Naše výsledky se určitě zlepší :good:

Let´s go Blue Flyers !!!
Asi pôjdem na farmu farmy, musím sa :box: k lepším výsledkom :thumbsup: .
Skvěle Exo!Vyšvihli jsme se na 2.místo tabulky a teď musíme makat ať se udržíme! :good:
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES