Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vitaj :good:
Bernie sa nezapre. Dvíhať telefón, nezabudnúť na rôzne sľuby či dohody a po novom aj tipovať. Tieto veci očividne nie sú jeho doménou :-D . Ale má toho chlapec veľa :). Aspoň, že ste sa znova ucelili a stále máte 50% teamu Blues. Tak veľa šťastia lebo za tie moje 3 sezóny v KTL som zistil, že tento team je klasička :wink: .
Bluesfan píše:Bernie sa nezapre. Dvíhať telefón, nezabudnúť na rôzne sľuby či dohody a po novom aj tipovať. Tieto veci očividne nie sú jeho doménou :-D . Ale má toho chlapec veľa :). Aspoň, že ste sa znova ucelili a stále máte 50% teamu Blues. Tak veľa šťastia lebo za tie moje 3 sezóny v KTL som zistil, že tento team je klasička :wink: .
tiež si mal možnosť... :wink2:
Zdravim pani,

pisal mi dnes Jozo Bratek (bluefan), az od neho som sa vobec dozvedel ze sa nieco deje. Chapem ze ste nastvani, ospravedlnujem sa vam, ze to z mojej strany nebolo timove, mrzi ma to. Nebudem tu pisat rozpravky, v skratke mam toho momentalne neskutocne vela, a uprimne priznavam ze na KTL som uplne zabudol. Mrzi ma to hlavne z toho dovodu ze sa vy sa snazite a moja neaktivita vas pribrzdila. Pevne verim ze s novou posilou vam to pojde lepsie. V kazdom pripade to nebolo umyselne. Drzte sa a vela uspechov.
Walt píše:
Bluesfan píše:Bernie sa nezapre. Dvíhať telefón, nezabudnúť na rôzne sľuby či dohody a po novom aj tipovať. Tieto veci očividne nie sú jeho doménou :-D . Ale má toho chlapec veľa :). Aspoň, že ste sa znova ucelili a stále máte 50% teamu Blues. Tak veľa šťastia lebo za tie moje 3 sezóny v KTL som zistil, že tento team je klasička :wink: .
tiež si mal možnosť... :wink2:
Ivan zalichotilo ale ja som spokojný s kolektívom a už v minulej sezóne sme sa dohodli, že zostávame :). Navyše terajšie postavenie v tabuľke beriem ako veľkú výzvu :D.
neuvažujete nad zmenou názvu napr. : Milé kapríky :-D
To len kvôli blížiacim sa vianociam pôsobíme ako milé kapríky, hneď po nich sa zmeníme na ešte hladovejšie pirane. 8)
V prosinci se KTL nevyhrava :andy:
dnes parádna výhra vďaka novej posile, honziss :klobuk:
som rád, že som sa vo výbere nemýlil, dúfam že toto kolo si už nepokazíme a v podobných výsledkoch budeme pokračovať :yes: :good:
Ještě pudem nahoru, máme 4 game win streak, poslední tři dny dokonce s nejvíce body v konferenci. :frajer2:
nuž najbližie tri zápasy, ak si udržíme túto výkonnosť, tak to bude dobré, 17 deň máme voľno a vychádza mi to tak, že rozhodujúci bude ten 18 deň tohto kola, to hráme s Master Gremlins a v ten deň sa hrá 11 zápasov, tak sa máme na čo tešiť... :wink2: :cinka:
Krásně chlapci, další výhra v kapse. Už máme 5-game-win-streak s tím, že v posledních 4 dnech jsme měli i nejvíce bodů v konferenci. Máme formu, tak teď nesmíme polevit. :)
Fuj, jsem se vecer prehlid a myslel, ze hrajem s vama.
Dneska vam prirozene natrhneme kridla!
AndyF píše:Fuj, jsem se vecer prehlid a myslel, ze hrajem s vama.
Dneska vam prirozene natrhneme kridla!
:moj: klídek Andy, v strese budeš až zajtra ráno :ups: :crybaby: :plac:
Walt píše:
AndyF píše:Fuj, jsem se vecer prehlid a myslel, ze hrajem s vama.
Dneska vam prirozene natrhneme kridla!
:moj: klídek Andy, v strese budeš až zajtra ráno :ups: :crybaby: :plac:
No pockej! Ja vcera mel na nas kriz a po dvou tretinach jsem si rikal ze aspon oplatime Caps ten posledni debakl. Pak sem myslel, ze mi je*ne, ale byl jsem rad aspon za trefu. Nacez jsem z hruzou zjisitil, ze tusim jako jediny mate kriz 2x.
No a rano kdyz jsem videl, kolik jsme nahrali, mi bylo jasny, ze sme to s vama projeli.

A pak s radosti zjistuju, ze jsou jeste vetsi loseri nez my :giggle:
tak to dnes nakoniec dopadlo dobre pre nás, rozhodla jediná remíza dňa, ktorú som poisťoval s troškou nevôle, ale keďže nik iný to nedal, čo sa dalo robiť, nakoniec nám to vyhralo zápas. :frajer2:
Pozerám že Andy dnes zabodoval :wink2: :jn:
Walt píše:tak to dnes nakoniec dopadlo dobre pre nás, rozhodla jediná remíza dňa, ktorú som poisťoval s troškou nevôle, ale keďže nik iný to nedal, čo sa dalo robiť, nakoniec nám to vyhralo zápas. :frajer2:
Pozerám že Andy dnes zabodoval :wink2: :jn:
Kdyz analfabeti nereflektujete totalni lazaret Penguins, tak se s vama nehodlam bavit :bee:
Dnes parádny výsledok Fortune :klobuk:
Máme veľmi dôležité body, dnes je tímovo deň voľna, tipujeme iba individuálne a potom to príde...
Tri kolá v ktorých narazíme na súperov z prvej 4 a v súbojoch s nimi sa vlastne rozhodne o poradí v tejto štvorici. Tak prajem všetkým šťastné tipy a dúfam, že dobre dopadne. :wink2:
škoda tých posledných dvoch prehier, výsledky sme mali fajn, ale žiaľ nestačilo to, včera prehra s Gremlins (ktorý urobili výkon dňa) dnes prehra s MB, kde nás porazil v podstate jeden tipér s výkonom dňa.
Čo dodať dnes treba zabojovať a uhájiť aspoň 3. miesto v lepšom prípade delené 2. :wink2: :cinka:

inak bacha, dnes prvý zápas už o 19.00 !
Tak to nevyšlo :? nahnevaný som najviac na seba, tak som so sebou nevydrbal už dávno. To čo som mal v úmysle urobiť som neurobil a doplatil na to. Popravde som chcel dávať na istotu lebo potrebujeme body a nechcel som dávať toľko remíz, tak ich nakoniec padlo 7 a to nás stálo stratu 3. miesta a lepšie body do celkového súčtu.
Mrzí aj strata celkového 1. miesta v individuálke, naviac som stratil 7 bodový náskok, čo sa len tak nepodarí.
Takže sorry, nezvládol som to podľa predstáv. V ďalšom kole to môže byť zasa všetko inak.

Dnes vám chcem za toto kolo všetkým poďakovať, bolo to fajn, dobrý prístup pri tipovaní. Troška sme chvíľami strácali tým, že sme tipovali v trojici, ale to som vyriešil a honziss si svoju úlohu zastal skvele :good:
Dúfam, že nám to takto vydrží čo najdlhšie, aby sme do PO šli s čo najlepšej pozície. Aj keď je to len hra...

A na záver vám chcem popriať krásne a pohodové Vianočné sviatky v kruhu rodiny a všetko dobré :wink2:

Obrázek
Všetko najlepšie k narodeninkám GM :wink: :oslava: a všetkým kolegom BF i z ostatných tímov prajem pekné a pohodové Vianoce a všetko najlepšie do Nového roka :)
poďme páni, ešte s tým skúsme niečo urobiť, toto kolo je dosť dôležité :cinka:
Dneska by to chtělo ještě trochu zabodovat a posunout se aspoň mezi první čtyři, tak pojďme.

Za tohle kolo bych si ale stejně nejraději nafackoval. :v_hajzli: :ee:
V pohode, podstatné je zvládnuť dnešok a nepohoršiť si, naopak ešte ten kúsok (ako spomínaš) ísť vyššie.
Celkovo je toto kole veľmi zvláštne, najmä výsledkami...
GM ak sem ešte zavítaš, zabudol si natipovať dnes,už začalo dalšie kolo. :wink:
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS