Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Promiňte mi ty výkony lidi, je to fakt hrůza, potřebuju se konečně pořádně odpíchnout, takže mákáme dál!! Jeden za všechny, všichni za jednoho!!!
Let´s go Blue Flyers!!!
To chce klid Martine,je to přece týmová hra a nemáš se za co omlouvat,krize se během dlouhé sezóny bohužel nevyhne snad nikomu.Ty sis své odmakal v minulých kolech,takže si můžeš klidně dát trochu voraz :frajer2: :wink:
Tak Baffyho dnes musím velice pochválit. 16 bodů je vynikající výsledek :taptap: jen tak dál. Dnes se hraje opět mnoho zápasů, takže do boje!!!
Let´s go Blue Flyers!!!
Výborně Baffy :good: skvěle jsi to tipnul!!Opravdu si zasloužíš velké uznání a nám ostatním nezbývá než se snažit dosáhnout podobné výsledky.
excelent píše:Výborně Baffy :good: skvěle jsi to tipnul!!Opravdu si zasloužíš velké uznání a nám ostatním nezbývá než se snažit dosáhnout podobné výsledky.
Díky kluci,pochvala za mé výkony mě samozřejmě těší,ale je to týmová hra a tak jsou důležitější výkony celého týmu. No a ty jsou zatím velmi dobré,takže spokojenost a hodně štěstí do dalších zápasů.Let´s Go BLUE FLYERS
Tak další velká paráda tentokrát v podání MartinFC :fan: :rocker: :fan:

Super Martine :thumbsup2:

První příčka v tabulce je vynikající,ale musíme bojovat dál a udržet perfektní postavení!!!

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
S předstihem Vám oznamuji, že s Baffym jsme se dohodli na nové dvoukolové :clap: smlově, je v ní zahrnuta i klauzule o nevyměnitelnosti bez souhlasu samotného tipéra. Takže Ti přeju Baffy mnoho úspěchů nejenom v KTL a hodně zábavy s naším týmem :good:
Vážení spoluhráči přeji Vám hodně štěstí v novém roce !!

ObrázekObrázekObrázek

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Obrázek
Taky všem Šťastný a veselý rok 2008.Škoda jen exo,že od nás odcházíš,spolupráce s Tebou byla příjemná. :sad2:
Taky přeju Happy new Year všem v týmě Blue Flyers. :ejha:
PS: dneska mi to zatim slušně vychází :D
No,tak dnes nám zatáhla parádně Evka a už jsme se konečně na čele trošičku urvali od BB,takže si musíme udržet takto vysokou laťku a dohrát kolo na 1.místě tabulky!!! :povzbudzovanie: :fan: Go BLUE FLYERS Go
No,tak Nový rok jsem bohužel začal opravdu tragicky a to trapným shot-outem,omlouvám se a doufám,že to byla jen výjimka,která se nebude opakovat! :evil: :( :?
mate stastie, ze aj u nas boli shutouty, a stiahli sme vas len o bod, no do popredia sa dostava uz aj niekto treti :thumbsdown:
Joe S. píše:mate stastie, ze aj u nas boli shutouty, a stiahli sme vas len o bod, no do popredia sa dostava uz aj niekto treti :thumbsdown:
Mám to špatně spočítaný Joe S. tak jsem ti poslal do vyhodnocení vzkaz.
Tak neznalost neomlouvá a tak jsem vinou špatně napsaného rozpisu přišel o 8b!Mohli jsme mít tím pádem 240b,ale jelikož jsem do opravy neuvedl znovu všechny zápasy(nevěděl jsem to),jen ten jeden podle marka85,tak jsme bez bodů.Škoda,mohli jsme na tom být ještě o něco lépe,ale i tak se stále držíme na čele ligy!
Tak neznalost neomlouvá a tak jsem vinou špatně napsaného rozpisu přišel o 8b!Mohli jsme mít tím pádem 240b,ale jelikož jsem do opravy neuvedl znovu všechny zápasy(nevěděl jsem to),jen ten jeden podle marka85,tak jsme bez bodů.Škoda,mohli jsme na tom být ještě o něco lépe,ale i tak se stále držíme na čele ligy!
Pozor!Neustále si kontrolujte součet bodů.Včera i dnes tam mam špatný součet což může být dost zásadní.Někdy rozhoduje o umístění jeden pouhý bod a to je potom škoda v průběhu soutěže takto přicházet o body.Doufám,že se to stalo nechtěným omylem a není v tom nic jiného,ale už mě to dneska nasralo! :twisted:
excelent, aj za Joa S sa ti ospravedlnujem, proste aj Joe je len clovek a obcas sa chybicka spravi. No a teraz omylom 2 dni za sebou.
ospravedlnujem sa, ale ja chyby umyselne nerobim, stane sa, ze sa prepocitam, nic viac za tym nehladaj
No dobře,tohle beru je to férová omluva stát se to jistě může.Také jsem si párkrát zkusil vyhodnocení a chyby jsem udělal je to fakt náročné.Nic tedy ve zlém hlavně,že se domluvíme a vše se napraví.Tým Blue Flyers šlape skvěle a má zaděláno na vítěství v tomto kole tak každá chybička může znamenat hodně.
Jinak všichni v týmu - Parádní výkon !!

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
urcite je to proste nahoda ze spravil chybu pri tebe, mozno ju urobil aj pri niekom inom ale nie kazdi si to kontroluje, tak napriklad ako ja... preto je na kazdom aby si to presiel a chybu si nasiel. ja si vazim pracu kazdeho co robi nieco take vo volnom case bez naroku na odmenu a berie za to zodpovednost. sam som tie vyhodnotenia robil a nieje to lahke, a pri tych dnesnych podmienkach ake boli plus pocte tiperov aky je teraz je spravit to bez chyby takmer nemozne.
Přátelé,dnes to nebylo ono,budeme muset zmobilizovat poslední zbytky sil a pořádně zabrat,blíží se pomalu závěr kola,soupeři nám zuřivě šlapou na paty a snaží se nás drtivým finišem sesadit z trůnu!Takže pojďme na to!!! Let's GO BLUE FLYERS!! :clap:
Zabereme dámy a pánové ať jsme na tom co nejlépe, takže:
Let´s go Blue Flyers!!!
Baffy píše:Přátelé,dnes to nebylo ono,budeme muset zmobilizovat poslední zbytky sil a pořádně zabrat,blíží se pomalu závěr kola,soupeři nám zuřivě šlapou na paty a snaží se nás drtivým finišem sesadit z trůnu!Takže pojďme na to!!! Let's GO BLUE FLYERS!! :clap:
Ahoj Baffy.Tak som sa včera sekol ,iba o 1 kolo.Už sme 1 my. :good: Ale bude to ešte tuhý boj medzi nami, o ten 1 flek, vo východnej konferenci. :box: :frajer2:
No,nezbývá než vám pogratulovat k výbornému výsledku a věřit,že se pokusíme o to prvenství ještě zabojovat.Let's Go Blue Flyers! :clap:
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES