Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STEELERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak a mame tu novy team...

predstavujeme vaaam steelers....

Obrázek

len tie bannery by som poprosil aby niekto spravil :)

...

nebude joeovi vadit ze sme steelers?

napiste doktorovi :wink:

...

asi to vyzera tak ,ze budes Gm ty kosican

Je to vsetko dobre len mensiu pripomienku!
Na tom baneri mi nesedi to steelers!viac by mi tam slo CRUSADERS alebo KNIGHTS ale aj to je dobre

medik nevymyslaj uz.vymysleli si nazov steelers,tak ho maju.a co myslis z coho sa vyrabaju mece? :lol: :lol: :lol:

mas pravdu ale kto stymi mecmi bojuje???
Crusaders alebo KNIGHTS!!!
ale sak aky nazov si vybrali je ich vec!ja sa staram o ICE TIGERS

neverim, ze joe-vecny odporca kosic, si bol ochotny dat nazov, ze steelers, ktory je silne viazany na kosice :D

no ÄŤo mu ostava :lol:

chlapi napiste a poslite mi na ss nejaku tu historiu nemusia byt ziadne fakty len aby ste nieco mali (vid prezentaciu) :wink: a este kto je u vas GM.

canesman píše:neverim, ze joe-vecny odporca kosic, si bol ochotny dat nazov, ze steelers, ktory je silne viazany na kosice :D
premohol som sa, ta co narobim? Tu ide o vitazstvo v sutazi, akurat mame hroznu stratu :(

prezentaciu??aku prezentaciu? :shock:

kosican85 píše:prezentaciu??aku prezentaciu? :shock:
no si este nevidel temu prezentacia? to len na ukazku ak by ste nevedeli aku historiu napisat tak si mozte pozriet tam.

ąraaci,kukajte jak sa tipuje :twisted: mate tipova» podla mna a ne tam na čechov tipova» :D

...

no uz sa dotahujeme chlapi len tak dalej...

kosican85 píše:Ä…raaci,kukajte jak sa tipuje :twisted: mate tipova» podla mna a ne tam na ÄŤechov tipova» :D
svätá pravda :D

kua, bojujme, ale preco kosican netipuje? :evil: :evil: :evil:

Joe S. píše:kua, bojujme, ale preco kosican netipuje? :evil: :evil: :evil:
ja netipujem lebo mi nejde pc :cry: ale od od pondelka mĂ´Äľem-dufam :P

len 3,5 boda nam chybalo aby sme dobehli peloton..zavaÄľilo to Äľe sme zaÄŤali neskor,ale my im ot ukaÄľeme nabuduce,nebojte :twisted:

...

nuz chlapi bolo to dobree skoro sme ich dostihli stacilo uz len par bodov...ale aj tak to bolo dobree...musime sa pripravit na novu sezonu...
aky si dame ciel..do prvej trojky by bolo super.

inak navrhujem v novej sezone na GM tymu TA,dosiahol z nas najlepÄ…ie vysledky.ÄŤo vy na to?

a kto bol teraz?

Joe SurovĂ˝.. si klasik :lol:
355 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES