FALCONS

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.
Akcionár
Obrázok užívateľa

Re: FALCONS

Poslaťod AndyF » Ned Dec 24, 2017 9:06 am

petrik píše:O takomto timovom pristupe ako zatial predvadzame som vzdy snival

Já to mrdám furt stejně :tomato:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod petrik » Pia Mar 16, 2018 10:46 am

Tak zakladna cast je konecne za nami, pre nas to nejaky naboj stratilo uz davno, PO bolo iste, na pozicii nam nejak extra nezalezalo ale aj tu sa nakoniec podarilo udrzat prvy flek v konferencii… v kazdom pripade dlhe cakanie na PO sa konecne skoncilo a aj my to zase musime zacat brat vazne.

Hned v prvom kole nas caka neprijemny super z ktoreho mam ja osobne respekt – Blue Flyers. Pocas sezony striedali dobre a zle kola, ale aktualnu formu individualnu aj timovu maju celkom solidnu. Tipuju poctivo pravidelne vo stvorici a nerobia pritom hlupe takticke chyby, takze nic lahke nas necaka.
V kazdom pripade postupit chceme, tak hura do nich :box:

Dal som nam pred casom nahrat aj motivacnu pesnicku, super ma sice tiez jednu uz poriadne staru, ale nasa je samozrejme lepsia :giggle:

vs.

Obrázok

Víťaz KTL
Obrázok užívateľa

Poslaťod Chris » Pia Mar 16, 2018 7:16 pm

Gratulujem k 1 miestu v konferencii,išli ste si svoje od úvodu sezony ako skvelými výkonmi v individuálke teba petrik,tak taktike Ohlunda,chalani vas dobre doplnali a toto je zaslúžené ovocie.Good luck v play off. :)
Obrázok

2 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod petrik » Pia Mar 23, 2018 8:10 am

Tak prve kolo uspesne za sebou, ale porod to bol tazkyyy…
Seria maximalne vyrovnana – za vsetko hovori celkove skore zo vsetkych 6 dni 102:102 – a nemam pocit ze by postupil “lepsi” tim resp. ze by sme si postup zasluzili viac ako super… mali sme jednoducho o kusocek viac stastia. To vsak k tomu tiez patri a ja som samozrejme za vysledok rad :yes:

Falcons cez prve kolo PO nepresli uz peknych par sezon (radsej ani nepatram kedy presne sa nam to podarilo naposledy) a teraz ked sme tuto kliatbu zlomili sa s tym snad neuspokojime a budeme chciet viac… :petrik:

V konferencnom finale nas caka dalsi zaujimavy super Hockey Kent a na postup zrejme budeme musiet nase vykony z prveho kola posunut este o nejaky ten level vyssie… tak podme na nich :box:
Obrázok

Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Rono » Pia Mar 30, 2018 5:08 am

Škoda, chlapci, každopádně první místo v konferenci a semifinále mi nezní nejhůř. Ale příští sezóna bude snad ještě lepší.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod petrik » Pia Mar 30, 2018 5:24 am

Rono píše:Škoda, chlapci, každopádně první místo v konferenci a semifinále mi nezní nejhůř. Ale příští sezóna bude snad ještě lepší.

:yes:
Obrázok

Akcionár
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndyF » Pia Mar 30, 2018 6:33 am

Obrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ohlund » Pia Mar 30, 2018 9:43 am

Díky za sezonu.. podobne ako Andy aj ja to balím, už po 30x dúfam že už naposledy :giggle:

AndyF označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Poslaťod petrik » Pia Mar 30, 2018 1:08 pm

:roll: ze vas to este bavi koncit po kazdej sezone...
Obrázok

dejf označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Predchádzajúci

Rýchla odpoveď

Smajlíky
:-D :) :-( :-O :shock: :? :x :-P :oops: :cry: :evil: :roll: :wink: :!: :?: :arrow: :arrow2: :| :verysad: :lol2: :lol: :cool: :good: :thumbsup: :thumbsdown: :clap: :hop: :yes: :wink2: :eek2: :bee: :neviem: :oslava: :frajer: :klobuk: :yahoo: :jupi: :wave: :bitka3: :box: :cinka: :rofl: :nono: :fucker2: :hehe: :giggle: :jn: :sok: :scare: :slap: :hroza: :sarcasm:
Ďalšie smajlíky

Späť na Diskusia KTL

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný