Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

btw minnesota - kam sa ti podel avatar falcons? preco si nedas dva ako ma brat ak chces mat aj iny?
petrik píše:btw minnesota - kam sa ti podel avatar falcons? preco si nedas dva ako ma brat ak chces mat aj iny?
nechcem mat iný ale na tu stranku kde som uplovdov ten obrazok tak ta stranka zanikla potom som mal par dni iba taky malicky stvorcek a bolo tam napisane iba image a nic nebolo vidno.A neviem kde ho mam odlozeny nevedel(i) by ste ho odniekal este volakto ziskat?
No neviem ako sa to predlžuje tá zmluva,ale ked dnes začína 3.kolo a videl som tu phillipovu ponuku na dalšie 2 tak to beriem a chcem zostať u Flacons.
minnesota - posli icq a ja ti poslem avatar
no co je toto chlopi, nejaky pomaly rozbeh do 3.kola...
dnes ocakavam aspon 20 bodov tak sa snazte
petrik uz si natipoval..?..skusim teda polozit Xky tam kde ty nie :lol2: :wink:
kludne si posluz :D
Napokon som mal celkom dobrý den asi bude 14 bodov ale to musia Olejari udrzat tesný naskok 2:1 s Blackhawks a tebe Petrik opet ziadna remiza nevysla ale dobre podavas 1 alebo 2 dneska ti to vyslo len az na tie Xky :doh:
jak som to tak byj ocko zratal tak cca 13 bodikov by som mal dnes mat - remiza sice len jedna mi vysla, ale co som nedal remizu tam okrem jedneho zapasu vsetko :)
takze dnes som so sebou spokojny a aj s celym tymom lebo aj v tymovej tabulke by sme sa mohli odlepit od toho nedostojneho dna :thumbsup:

edit: tebe minnesota som napocital sice "len" 10 bodikov (oilers neudrzali :( ), ale aj to nam dava slusnych 23 pre tym
wow, vcera sa zadarilo mne a minnesotovi, dnes zase vdaka ohlundovi a phillipovi max. mozny zasah 16 bodov :good:
vyborne vyborne :clap:
Dobre sme zoradení v individule ja,brat a petrik mame po 20 bodov.Kurnik a sám som si myslel ze som tipol Dallas proti NYR a este som im trocha fandil a potom este kukoncu uvidim ze vyhrali Stars a potom pozrem ze som tipol NYR :? :shock: do kelu
LOL, tusim som bol rano este napoly zaspaty ked som kukal vysledky - som myslel ze 3:0 vyhrali flames a ono to boli blues... :)
no nic, aj 12 bodov je fajn
my sme tusim nejaky malo komunikativny team... :)

no ale co uz :) zatial tato sezona za tymi predchadzajucimi zaostava (aspon z nasho pohladu), ale bodovana 4. priecka je na dosah a ani vyssie pozicie este nie su v nedohladne - takze sa snazte pani.

osobne sa mi zatial sezona dari (klop klop), som celkom spokojny :) ale este by sa to samozrejme dalo vylepsit... uvidime :P
petrik píše:(klop klop)
klopka sa petrik 3x :D hold smola :P :wink:

drzime si pred Vami slusny, aj ked nic neriesiaci 12 bodovy naskok, aj v tomto 3 kole si Vas potrebujeme dostat pod seba a bude OK :yes:
tak dnes sa nas GM vytiahol jak sopel na rukav - ak som to dobre zratal tak by mal mat 14 bodov a FALCONS spolu 24 :)
uz by sme mohli konecne aj to 4. miesto dobyt :)
uf, tak napriek tomu ze ja som dnes zapisal velku 0 ostatni chlapci zabrali a ak ducks s nucks nezremizuju tak by z toho mohlo byt slusnych a peknych 18 bodov dnes.
neviem sice ako sa zadarilo ostatnym tymom, ale mali by sme zostat pred poslednymi dnami 3.kola v nahustenom cele vychodnej konferencie - good job boys :thumbsup:
A sme spät na čele :)
po takom zbabranom začiatku som to vôbec nečakal, už sa zobúdza aj brat a mohli by sme to udržat do konca kola.
Ale velmi dobré je že ked sa mne s bratom nedarilo tak hlavne petrik to tahal :cool:
prave preto sa snazim tipovat trochu odlisne od vas, ze ked sa vam nezadari aby som trochu zabodoval aspon ja ;)
parada, takze opat druhe miesto v tomto kole - asi nam je sudene :)
celkovo sme stale prvi :!: :box: :vitaz:
petrik píše: celkovo sme stale prvi :!: :box: :vitaz:
ne nadlouho :wink:
po vasom sa tusim hovori "prvi vyhrani z kapsy vyhani" a po nasom je to zase nejak takto: "nekric hop kym ti nepreskoci"

este je v tomto kole pred nami 22 zaujimavych dni :wink:
ale za dnesnu trefu :taptap:
vyzera to tak ze tu budem kecat len sam so sebou :(

zatial tato sezona zacina pre FALCONS tak priemerne - drzime sa v strede konferencie, plece pri pleci s najhlavnejsim superom cervenymi diablami. chybaju nam ohlundove body, ktory ma teraz trosku slabsie obdobie, ale nastastie sa v poslednom case zase celkom dari mne, takze ziadna tragedia.
len best bibbers uz nejako utekaju na cele - ale to mi je viac-menej fuk, my sa toto kolo pretekame len s cepim a spol ;)
logo som robil bez konzultacii s ostatnymi clenmi tymu, tak snad nebudu namietat... :P
odkedy sa to planuje spustit?
musim Ta pochvalit petrik :yes: hezke logo a navrhujem, aby si prevzal funkciu GM..neviditelny GM pipocanya nebude urcite namietat...
no zda sa ze na to mam viac casu ako on...

to sa da len tak?
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS