Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Mohol by si byt ty petrik GM nasho tímu.Nic nemam proti doterajsiemu GM ,ale fakt sa uz málo ukazuje na HF.
Dneska som mal super den,ked som mal 17 bodov,ale asi mnohí budu mat vela bodov,lebo boli ocakavane vysledky.Aspon pomôzem tímu,lebo v individuali skoncim opet zle.
parada, aj s bratom ste to dnes tipli uplne skvele, mali by sme mat 31 bodov a red devils o 10 menej :clap:
no kua, po hodoch bolenie brucha, diabli nas zase dobehli :P
ja som zase dal X tam kde nebolo treba :v_hajzli:

no nevadi, ideme dalej :!:
V tímovych bodoch sa nám stale vzdaluju superi,ale čím viac je tímov tým tazsie sa dá byt na lepsich poziciach :( dufam ze toto kolo skoncime aspon 3. :frajer2:
nie je dolezite na ktorom mieste, ale koho nechame za sebou ;) :D
petrik píše:nie je dolezite na ktorom mieste, ale koho nechame za sebou ;) :D
no škoda že Red Devils to nebudou :D
prva polovica 4. kola pre falconov zatial nic moc, ale bodove odstupy su male a vsetko sa da lahko dobehnut :!:
verim tomu ze po 25. dni budeme na bodovanych prieckach a red devils pod nami :box:

inac pekneho silvestra :oslava:
dnes nas GM ukazkovo zabral a vdaka jeho 10 bodov sme na red devils ziskali 6 bodov k dobru :thumbsup:

o mojej 0 radsej pomlcim :oops: :v_hajzli:
ufff, ciernocierny den :cry:
No aspon ja s GM sme dobre podrzali tím i ked petrikovi a bratovi sa nedarilo.Ja by som mal mat 11 bodov len keby neni tej chyby DAL:DET tak by som potom i nezmenil CAR:ATL z X na 2 :( ale zmenil som i DET:DAL na 1 cize som stratil 1 bod to ani nevadí.
pravdu ma petrik z pohladu vasho timu
tak nakoniec z toho nebola az taka katastrofa, aj ked v to ze minnesotovi uznaju body som sa radsej ani neodvazil dufat... :)
petrik píše:tak nakoniec z toho nebola az taka katastrofa, aj ked v to ze minnesotovi uznaju body som sa radsej ani neodvazil dufat... :)
keby si sa odvazil tak ich urcite neuzname :D
tak sa radsej neodvazim ani nabuduce :D
kua zase nam diabli usli... :evil:
brutalnesa mi nedari v poslednej dobe, tiez aj ohlundovi a nase body tymu chybaju :thumbsdown: takto je to vsetko na pipovi a minnesotovi a aj ked sa snazia a drzia nas nad vodou, vo dvojici sa to dlho utiahnut neda.

tym padom som sa rozhodol ze prestavam tipovat peachoviny (prekvapenia) a zacnem sa snazit tipovat podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia bez ohladu na tipy kohokolvek ineho. aspon do konca tohto kola
:? dnes nam to zase red devils natreli a uz by sme pomaly mali zacat so zdrvujucim finisom ak mame este v tomto kole vyraznejsie zamiesat karty na bodovanych prieckach...
kurnik dneska bol velice zlí den z pohladu tímu ked sme mali najmenej spomedzi vsetkych tímov :( :hanba: :dole: zla vizitka
jj, po novom roku na nas nejaka kriza dolahla, treba ju rychlo striast a este skusit zabojovat aj v tomto kole :!:
dni a zapasov je este dost
Uz to mozme zabalit v tomto kole jeden den horsi nez druhí.Budem rad ked neskoncime posledny.Najradsej by som vytiahol bielu vlajku ale treba to dotipovat a sustredit sa na dalsie kolo,len dufam ze nebude take spackane ako toto kolo :thumbsdown2: :doh:
jj, toto kolo hodit za hlavu a vyrazit s cistym stitom v ustrety lepsim zajtrajskom... :D
tie lepsie zajtrajsky ak budu vyzerat takto, tak konkurencia bude velmo rada :D
k lepsim zajtrajskom vykrocime az od prveho dna noveho kola :wink: :D
Toto kolo ma zrážajú hlavne tie remízy, je ich strašne vela, a jak poznám moje štastie tak keby ich začnem dávať tak by neboli vôbec...
A hnevá ma to,že nepomáham tímu v tabulke ked to najviac potrebujeme, aby si nespravili red devils náskok.
falconi, neviem ci by ste nemali dnes zmenit GM, petrik by bol asi dostupnejsi pre ucely KTL
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS