Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

good job :thumbsup:
petrik píše:good job :thumbsup:
:klobuk: i za dnešok a full house :)

,dnes ste obaja s Redym boli zaslúžene 1
Tomuto kolu zatial niet co vytknut, 19b z 8 zapasov je :good:
Do konca uz len 5 dni, taku sancu na dalsi dobry vysledok by bola skoda premrhat :povzbudzovanie:
Ale na konci kola nas cakaju chutovecky: zajtra Tigri (alias ex-falcons) a potom na uplny zaver jasterice + cicinky s ktorymi sa zatial natahujeme o prve miesto :hmm: bude to este zaujimave… :petrik:
petrik píše:Tomuto kolu zatial niet co vytknut, 19b z 8 zapasov je :good:
Do konca uz len 5 dni, taku sancu na dalsi dobry vysledok by bola skoda premrhat :povzbudzovanie:
Ale na konci kola nas cakaju chutovecky: zajtra Tigri (alias ex-falcons) a potom na uplny zaver jasterice + cicinky s ktorymi sa zatial natahujeme o prve miesto :hmm: bude to este zaujimave… :petrik:
Delam, co muzu...

Obrázek
ChlapY, nahazte tam poradny tipy, a at je to spravne a at se vratime, kam patrime! :dup:
AndyF píše:ChlapY, nahazte tam poradny tipy, a at je to spravne a at se vratime, kam patrime! :dup:
hmm ja myslím,že tam hádžete dobré tipy a ste tam kde patríte už dnes :-D :wink: Ale inak :klobuk: za toto kolo i vaše výkony ,je vidieť,že ste skúsený matadori a kožu lacno nepredate. :wink:
Vidite staci na vas trochu houknout.. :andy:
tak este posledne kolo :pray: a tiez priat cervenym diablom
Anty píše:tak este posledne kolo :pray: a tiez priat cervenym diablom
Co je mi do Dablu? :neviem:
nas uz chvalabohu ziaden iny okrem nasho zapasu zaujimat nemusi ;)

ale patrilo by sa ist trochu potrolit k jastericiam do topicu po tom dnesnom debakli... :jn:
AndyF píše:
Anty píše:tak este posledne kolo :pray: a tiez priat cervenym diablom
Co je mi do Dablu? :neviem:
nech zoberu body ostatnym :D v celkovom hodnoteni
:winner1:
A to jsem jeste hodil ten kriz Wings na dvojku a Floridu ze dvojky na jednicku :lol3:
good job pani. :good:
S Andym sme sa z pozicie defenzivnych stitov necakane vrhli do utoku cim sme supera dokonale zaskocili a urvali zasluzene prve miesto v druhom kole po sebe. :yahoo:
And now… lets make it 3 in a row :!: :povzbudzovanie:
Gratulujem k výhre nad nami i celkovému 1 miestu v kole.Bolo to tesne,ale viac ste riskovali pri tých zápasoch dnes a štastie sa tak usmialo na vás a musím priznať,zaslúžene,išli ste mu viac oproti ako my dnes s výnimkou Tonyho,ten jediný s vami dokázal držať krok,nám jeho kolegom dnešok nesadol,báli sme sa moc riskovať vo vedomí dôležitého duelu ,to nám trochu zviazalo ruky a tak to skončilo ako si muselo.Good job boys. :oslava:
Anty :tlap:
:moj:
:klobuk: :klobuk: :klobuk: :wave: paráda kluci :good:
Tos po*ral, Antonor.. A mozna sis po*ral i ASG. :andy:
Ja som vas narocky pocas kola nechvalil nech to nejinxnem, ale tusim nepomohlo :giggle:
Ale aspon ten tvrdo vypracovany 18-bodovy naskok nebol zbytocny – vdaka nemu sme si relativne “v pohode” mohli dovolit aj takyto vybuch a stale sme s prehladom prvi.
Samozrejme teraz to uz bude chciet opat zabrat naplno v tych poslednych 4 dnoch ak o ten vitazny cisty hetrik nechceme prist, takze podme podme este pred Vianocami trosku zamakat :povzbudzovanie:
oslavoval som zapocty :D tak s ASG som nepocital to sa mi kazdy rok vyhyba
petrik píše: a stale sme s prehladom prvi.
Nejsme.. :doh:
petrik píše:Ja som vas narocky pocas kola nechvalil nech to nejinxnem, ale tusim nepomohlo :giggle:
Ale aspon ten tvrdo vypracovany 18-bodovy naskok nebol zbytocny – vdaka nemu sme si relativne “v pohode” mohli dovolit aj takyto vybuch a stale sme s prehladom prvi.
Samozrejme teraz to uz bude chciet opat zabrat naplno v tych poslednych 4 dnoch ak o ten vitazny cisty hetrik nechceme prist, takze podme podme este pred Vianocami trosku zamakat :povzbudzovanie:
jinx? :jn:
Obrázek
Tak Antymu sa nakoniec podarilo odcinit to zavahanie spred par dni… :moj:
A vitazny hattrick je na svete :cool: sezona zatial vychadza nad ocakavania, klobucik dole za doterajsie vykony :klobuk:
cez sviatky si uzite zasluzene Vianocne odmeny, na pripadne obcasne absencie zo zaciatku piateho kola budem hladiet zhovievavo, ale prehanat by ste to s nimi nemuseli… Idealne by bolo keby ste ked budete mat moznost natipovali na co najviac dni dopredu nech tych absencii nie je zas az zbytocne vela. ;)
Pekne sviatky vsetkym
toto kolo oddychujeme? :D
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Anty
2002 GOTEBORG