Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak delame co muzem, nejde bejt pokazdy prvni. A staci jeden den a muzem bejt nahore..
Ale pravda je, ze na to vic prdim a nevykrejvam, jinak bych urcite mel nedavno skoro fullhouse..
Tak aspon at tipujem vsichni..
AndyF píše:A staci jeden den a muzem bejt nahore..
Neco takovyho jsem mel na mysli :lol3:

:klobuk: Sefe
V predchadzajucom kole sme par dni pred koncom pohodlny naskok na cele tabulky stratili, teraz presne naopak – este 3 dni dozadu sme boli suverenne posledni so stratou 7b na predposledny tim, ale podarilo sa nam z toho “vyhrabat” a 2 dni pred koncom sme spat v hre o top3 umiestnenie :thumbsup: tak to teda podme nejako dobojovat, nech ten comeback nevyjde nazmar :povzbudzovanie:
LOL, tak nakoniec zo suverenne posledneho na samostatne druhe miesto :sok: :cool:
Na cele konferencie by sme po 5. kolach mali mat pohodlny 13,5 bodovy naskok a na definitivnu istotu postupu do PO (cisto z matematickeho hladiska) potrebujeme v poslednych troch kolach uhrat spolu 5b :hmm: ale realne sme uz samozrejme tam, lebo nasi prenasledovatelia by museli uhrat v tych poslednych kolach presne take vysledky aby styria skoncili na tych 44-45 bodoch a zaroven my skoncili 3x posledni co by nam dalo vyslednych 43b – a to je sanca cca na urovni vyhry v loterii bez zakupeneho zrebu :giggle:
Good job pani :klobuk: :good:
bude dejavu? :dudo:
No ja nevim, me prijde, ze tipujeme dobre! :neviem:

Akorat vysledky jsou nejaky blby :doh:
Ja sa priznam ze toto kolo absolutne neriesim. Takmer vobec nekontrolujem svoje tipy s vami, neupravujem podla potreby ako zvycajne, vysledky a tabulku som skontroloval za cele kolo tak 2-3 krat… :neviem:
Setrime sily na playoff :ciga:
:slap:
petrik píše: :slap:
:hehe:
no dobre chlapi, dost bolo flakania...
za par dni mame PO, najvyssi cas dostat sa naspat do prevadzkovej teploty (minimalne by sme mohli zacat zase vsetci tipovat... :giggle: )
:oops: mne usiel zaciatok kola kedze som bol mimo SR a nejak som to neriesil
tak asi by sme uz mali trosku zapnut :D
Anty píše:tak asi by sme uz mali trosku zapnut :D
Do PO casu dost..
Petrik vie prečo dal tento rok PO až na 5 víťazných, určite má ešte niečo v rukáve :petrik:
tak uz by sme snad aj zacat mohli, co poviete? :hmm:
:hroza: to jsme si načasovali fazonku na play-off ... no do riti :oops: :cinka:
Obrázek
Pristi rok uz fakt koncim.
ja tiez koncim ako som avizoval uz pred sezonou
no takuto rozlucku som si prave nepredstavoval :D
No, máme to letos za sebou hodně rychle a to si myslím, že jsme měli na víc...bohužel jsem totálně zklamal a to načasování
bylo nešťastné...ani tak jsme netipovali zle, jen ti mamlasi za louží, prostě našim dobrým tipům nějak neporozuměli a hráli jinak :frajer2: :jn:
Baffy píše:..ani tak jsme netipovali zle, jen ti mamlasi za louží, prostě našim dobrým tipům nějak neporozuměli a hráli jinak
vzal jsi mi to z pera
Ohlund sa vracia k vam? :-O
AndyF píše:Pristi rok uz fakt koncim.
:jn:
vsetko podstatne sa dozviete na tradicnej predsezonnej tlacovke :jn:
znie to az neuveritelne, ale Falcons onedlho vstupia uz do svojej 10. KTL sezony! taky pekny milnik si samozrejme zasluzi specialne anniversary logo, takze tu je:

Obrázek

no a s tym ruka v ruke ide aj specialny anniversary banner pre tych clenov timu ktori by on mali zaujem...

Obrázek

PS: ak by to nahodou nebolo jasne - toto samozrejme nie je nove timove logo, to aj nadalej zostava rovnake. toto je len logo pre 10. vyrocie klubu

co sa organizacnych zalezitosti tyka, v time nastava jedna personalna zmena - Anty ukoncil svoju KTL karieru (velka vdaka za vyborne vykony v nasom drese).
fanusikovia vsak nemusia velmi smutit, lebo Antyho nenahradi nik iny ako timova legenda a jeden z povodnych zakladajucich clenov Falcons Ohlund, cerstvy vitaz KTL z poslednej sezony v time Rebellion Tiger :clap:

Ohlund doplni Baffyho a AndyhoF, ktori pokracuju z minulorocnej zostavy

v novom zlozeni sa budeme zohravat uz na predsezonnom pripravnom turnaji Elite Trophy ktory odstartuje na buduci tyzden.

pevne verim ze dobry pocit s ktorym do sezony vstupujeme nam vydrzi az do jej samotneho zaveru... Let´s go Falcons :!:
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG