Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

drobna zmena v teame THE FALCONS:
funkciu gm prebera petrik, prajem vela stastia :)
no uz to dlho vyselo na vlasku... vela stastiaa..
dik
ako GM teraz musim ist prikladom, UFF - to je zodpovednost... :D
Dobre si teraz zaboduval petrik ked konecne si trafil viac remíz a tím bude mat 17 bodov dobry zaciatok tusim do noveho kola :good:
jj, prvy den celkom fajn :)
mne to vyslo az na 19 bodov pre nas (ja 13 a ty 6) ;)
dufam, ze ste takto zaziarili prvy a zaroven posledny krat
len dufaj :P
:box:
ak som to dobre zratal tak dnes mame opat solidnych 20 bodov :good:

a arcirivali z red devils tusim iba 16, takze opat spokojnost :D

ale je mi jasne ze na konci bic plieska, takze - klop klop klop :cinka:
po tretom dnmi naskok 9 resp. 10 bodov nic neznamena :frajer2:
jj, vieme - vy ste to uz zoparkrat nazorne predviedli :lol: :lol3:
no tak vaše forma je momentálně skvělá, ale na konci vás stáhnem, nebojte :)
no veru, z tabulky individual si asi urobim printscreen :D :D :D
ale su to len 3 dni, do konca dalekoooooooooo 8)
no kua - som sa rano potesil ked som pozeral vysledky, som myslel ze som dal na chicago 1 a na calgary X. a potom som zistil ze som to dal naopak a bolo po radosti :?
nevadi, ide sa dalej
a mame po naskoku :?
parada :good: ! opet sme na čele konferencie a mame znovu naskok tentokrat 3-bodovy.Dufam ze vydrzime na tejto pozicii co najdlksie...
kludne z nej mozme na 18 dni spadnut, hlavne aby sme tam boli po 25. dni kola :D

dnes sa konecne zadarilo aj Ohlundovi, dufam ze sa mu vracia stara forma :good:
Minnesota1 píše:parada :good: ! opet sme na čele konferencie a mame znovu naskok tentokrat 3-bodovy.Dufam ze vydrzime na tejto pozicii co najdlksie...
no dnes vám to vyšlo ale nebojte sa nás sa tak lahko nezbavíte
pekny tip minnesota :good: pridal sa aj phillipo a s vysledkom 18 bodov som dnes velmi spokojny 8)

najma ked diablici by mali mat len 15 :D :cinka:
Ideme na prvenstvo :D a opet sme sa zdialili superom otrochu.Ja uz by som chcel i zabodovat do individualu konecne ale na dneska neocakavam ja volako vela bodov ked som skusil zariskovat dvoma xkami....GO FALCONS GO
k vasmu dnesnemu vykonu mozem len tolko povedat :thumbsdown:

no aj tak vas predbehneme
slepa zavist, slepa zavist... :lol: :lol: :lol:
pekne - dnesnych 13 bodov by opat malo byt o trosku viac ako ziskaju najblizsi prenasledovatelia - vidis minnesota ze X-iek sa netreba bat :good:
dobra robota 8)
Ja som si myslel ze mám na dnes maximalne 8 bodov ked som videl rano vysledky a potom som zistil ze mám 14 bodov :) najme NYR:ATL,TB:EDM,CAR:NYI som si mysllel ze som zle tipol,ale vysli mi i tieto zapasy a tím padom by som mal byt na 1.mieste v individuale :shock: ale asi ma niekto zo zadu predbehne...
o individual sa sice moc nestaram, ale mas teraz vybornu formu len co je pravda :good:
na red devils by sme zase mali 6 bodov ziskat a to je vyborne :dance2: :pleaseantry:
no - este som nespocital kolko bodov ma dnes konkurencia, ale tych nasich 33 sa mi celkom lubi... :good:
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS