Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

je to dobre, red devils maju sice 32, takze sme im moc neusli, ale napr. nasi najblizsi prenasledovatelia drexel dragons by za dnesok mali mat len 21 bodov a steelers B 22 bodov, takze pocas all-star brejku by sme mali mat na cele viac ako slusny naskok :cinka:

za prvu polku kola vas musim veeelmi pochvalit :good:
aj ked stale vidim rezervy (najme v sebe 8) ), takze makame dalej :wink:
fuuha, ked som mrkol na nasich 32 hned som ockom mrkol nizsie dole v ocakavani ze pri falconikoch by mohla blikat taka 20tka :) no ale ehm, 33 :o klobucik dolu pani. mate to rozohrate viac ako slusne..mna vsak tesi aj tych nasich 32 :yes: toto bohate kolecko bolo akoby vyvrcholenim boja o celkove celo Vych. konf. :thumbsup:
momentalne nas tahaju hlavne minnesota a phillipo, maju formu ako hrom.
dufam ze im vydrzi aj po all star brejku
paraaada, zda sa ze ani all star brejk nezobral phillipovi a minnesotovi vietor z plachiet a dnes by sme vdaka nim mali zapisat opat velmi slusnych 26 bodikov - o 7 viac ako red devils, ktorym sa pomaly ale isto vzdalujeme :good: :yes:

moje remizi dnes moc nepovychadzali, ale koho by to uz len trapilo... :D
fuha, dnes sa mi nejak zadarilo :)
priebezne vedenie upevnene, uz len vydrzat az do konca :good:
paráda petrik :good: nebyt teba dnes tak by sme boli natom biedne v tímovych statistikach,v ktorych si drzime dobry rozdiel od 2. a este 6.kôl musime podavat minimalne priemerne vykony a vyhrame konferenciu :clap:
nooo - dnes sa mi zase X-ky zadarili... :)

ale za vodou este nie sme, aj ked realne ohrozit nase vitazstvo v tomto kole uz moze asi len jeden team - oceliarske Becko. o vsetkom sa asi rozhodne dnes, ked je posledny den s vacsou porciou zapasov - tak sa este posnazme ;)
no do p*ci

upravene, priste lepsie pouzit skratku NDP :D
nevyjadrujeme sa vulgarne a ked uz tak aspon spisovne :x :thumbsdown:
sorry, to mi len tak uslo :?
uz budem dobry (uz som to predychal :D )
Anoooo sme prvý :winner1: ked po par nevydarenych mojich kolach som opet podrzal.Nebyt CBJ : LA remiza tak by sme tusim neboli prvy.Ved aj sme si to zasluzili ked sme boli lídrmi dost dlho a v predposlednom kole nas predbehnu Steelers B.Go Falcons Go :D
este 1 den :!:
ale musim ta dnes minnesota pochvalit - ja stale hovorim ze X-iek sa netreba bat :good:

aj ja som ich dnes mohol dat viac... :oops:

ak dnes zatipujeme takticky tak vitazstvo nam uz nemoze ujst :winner1:
aj pri taktickom tipovani este neni nic iste, rozdiel je minimalny, keby sta mali naskok 4 body, tak pri taktike ste vitazi, teraz este nie, iba ak pod taktikou myslis sledovanie tipov supera
fandil som Vam falconi, nakolko oceliarske Becko by sa v pripade vitazstva tomto kole na nas v celkovej tabulke priblizilo..to ze nam odskocite je OK, riesi sa este dôlezite celkove 2 miesto v konferencii a kedze to vyzera tak, ze nazaboduju v tomto kole ani baffykovci, ani ozrani, je to :thumbsup:
Joe - nepotrebujeme sledovat tipy superov, ak dame jednotku, dvojku a dve X, tak pri akomkolvek vysledku nas maximalne dobehnu, ale nepredbehnu ;)

len este musim instruovat clenov tymu ako maju tipovat :D
:winner1: :winner1: :winner1: :winner1: :winner1:

chcem sa podakovat vsetkym clenom tymu za kvalitne poctive kazdodenne tipovanie. velmi dobra robota :thumbsup:
blahozelam petrik, môzete sa uz s urcitostou pripravovat na PO suboje a kludne mozes dat svojim clenom dovolenkum, kedze postupujete do 2 PO kola priamo :frajer2:

Obrázek
takze prve kolo prechlastame... :D
v 6. kole su nasimi najvacsimi supermi ICE CATS - chceme predsa vyhrat President´s trophy :D :D :D
Ohlund - pekny zasah dnes, dufam ze to znamena ze sa ti vracia forma zminuleho roka... :good:

no a my ostatni... :hanba:
paaani, ale my ide - 2 uhadnute zapasy za 4 dni :D :D :hanba:

asponze vam sa dari lepsie :good:
petrik píše: asponze vam sa dari lepsie :good:
No ved to sa mi páči na tomto tíme, že vždy sa darí aspoň niekomu, minulé 2 kolá sa vôbec nedarilo mne ale tahali ste to vy 3-aja a dokonca ste vyhrali 5.kolo, tak teraz ked sa nedarí vám tak aspoň ja mám zatial štastie..Vôbec nie sme tím silných individualistov ale spoločne taháme falconov k celkovému vítazstvu.
tesim sa ze aj teba vidiet v tejto teme - dufam ze sa ukazes castejsie :wink:
a inak suhlasim - v nasom tyme kazdy chvilku taha pilku... :)
budik chlapci :!: :!: :!:

majstrovsku opicu by sa uz patrilo vyspat a treba zacat zase bodovat - momentalny vyvoj so steelers b a red devils v cele sa mi vobec nepaci, najma ked my sme mimo bodovanych priecok... :eek2: :thumbsdown:

takze treba rychlo pohladat majstrovsku formu z posledneho kola :box:
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS