Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no ved to krizove PO som spominal uz v pripomienkach :yes:
a Dado to som si aj ja vsimol, ze ked aj sme mali zo zakladnej casti viac bodov ako kazdy nas super, vzdy sme boli oznaceni za outsiderov, ale to netreba riesit, prehrali sme to my a nikto ini.. nevadi, niektore povodne timy nemaju dokonca ani take umiestnenie ako Kent v tejto prvej sezone :good:
jaj, vy mudrlanti, keby bolo keby

tak keby sa hra krizom konferencie, viete s kym hrate 1. kolo :?: s IC a viete ako by ste hrali, skuste si to zratat, ak sa vam nechce, poviem vam to, 0:5 :!: :D

priklanam sa k arekovmu nazoru :yes:
fu tak dobre ze sa hra takto, s IC by som veru nechcel hrat :shock: :shock: :-O :-O ked o bod postupili do PO v DR konferencii :D
WildCelt píše:jaj, vy mudrlanti, keby bolo keby

tak keby sa hra krizom konferencie, viete s kym hrate 1. kolo :?: s IC a viete ako by ste hrali, skuste si to zratat, ak sa vam nechce, poviem vam to, 0:5 :!: :D

priklanam sa k arekovmu nazoru :yes:
no Wildo ale ked už to takto rozoberáš, keby neboli konferencie a postupilo iba 12 tímov s najlepším bodovým ziskom ,IC v play off není,to je zase druhý pohlad na vec. :D :box:
a keby nebol barack obama prezidentom usa a v afrike by bolo o 5 stupnov teplejsie, minnesota by v novembri vyhrala o zapas viac a IC by mali o bod viac a a a a a

ja som len poukazal na to, ze sa tu stazujete neviem na co a co ak sa vymenia timy a buducu sezonu bude DRK 2x tak lepsia ako EK, to sa moze lahko zvrtnut, ved vidis ako by ste dopadli s IC, velmi lahko sa mozu veci tu zmenit
ozaj a v NHL nebudu menit timy v konferenciach, ved 12. DAL na zapade by na vychode siel v pohode do playoff :D aj MIN by mala sancu :roll:
ale my sa nestazujeme, len konstatujeme :lol:
WildCelt píše:a keby nebol barack obama prezidentom usa a v afrike by bolo o 5 stupnov teplejsie, minnesota by v novembri vyhrala o zapas viac a IC by mali o bod viac a a a a a

ja som len poukazal na to, ze sa tu stazujete neviem na co a co ak sa vymenia timy a buducu sezonu bude DRK 2x tak lepsia ako EK, to sa moze lahko zvrtnut, ved vidis ako by ste dopadli s IC, velmi lahko sa mozu veci tu zmenit
ja som sa nesťažoval na nič,ako som písal arekovi druhu konferenciu som vôbec nesledoval,ale môže byť,že máš pravdu.Raz to je tak,na budúci rok to môže byť naopak nedá sa to takto presne určiť.To neznamená,že by menšie úpravy boli zlým nápadom ,ale na to bude čas v lete to poriadne rozobrať.Myslím,že ten krížový systém by spestril súperenie medzi konferenciami a play off by bolo zaujímavejšie.Bodové zisky či silu konferencie som ja v tom neriešil.
dobre, tak o rok budeme konstatovat zase my :serus: a nekonstatuj po 1 sezone :D a nie, ze teraz napises, ze to tak bolo aj predminulu sezonu :D
podla mna by to praveze zaujimave nebolo, mne sa lubi, ze o vitaza KTL sa stretavaju vitazi konferencii, a bolo by asi o nicom ak sa tim stretne v 1. kole playoff s timom, s ktorym sa celu sezonu nestretava a zrusit konferencie a spravit tabulku 24 timov :sleep: :sleep2: ale to je len moj nazor
no viem ze minulu sezonu kent nepostupil do PO ale vo vasej konferencii by postupil, ale inak nepamatam jak boli na tom ine timy, takze nic nevravim :yes: ale tuto sezonu, viem ze to je o nahode, ale kazde kazde kolo bola eagles konferencia lepsia, preco, to uz neviem :hmm:
ja ti poviem preco, lebo u nas sa viac taktizuje, vy to tam placate z brucha a ste nahodni :lol2:
WildCelt píše:podla mna by to praveze zaujimave nebolo, mne sa lubi, ze o vitaza KTL sa stretavaju vitazi konferencii, a bolo by asi o nicom ak sa tim stretne v 1. kole playoff s timom, s ktorym sa celu sezonu nestretava a zrusit konferencie a spravit tabulku 24 timov :sleep: :sleep2: ale to je len moj nazor
no a zas keby sme si vas nedoberali, ze vam tento rok neslo, tak by tiez bola nuda :D
WildCelt píše:ja ti poviem preco, lebo u nas sa viac taktizuje, vy to tam placate z brucha a ste nahodni :lol2:
ale prd, v play off som asi 2x tipol tak ako som chcel, inak same taktiky :lol2:
WildCelt píše:podla mna by to praveze zaujimave nebolo, mne sa lubi, ze o vitaza KTL sa stretavaju vitazi konferencii, a bolo by asi o nicom ak sa tim stretne v 1. kole playoff s timom, s ktorym sa celu sezonu nestretava a zrusit konferencie a spravit tabulku 24 timov :sleep: :sleep2: ale to je len moj nazor
Zrušiť konferencie by bola chyba,v tom sa zhodneme.To súperenie Eagles a Riders konferencie by tu chýbalo,to by nebol dobrý krok.Ale ten krížový systém by sa podla mna ujal a prinieslo to väčšiu atraktivitu do súperenia medzi konferenciami.A to by bol podla mna zas atraktívnejšie to play off.
švolco píše:
WildCelt píše:ja ti poviem preco, lebo u nas sa viac taktizuje, vy to tam placate z brucha a ste nahodni :lol2:
ale prd, v play off som asi 2x tipol tak ako som chcel, inak same taktiky :lol2:
škoda švolco,že si nevsadil v posledný den na tu taktiku ktorú si dodržoval počas celej základnej časti.A to na tie 1 tým ste nás (a nielen nás) v duelových kolách neraz porazili a aj teraz by vám to prinieslo finále. :smile03:Ale to už je jedno,aj tak ste dosiahli krásny výsledok. :oslava:
milos rozmyslal som ci dam to, alebo poistim, alebo dam normalne...
mrzelo ma to potom
no som rad ze si spokojny :)
Chlapci......dakujem vam za celu sezonu,ktora bola uspesna...Urcite sme mali aj na viac,ale nie vzdy je nedela(aj ked dnes je :))
Je zbytocne sa "obvinovat",ze mohol som tak,alebo tak natipovat.Kazdi robime chyby a budeme ich robit aj nadalej.Treba len tie chyby minimalizovat.A to sa nam aj po vacsinu sezony darilo.
Vypadnutie boli najma za tych okolnosti,ake boli,ale mozme byt na seba hrdi.

Chester....velmi pekne ti dakujem(e) za pomoc.V tvojej osobe sme ziskali silnu posilu a oporu,co si aj potvrdil....Mrzi ma,ze si opat neziskal trofej...Ver mi,teraz by som ti to doprial velmi.Ale prajem ti to aj do buducna,ked nebudes u nas.....

Svolco,Dado,Trashiku....vam takisto dakujem...moju pracu GM ste mi velmi ulahcovali.Sem tam sa chybicka stala,aj na mojej strane,ale ako team sme boli velmi silni a pre superov nebezpecni.Sice sa sezona este neskoncila(pre nas uz ano :(),tak rad by som vyslovil prianie a zelanie,aby sme do dalsej sezony isli v rovnakom zlozeni!!!!!!!!!
Ale mame pred sebou este leto,tak si treba oddychnut a nabrat nove sily do dalsej sezony...

A este na zaver dalsie velke podakovanie.A to nasej sedej eminencii Deanovi za podporu a pomoc pocas celej sezony.....Sefko dufam,ze sme ta nesklamali........

Velka vdaka aj vsetkym z komisie KTL a najma Wildakovi a Ohldikovi,za robotu co odviedli pocas celej sezony.Klobuk dole pani,ja by som to nezvladal robit

GO KENTs GO!!!!!
ale lubi sa mi ta rivalita, ktora medzi konferenciami vznikla :cool: uz je tu all-star, finale KTL a teraz aj taketo natahovacky kolo po kole

inak najlepsie by o tych konferenciach mohol napisat niekto, kto tipoval tam aj tam, najlepsie pocas jednej sezony, niekto kto sa vyjadruje priamo k veci a ostatni jeho nazory skutocne beru, trebars michal :D

a uz koncim, lebo ako vidim, je to tema HK :oops:
lenže konferencie v NHL majú svoju opodstanenie. V KTL nie.
svolco a kedy sem das fotku tvojej brady? :biglol:
nefotil som sa nakonec :D
tak mozem dat ja? :D
daj :D
Tak chalani vitam vas v novej sezone, poslal som vam vsetkym PM, zmluvy mate nachystane.
V nasom time sa udiala zmena, kedze Alex uz na fore velmi dlho nebol (od polovice maja), prebral som funkciu GM a zaroven ho u nas nahradi ak sa nemylim jediny tiper s dvoma titulmi EXCELENT :good:
Tak exo vitaj u nas, dufam ze tento rok pridas s Kentom treti titul :clap:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS