Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak naštastie dnes štastena stala na našej strane,ale spoliehat na nu...no neviem neviem.dnes musime vyrovnat a potom už len vyhravat... :-O
Nádhera!! :wave: Pojďme do finále konference! :pray:
dnes nas delilo par minut od vyhry.a tak som sa silno :pray: ale pevne verim,že bulls dnes posleme na dovolenku
Ďakujeme za napínavú seriu ale šťastie sa nakoniec priklonilo viac na našu stranu. Boli ste veľmi neprijemným superom a ked mam pravdu povedať nedufal som ze ten Vancouver tu remizu udrží čo by nam zlomilo väz. Dnes velmi dobrý výkon Veroniky klobúk dole. :klobuk: želám vám v novom ročníku veľa šťasťia.
Veronika tak nakoniec vám ´postup remízkou Colorada dnes a včera CGY golom Anaheimu 6 minút pred koncom riadnej hracej doby utieklo pomedzi prsty :slap: ale ty si chalanov velmi pekne ťahala a klobúk dávam dole pred tým,čo si tu aj s Rockom v play off predvádzali -te dolu.Skvelá práca :) A i HK a býci velmi pekné výkony počas celej sezony GRATS obidvom tímom :)
chalani skvela praca i ked na postup to nestacilo.Vitazstvo nam uniklo len o chlp ale co uz aj to sa stava. :wink: a tymto sa chcem s vami aj rozlučit a popriat Vam vela štastia v dalsej sezone a dufam,ze Dejf posklada znovu kvalitny tim.Chalani chcem sa VAM podakovat za moznost ktoru ste mi dali a boli trpezlivi ked sa mi obcas nedarilo.DAKUJEM
Presne tak, nedali sme kožu zadarmo a nemáme sa za čo hanbiť :yes:
Tak další sezóna za námi a nevím jestli ji hodnotit kladně nebo negativně. Po výměně GM a těch kolísavých výkonech jsem si říkal, že budeme rádi za play-off, ale nakonec se ukázalo, že dejf je dobrý GM a po skalpu Piraní jsem věřil ve finále.

No co už, kdybych neměnil svoje tipy v game 6, tak jsme dneska se nemuseli loučit. :sorry: Tak za rok.

A před Veronikou :klobuk:
Rono píše:No co už, kdybych neměnil svoje tipy v game 6, tak jsme dneska se nemuseli loučit. :sorry:
keby angelotony zmenil svoj tipv zapase 3 tak ako vravel tak aj tak nemate sancu. a chyba ktoru si spravil bol a ta ze si nas podcenil a pisa si
Rono píše:Nádhera!! :wave: Pojďme do finále konference! :pray:
JUST ONE BEFORE I DIE!
to je ta najhorsia chyba ktoru mozes proti superovi spravit :)
chrto85 píše:to je ta najhorsia chyba ktoru mozes proti superovi spravit :)
:blabla:
Vítám u nás BluesFana. Sice přišel z týmu Hungry Piranhas :grc: , ale my z něj ty Andyho móresy dostaneme.
Už včera večer proběhla seznamovací kalba s ostatními hráči pro utužení týmového ducha.

Foto z našeho seznamovacího večírku. Jak můžete vidět, nechyběli na něm naše kočandy. Já jako GM samozřejmě na svém křesle.Obrázek

Rozloučili jsme se s Veronikou, která si založila vlastní tým. V kuloárech se šeptá, že byla vyhozena od nás, protože není týmová hráčka, např. se nechtěla sprchovat ve společných sprchách s celým týmem a pravidelně každý měsíc byla několik dnů nevrlá, hrubá a s každým se hádala. To jsou samozřejmě všechno lži, vůbec jsme si na ni nemohli stěžovat. Proto ji přejem mnoho úspěchů a v KTL pěkné druhé místo.

Foto z rozloučení s Veronikou.Obrázek

A na závěr cíle pro letošní sezonu:
1. Všechny porazit.
2. Všechny znemožnit.
3. Všem se vysmát.

Viděl jsem ty soupisky soupeřů a nemusíme se ničeho bát. :ciga:
Bluesfan na konci sezony: :arrow: :buch:

no ale co uz, kazdy sme si strojcom vlastneho stastia... :neviem:
Zdravím :)

Tá uvítacia kalba ma vážne dojala, ešte doteraz sa mi zatočí v hlave. Ženy boli tiež fajn, najmä slečna v ružovom :wink: .

Cieľ je jasný, tím zohratý a kvalitný. Snáď budem teda plnohodnotným spoluhráčom :).
Vítej v nejlepším klubu na světě, kde máme toho nejlepšího GM. :oslava: :pivo:

A hurá za pohárem. :vitaz:
Sorry chlapi za dnešok, nemal som celý deň prístup na net :-(
Nevadí. Stejně to vypadá, že se naši soupeři ani nesnaží. :ciga:
Nahodaci ste, ale dlho to trvat nebude.
Důležité oznámení.

Vedení týmu se rozhodlo s okamžitou platností vypovědět smlouvu s tipérem Rono. Bylo to obtížné a složité rozhodování, které trvalo cca 12 sekund.
Bohužel jak to tak bývá u mladých nadějných hráčů, tak i Rono neunesl tíhu své slávy a jeho výsledky byly už jen stínem jeho formy z mistrovské sezony.
Výkyvy formy by se daly prominout. Těch se nevyvyaruje nikdo, samozřejmě kromě GM týmu dejfa. :ciga: Ale nedostačující docházka nejen na tréninky ale i na samotné zápasy :hroza: byla hlavní příčinou jeho nuceného odchodu z týmu.
Samozřejmě vedení týmu chtělo vědět, co je důvodem jeho častých absencích a proto si najalo soukromého detektiva, který hráče několik týdnů sledoval a dodal důkazy Ronova nespoutaného života.
Zde je několik fotek míst, kde se vyskytoval Rono místo toho, aby se účastnil zápasů.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Jak říká odborník odborníků Josef Csaplár. Rono miloval být tipérem, ale už nemiloval tipování.

Vedení týmu přeje Ronovi mnoho úspěchů u jeho povolných kamarádek a doufá, že odchod z týmu nebude mít vliv na další dodávání fotek snapchatu Ronových spolužaček. :thumbsup:

Zároveň chceme rovnou přivítat novou posilu do týmu.
Co o něm říct? Je nový, mladý, nezkušený, talentovaný, ale to jméno ......... to jméno vyráží dech.
Prosím přívítejte v týmu budoucí hvězdu KTL Jacka Eich...... teda ehmmmm Connora McDavida :taptap: :ejha: :groupwave: :fan:

Víc netřeba dodávat. To jméno mluví za vše. A třeba se z něj po 26. červnu stane i fanoušek Flyers. :neviem:

A cíle pro tento rok se jistě nemění.
dejf píše: A na závěr cíle pro letošní sezonu:
1. Všechny porazit.
2. Všechny znemožnit.
3. Všem se vysmát.

Viděl jsem ty soupisky soupeřů a nemusíme se ničeho bát. :ciga:
:rofl:
Nie nadarmo bol okolo Connora taký hype.. dokazuje že TOP hráči vedia pozdvihnúť aj hru svojich spoluhráčov, inak si neviem vysvetliť tých dejfových 15b :lol2: , diváci mohli hned pri jeho debute vidieť riadnu 50 bodovú hostinu..
Ohlund píše:Nie nadarmo bol okolo Connora taký hype.. dokazuje že TOP hráči vedia pozdvihnúť aj hru svojich spoluhráčov, inak si neviem vysvetliť tých dejfových 15b :lol2: , diváci mohli hned pri jeho debute vidieť riadnu 50 bodovú hostinu..
my by sme ich porazili s prstom v nose :ciga:
Ohlund píše:neviem vysvetliť tých dejfových 15b
Že jo, taky se mi to zdá nějak málo. :-(
Dakujem dejfovi za vrelé privítanie v tíme. Prvý zápas dopadol úspešne, azda to tak bude pokračovať.
Zmenu som tak nejak očakával. V troch nám to zas až tak nešlo :P.

Takže vitaj v tíme Connor. Dúfam, že cestou za pohárom nenarazíme na nejakého Godlu keď ťa už máme v tíme :-D .
Bluesfan, dnes :klobuk: Prve miesto s 10- bodovým náskokom a posledne dva hracie dni tohto kola. To by sme mohli udržať.
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES