Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše: Vies si predstavit,ze Clark Kent by sa niekedy tak zachoval k anjelovi?Jedine ak by sa mu priplietol do cesty pocas letu k Lois :lol2:
to my sme po supermanovi pomenovani? :D taaak henten jeden sa mi priplietol do cesty pocas letu do krcmy, zabil som ho ocami parchanta :lol2:
Ano,po supermanovi.Milos si plni detsky sen :lol2:
Ty si iny frajer,z oci pustas sipy.. :shock:
tak sa za SA pripájam a prajem novému tímu veľa dobrých výsledkov... a nech ste so sebou na konci sezóny spokojní, zostava je zaujímavá... :yes:
Schwolco, takže on je ten 4 típer. Schwolco kus váhal či ísť do tímu, ale nakoniec neodolal, kedže je aj v tíme Svetlanka. :-P Schwolco nemysli, že keď si prišiel do tímu tak, že teraz ty aj Svetlanka sa dáte do kopy. :D :-P Zaujímavú máte teda zostavu. Dvaja típeri NBA, babenka v tíme a Miloš starší pán. :-P Chalani a dievčatá :cool: :cool: :cool:
do kelu ixo to si nemal takto nahlas :oops: :lol2:
Schwolco píše:diki kajo :cool:
freddie nahovorime na peknych basketbalistov a hotovo :lol2:
Ja som na hokejistov,ale,ukážte mi ich a možno sa dohodneme :lol2:
ot
Freddie92 píše: Ja som na hokejistov,ale,ukážte mi ich a možno sa dohodneme :lol2:
ot
napriklad kajo by ti odporucil sama cassela Obrázek :lol2:
aa neni ot, sak je to nasa diskusia, mozme o com chceme ak milos dovoli :cool:
:lol2: :lol2: :lol2:
sila :lol2: fakt :lol2:
ale mozno ma velke ...... srdce :lol: :lol:
Schwolco píše:
Freddie92 píše: Ja som na hokejistov,ale,ukážte mi ich a možno sa dohodneme :lol2:
ot
napriklad kajo by ti odporucil sama cassela Obrázek :lol2:
aa neni ot, sak je to nasa diskusia, mozme o com chceme ak milos dovoli :cool:
Jasné, že dovolím.Ja vašu snahu začleniť Freddie do NBA fanúšikovskej rodiny vítam. :smile03: Pomôže jej to lepšie zapadnúť do tímu. :wink:
Co hovoris na stareho lisiaka Sama,freddie? :yahoo:
Hodně štěstí lidi! Ať se vám daří! Budu vám ve vaší konferenci držet palce! :fan:

p.s.: Netradiční banner! :good:
No tak vás kajo,schwolco (či máš radšej schowolco :lol2: ) a Freddie ,vítam oficiálne v novom tíme Kent.Dúfam, že sa vám v novom tíme bude páčiť a spoločne ukážeme našim súperom, že tento tím má perspektívu a napriek strate 2 kôl, si vybojujeme postup do play off.Je to v našich silách a verím, že to dokážeme.A verím, že sa popri tom, aj dobre zabavíme. :smile03: :frajer2:
Leonardo píše:Hodně štěstí lidi! Ať se vám daří! Budu vám ve vaší konferenci držet palce! :fan:

p.s.: Netradiční banner! :good:
Díky Leonardo.Aj ja ti prajem vše nej a aby sa vášmu novému tímu podarilo,v konkurencii silných tímov vašej konferencie,si vybojovať svoje miesto na výslní KTL. :smile03: :frajer2:


Hej pekná prácička barrkiho.Chcem sa mu za ňu poďakovať. :clap:
tak vitam vas tu ludia nech sa vam tu loobi a drzte sa :D :D
Mam aj ja banner? :frajer2:
kajo píše:Mam aj ja banner? :frajer2:
No hej máš predsa v podpise však nevidíš. :D
kajo píše:Mam aj ja banner? :frajer2:
Jasné, už som ti o poslal pm.
:smile03:
Sponzormi nového tímu a vlastníkmi 50% akcii klubu, sa stala finančná skupina ,na čele ktorej stojí pár bývalých hokejistov Rangers (Leetch,Messier a Shanahan).Títo podnikajú ako súkromné osoby ,z Rangers ich už nič nespája, okrem toho, že sú jeho veľkí fanúšikovia.Títo hokejisti založili silné konzorcium, ktoré sa venuje hokejovým projektom v USA, ale rozhodli sa preraziť aj v Európe.Keď som bol ešte v tíme Drexel ,tak ma keď som sa vracal z tréningu, čakal doma Shanahan. :lol2 :smile03: : Povedal mi, že sa dopočuli o skvelej úrovni tipovačky KTL, ktorá sa venuje hokeju v NHL a radi by sa stali partnermi jedného tímu v KTL.V rámci jedného z projektov, ktorý rozbiehajú v Európe.A kedže vedeli, že som dlhoročným fanúšikom jazdcov, i hokeja v NHL, voľba padla na mňa.Tak som mu povedal ,že som rád, že oslovili práve mňa, aspoň mi to uľahčí rozhodovanie kam nasmerovať moje kroky ,po odchode z Drexel.Som práve na odchode z tímu a uvažujem, o založení nového tímu. Takú ponuku nemôžem odmietnuť a rád ju prijímam.Vždy som bol veľkým fanúšikom týchto hokejistov,mám veľkú radosť z toho , že oslovili a dôveru dali práve mne a bude mi potešením, mať ich za partnerov v novom tíme.Založím si nový tím,pozvem do neho skvelých ľudí aj kvalitných tipérov a potom rád prijmem ich ponuku.No a slovo som splnil.Verím, že sa nám bude dariť a spolumajiteľia tímu budú s nami spokojný.

No a nakoniec chcem uviesť platy, ktoré budeme dostávať:

miloš 76 - 8 mil EURO
kajo - 7.5 mil EURO
schwolco - 7.0 mil EURO
Freddie92 - 6.0 mil EURO
Ja najmenej!!! :evil: :evil: :evil:
:lol2: :lol2: :lol2:
Dúfam,že ste to nevzali vážne! :lol2:
Freddie92 píše:Ja najmenej!!! :evil: :evil: :evil:
:lol2: :lol2: :lol2:
Dúfam,že ste to nevzali vážne! :lol2:
Jasné, že áno. :smile03: :lol2: Vieš to je nováčikovský kontrakt.Preto máš najmenej.Ale stále sú to veľké prachy. :lol2: :lol2: :smile03:
To mas novacikovske maximum.. :frajer2:
Ja som skromná. :lol2:
No 1 deň, sme podali taký priemerný výkon.Získali sme 20 bodov

ja s Freddie -10 b
kajo 9 b
schwolco-8 b
Kurnik,skoda zapasov Tampy,Chicaga a Colorada.Na vsetky som mal 0 a bolo to tam pekne tesne.Prvy som aj pozeral,no ked Tampa 4 minuty pred koncom za stavu 3:2 nedokaze vyuzit presilovku 5:3 2 minutovu :!: tak co chce :twisted:

No uvidime,ako su na tom superi,no obavam sa,ze vacsina pojde pred nas.Ale to je len prve kolo,cize zatial sa len hladame.Napriklad dnes,vobec mi nesla spolupraca so "škvolkom" :lol2:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS