Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak play off je za dveřmi a teď pro nás teprve začíná sezona :ciga:
Navíc je příjemný vidět poražený Evil Insiders. Už jsem se bál, že to chtěj blázni vyhrát stylem start cíl.
Tak sme to prvé miesto udržali :jupi: Skvelé kolo, najma posledné dni vyšli tímu skvele, za co patri kolegom :klobuk:, lebo mne sa až tak nedarilo. Druhá priečka v konferencii a ak som dobre pochopil systém playoff KTL, tak sa stretneme v prvom kole s Blue Angels?
To je jedno, jaký je to tým. Já jim všem říkám předem poraženi. :ciga:
tak kolko chcete?
Ty nám nabízíš úplatek, aby jsme vás nechali vyhrát? :nechutne: :ban:
naco by som za to platil? :lol2: s prehrou 2-4 budete spokojni? :neviem:
Jako s vaší prohrou? Hele, mně je to jedno, jakej nášup od nás dostanete. Hlavní je, že o vás už potom nebudeme vědět.
arek píše: s prehrou 2-4 budete spokojni? :neviem:
:jn: snad ste.
Asi nějaká chyba v matrixu, jinak si to neumím rozumně vysvětlit.
Som velmi rad, ze KTL pokracuje a taktiez, ze mozem tipovat i v tejto sezone za Kent. Zezy, vitaj a verim, ze sa timu bude darit.
Podla mojich neoficialnych prepoctov sme to nakoniec zvladli a obsadili v tomto kole prve miesto v nasej konferencii, vyzera to na paradny vysledok hned na uvod KTL. Skvela praca, spoluhraci. Zezy, uvidime, ako to nakoniec dopadne v individualnom hodnoteni, ale verim, ze prve miesto udrzis, zasluzis si to za toto kolo :)
Ja som tiez celkom spokojny, aj ked tento koniec som pokaslal. Verim, ze sa do toho 15. miesta v individualke udrzim.
:ciga: To bude nudná sezona.
1 místo je tam pěkná práce :good: teprve 1 kolo za nami jedeme dal moc prace pred nami chalani :) :-D
Tak nakoniec aj v jednotlivcoch pekne (sice delene) 5. miesto. Azda budem(e) v takychto vykonoch pokracovat aj v dalsich kolach.
Skoda, koniec kola nam nevysiel, tretie miesto nie je zle, ale tak skoro cely cas sme sa drzali v prvej dvojke a namiesto utoku na prvu priecku nas este predbehli Tigers, takze to trocha mrzi.

Zezy, opat paradne kolo, drzis si fazonu :good:
Ja som mal dobry uvod, ale tie posledne hracie dni mi to neslo a tomu zodpovedal i prepad v individualnej sutazi. Dalsie kolo uz bude, azda, opat nase.
Tak toto kolo bolo zle z nasej strany, ak by sa nam nepodarila trojzapasova vitazna snura ku koncu kola, pocas ktorej sme mimochodom boli vo vsetky tri dni nauspesnejsim timom, mohlo to byt este horsie. V posledny den sme sa aspon osamostatnili na tej siestej priecke. Asi najhorsie kolo odkedy som v time. Verim, ze v dalsej runde sa opat dostaneme na popredne priecky.

Dejf, paradne kolo :good: , skoda, ze sme ti trocha viac nepomohli. Zezy stale prvy v individualke :cool:
Z tohto kola mam zmiesane pocity, cely cas sme odvadzali kvalitnu robotu a vyslovene nam nevysiel jeden jediny den, zial, v nom sa jednalo o kopu bodov a tam sme stratili kontakt na celo konferencie (19 bodov na DD, 15 na MG, 7 na RT). Konecne stvrte miesto v kole nie je tragedia, ale mohlo to byt lepsie, pozitivom je, ze sme ziskali dalsich par bodikov na timy, ktore su zatial pod ciarou playoff.

Toto bolo moj najlepsie kolo za mojho posobenia v KTL, predcilo este aj piate miesto z uvodu sezony, co som si myslel, ze bude vysledok, na ktory budem velmi dlho hladiet ako najuspesnejsi :D

Zezy, gratulujem k ucasti v KTL ASG :klobuk:
Skvele kolo z nasej strany. Od uvodu sme sa drzali na poprednych prieckach a to, co sme nezvladli minule kolo, sme tentokrat zvladli bravurnym sposobom. Vyssie som pisal, ze sme vyslovene pokazili jediny den a tam sme stratili sancu na prvu trojku. Tak v tomto kole nam prave takyto dolezity den s mnozstvom duelov vysiel naramne a vdaka nemu sme sa dostali do tesneho vedenia, ktore sme az do konca nepustili.

Sezonne sme sa dostali na delene prve miesto, co je smerom do poslednych troch kol vyborna vychodiskova pozicia, ale stale musime pokracovat v takomto style. Nasleduje zapasove kolo, ktore nam v prvej polke sezony hrubo nevyslo, azda to tentokrat bude lepsie.


Zezy, opat raz paradne kolo z tvojej strany, tretie miesto, priebezne veduca priecka v sezone :klobuk:
Takisto Linden a dejf, skvela robota, naozaj sme kvalitne tipovali cele kolo a prispel k tomu kazdy clen timu.

Teda, ja najmenej :D Oproti 4. kolu sa mi tentokrat individualne az tak nedarilo, ale nemam problem byt okolo 30. miesta, ale tesit sa z timoveho uspechu.
Pozdravujem svoj byvaly tim, ktory som v roku 2012 doviedol k triumfu v KTL.
Uvod siesteho kola bol u nas ako z rise snov, pat vyhier na uvod a osobne som si myslel, ze playoff by nam uz ujst nemalo. No potom, akoby utalo a od tej doby sme z 9 zapasov vyhrali 2, aj to jeden v predlzeni. Jedine stastie pre nas bolo, ze nasi najvacsi konkurenti v boji o playoff, Firebirds a Steelers, nezaznamenali vyraznejsi vysledok. Mame to stale vo svojich rukach, ale terajsie kolo nam ukazuje, ze nas caka este tazka robota tu TOP4 poziciu ubranit.

V siestom kole sa po prvykrat ani jeden z nas nedostal v ramci kola do prvej desiatky individualky. Myslim si, ze je to pekna vizitka co sa tyka perspektivy celej sezony. Sieste kolo nam vsak absolutne nevyslo z individualneho pohladu a najlepsie umiestnenie v individualke bolo 24. miesto :thumbsdown:

Ako som pisal, budeme este musiet zamakat, nikto nam neda nic zadarmo, no verim, ze to zvladneme. Dufam, ze tomu pomozem viac aj ja, lebo moje posledne vykony su vyslovene zle.
:jupi: Ano, tak sa nam to podarilo a sme v playoff. Poviem vám, nebolo mi vsetko jedno, ked sme po osmom hracom dni boli na poslednom mieste a Firebirds sa vyhrievali na čele poradia konferencie. V tej chvili bola nasa bilancia 3-0-0-1-4. Poslednych pat hracich dni sme vsak zapli na plne obratky, porazili kazdeho, kto sa nam postavil do cesty a nakoniec sme sa z posledneho vysvihli na konecne prve miesto v kole a tym si v pohode zaistili playoff, do ktoreho postupujeme z druhej priecky v konferencii.

GM :klobuk: , skvele kolo od teba. Pravdepodobne skoncis na druhom mieste. Klobuk dole aj pred zezym a Lindenom, hlavne za ten perfektne zvladnuty finis. Som rad, ze aj ja som prispel svojou troskou.

Zajtra nam uz zacina playoff, supera pre prve kolo este presne nepozname. Verim, ze sa nam bude darit, nech uz nastupime proti Tigers ci Dragons. Vela stastia, pani.
skvěle zvládnutý konec posledniho kola jen tak dále a snad to celé i vyhrajem podme hoši! :box:
Postup do play off je pro tenhle tým taková samozřejmost, že jsem si skoro nevšiml, že by probíhala nějaká základní část. :ciga:

No tak se teda hned od zítřka pustíme do těch prvních sparring partnerů, kteří si budou hrát na naše soupeře. Nechce se mi ani hledat, co to je za tým. Ale jejich soupiska určitě vypadá nějak takhle: nýmand, nula, budižkničemu a darmošlap.
:-D :-D :-D
Velka skoda, dnes to bolo hratelne proti oslabenemu superovi a mohli sme im trocha odskocit. Vsetko je teda stale otvorene.
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES