Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

nevadi kajo.. my mame este cas :lol2: inak freddie, milos mate prve body v historii HK :)
JJ asi si to zarchívujem :good: Dúfam za tím,že budú pribúdať. :)
Schwolco píše:nevadi kajo.. my mame este cas :lol2: inak freddie, milos mate prve body v historii HK :)
Freddie je šikovná a verím, že sa jej bude dariť aj nadalej.No a odo mňa, ako nového GM nového tímu Kent, sa to patrilo. :smile03: :lol2:

A čas vás dvoch príde.O tom som presvedčený. :smile03:
No z tej dnešnej biedy a prekvapujúcich výsledkov , sa veľmi pekne darilo Freddie , ktorá získala 14 bodov. :good: Skvelá práca Freddie, len tak daľej. :thumbsup: :yes:

Kajo získal 10 bodov získal tak svoje prvé body, za HK :thumbsup:
ja -8 bodov
schwolco -6 bodov


Kajo musíme už opatrnejšie vsádzať , na X výsledky.V poslednom čase sa nám nedarí ich tipovať a keď príde taký deň ako dnes,(aj keď taký deň tak skoro nepríde, aspoň si myslím) keď nebola žiadna, tak nás to oberá o dôležité body. :smile03:

schwolco sa zatiaľ pomalšie rozbieha. Zatiaľ sa zoznamuje s prostredím a fanúšikmi nového tímu, kedže na to mal z nás, najmenej času.Ale jeho čas príde a potvrdí svoju vysokú tipérsku kvalitu. :thumbsup: :thumbsup:

No zatiaľ ten rozjazd nového tímu , trochu hapruje.Ale postupne ten motor naštartujeme a keď sa rozjede, tak potom bude s našimi súpermi amen. :lol2: :smile03:
Milos:prve body,ale biedne :thumbsdown: tie remizy vzdy padaju naopak ako tipujem ja.No ale aspon som nedopadol ako hannu :lol3:

Vidim,ze freddie pracuje na novom kontrakte :D
neviem co riesite ludia z malo bodof sa vyhrabete :D :D len menj do statistik kukat a viac na verim boha tipovat :lol: :lol:
a kua :D ja dnes same dvojky skoro a ono to same jednotky skoro boli :lol2:
kajo ty si ma mal dockat :lol2: aa freddie pekne dnes :)
mne este neposlali z insider moje korcule, to je problem :x
A mne zas meska z BB pravidelna davka :oslava: aale zrejme to musim obmedzit :D
inak škvolko ty si vies vybrat avatar.. :lol2:
:x švolco, sa to uz nauc :lol2:
a co sa ti nelubi? :lol2: petr pavlas v najlepsej forme :frajer2:
Prepac škvolko.. :oops: :lol2:
Ja viem,ze to je Pavlas,predtym Michel.Ani by ma neprekvapilo ak si das nabuduce Golonku alebo nieco podobne.. :razzi:
kajo píše:Prepac škvolko.. :oops: :lol2:
Ja viem,ze to je Pavlas,predtym Michel.Ani by ma neprekvapilo ak si das nabuduce Golonku alebo nieco podobne.. :razzi:
:x :fucker:
michel - nas svetly bod vo futbale
aa pavlas dlhorocny slovanista, kvalitny obranca
oboch mi je luto ze skoncili karieru..
golonka je namyslena ziletka :lol2:
kajo píše:A mne zas meska z BB pravidelna davka :oslava: aale zrejme to musim obmedzit :D
snad ked chces davku, musis si prist po nu, ale teraz uz sa tazko pije, uz aj ucit sa treba :D :oslava:
Cawte no co vysledky slapu podla predstav??
kenti keknti co ste vy za slabosi :twisted: :twisted:
robite hanbu novacikom sak zacnite tipovat normalne ne jak banda a zberba :D :D :D
vyhlasujeme vam krutu a nepretrzitu rivalitu mi typci z AS da best newcomers of this damn year :twisted: not like you morons
No my našim súperom dávame menší náskok, než to rozbalíme naplno.Neboj sa maroš, dlho sa s nás smiať nebudeš.Potom sa garde obráti. :razzi:
dneska som vychytal :lol2:
sorry mal som zralociu pecen, mi nejak nesadla.. asi to bola marosova prepita :razzi:
moja prepita stale lepsia jak tvoja :D :D kentofskaa taka bola ze posledna :thumbsdown: :D :D :D
a milos ze sa garde obrati toho sa nembojim toto podla mna este nenastane dost dlho :twisted: :twisted: :D :D :D :D
maros píše: a milos ze sa garde obrati toho sa nembojim toto podla mna este nenastane dost dlho :twisted: :twisted: :D :D :D :D
Ja som nemyslel obráti sa garde v tom smere, že vy pôjdete dole, ale my hore. :smile03: Ja váš tím neriešim, kedže ste v inej skupine.Nech sa darí aj nadaľej. :smile03:

Zodpovednosť za doterajšie slabé výkony nášho tímu, beriem na seba. :thumbsdown: :thumbsdown: Ja som skoro vždy tipoval tak, že som prakticky nedával tipy na X výsledky. Od tohto kola a štartu nového tímu ,som sa snažil tímu pomôcť tak, že som vsádzal na X výsledky a žiaľ, teraz sú také výsledky, že X výsledky prakticky vôbec nie sú.Také obdobie, si už dosť dlho nepamätám. :thumbsdown: A musím priznať, že som to prekombinoval.Nevyšlo to. :thumbsdown:
:cry: :cry: No nič treba bojovať ,verím , že sa naše výsledky budú zlepšovať a pôjdeme postupne smerom nahor.Ja som o sile a kvalite tipérov v ňom presvedčený a verím, že postupne sa jeho kvalita presadí a ešte sa o body pobijeme. :frajer2:
ludia vy v smere vytvorenia dalsich superov a konkurentof vobec nespolupracujete :thumbsdown: snazim sa o nieco ako je rivalita medzi IC a MB vytvorit aj u nasich timov aby sme rozvirili vody pokludnej KTL a vy nic :D :D :D jak si to sakra predstavujete??? :twisted: :twisted:
Teprve se naše nové týmy rozkoukávájí...Jeden začal líp, druhý hůř :yes: ...To však nic neznamená...Až čas ukáže, kdo bude mít nárok navážet se do druhého! :smile03:

GO AS GO, GO!!! :)
leo a ty take komentare nedavaj ja sa snazim ich nabrusit a ty takto kludne :lol: :lol2: :D
Tak dnešné kolo vyšlo celkom dobre schwolcovi, ktorý získal 8 bodov.Pekný výsledok schwolco. :good: Vyzerá to ,že obľúbené korčule , ti už dorazili. :smile03: :yes:

Ja s Kajom sme získali po 6 bodov a Freddie 4 body.Žiadna sláva, ale ani prepadák. :frajer2:
Také moje malé dielo :) zatiaľ nič moc,ale nemám teraz čas na nič lepšie :-P

Přílohy

Pekné Freddie.Páči sa mi to tvoje dielko. :smile03:
what about this:

Obrázek
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES