Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dejf píše: Do playoff se v pohodě dostají. To ale bude vše. V playoff jim už dojde dech. Věk prostě nezastavíš.
Asi stárneš :neviem:
Diky za seriu, bolo to vyrovnanejsie, nez sa na prvy pohlad zda :klobuk:
tak skoncila sezona v sezone parada tymove horsi v play off :-( a timto chci udelat zmenu a odchazim k jinemu tymu... dekuju za vse hockey kent budu vas nadale sledovat a fandit :)
Zezy píše:tak skoncila sezona v sezone parada tymove horsi v play off :-( a timto chci udelat zmenu a odchazim k jinemu tymu... dekuju za vse hockey kent budu vas nadale sledovat a fandit :)
Trocha sok pre mna. Skoda, ale co uz. Najprv ti chcem pogratulovat k velmi peknemu vysledku v individualke P-O :klobuk: A hlavne vdaka za tie pekne dva roky/sezony spolocneho tipovania, skutocne bola radost byt s tebou v jednom time. Vela stastia v dalsom posobeni v KTL.
:-O :shock: :sok: :fnuk: :plac: :crybaby:
Cože? Která :censored: tě přetáhla? Já si toho :censored: najdu a :censored: s ním. Ten :censored: bude ještě litovat, že mě potkal, :censored: smradlavej. Z toho :censored: udělám dva malý :censored: . Zabiju ho do hlavy :censored: :censored: ho.

Zezíčku, cos mi to udělal? Vždyť ty si byl můj nejmilejší samozřejmě až po vás Lindene a Connore. Vždyť já tě bral jako franchise playera, chtěl jsem kolem tebe vybudovat tým, který by získal všechny KTL trofeje, Stanley Cupy, Davis Cupy, Fed Cupy, Rider Cupy i okapy.

Kterej :censored: tě přeplatil. :hroza:
Vždyť nikdo ti nemůže dát tolik, co já ti můžu slíbit.

Takhle mizerně jsem se cítil naposled, když feťák vyměnil Ritchieho s Kráterem. :paperbag:
chcel som tipnúť že Deán a pozriem vedľajší topic a ono tomu fakt tak bolo :lol2:
Vitaj, FLYERS FAN. Som rad, ze sme uz v kompletnej zostave a azda nam to v tejto podobe pojde a bude sa nam darit.
Bude to valec
Dlhsie som do timovej temy neprispel... Predsa len sa musim priznat, ze po tom, co sme za mojho 2,5 rocneho posobenia u Kent kazdu sezonu boli spicka v zakladnej casti a potom nam to v PO bolo na nic, tak uz nedokazem tu regular season tak prezivat. Zakladom je dostat sa do vyradovacej casti a tam urobit maximum a dufat, ze bude priat aj stastie.

Prve tri kola nam nevysli podla predstav, ale v tomto poslednom sme konecne zabrali a po polke sutaze sme na druhom mieste konferencie. Rozdiely su vsak velmi male a medzera medzi 2. -7. prieckou je pat bodov. Musime teda pokracovat v dobrych vykonoch i v dalsich kolach. V tomto kole sa parkrat stalo, ze sme neodtipovali vsetci, tak si na to prave zo spominaneho dovodu musime dat pozor.
Já letěl na týden na Tenerife na menší trip, takže jsem byl zas bez internetu. Chtěl jsem natipovat vše předem, ale arek nestíhal přidat celé kolo. Ještě v Bruselu na letišti jsem tipoval dny, které byly v nabídce :D
Gratulujem k postupu do play off bojovali ste až do konca o 1 miesto v konferenci,potvrdili svoju silu a kvality :klobuk: ,Connor tebe opäť parádnej individuálke,patríš tu k "hviezdam ligy" a ťaháš Kentákov spolu s chalanmi vždy na prve miesta v konferencii i lige ked už Rangers nám tuto sezonu moc radosti neurobili a čaká prestavba tak to pár rôčkov potrvá,než budú mocť hrať s TOP týmami ligy,tak aspon tu v KTL nám ten hokejček robí radosť :wink: :) ,tak si užite play off a i vám good luck a vela zábavy v play off :klobuk:
Chris píše:Gratulujem k postupu do play off bojovali ste až do konca o 1 miesto v konferenci,potvrdili svoju silu a kvality :klobuk: ,Connor tebe opäť parádnej individuálke,patríš tu k "hviezdam ligy" a ťaháš Kentákov spolu s chalanmi vždy na prve miesta v konferencii i lige ked už Rangers nám tuto sezonu moc radosti neurobili a čaká prestavba tak to pár rôčkov potrvá,než budú mocť hrať s TOP týmami ligy,tak aspon tu v KTL nám ten hokejček robí radosť :wink: :) ,tak si užite play off a i vám good luck a vela zábavy v play off :klobuk:
Dakujem(e) pekne, Chris. Podobne gratulujem aj vam k vitazstvu v ZC. Zaciatok sezony sme mali dost vlazny, ale nastastie sme sa od toho decembra pozbierali a zvysok rocnika ( a hlavne dve posledne kola) sme zvladli vyborne. Ako vravis, dokonca sme atakovali prve miesto v konferencii, co sa zdalo po tych prvych troch kolach takmer nepredstavitelne. Nic sa nedeje, hlavne je, ze sme v playoff, teraz zacina nova sutaz ( o com sme sa, zial, v poslednych rokoch niekolkokrat sami presvedcili).

Individualne sa mi naozaj vcelku darilo, myslim, ze som prvykrat dokazal vyhrat kolo a celkove druhe miesto je pre mna fantastickym vysledkom. Len dufam, ze mi forma vydrzi aj do playoff.
Gratulujem, tim. Druhu polovicu sezony sme zvladli vskutku excelentne a nakoniec sme skoncili na druhom mieste v konferencii, len bod za Falcons. Nas super v PO Evil Insiders, co k nemu povedat, urcite sa trocha vracaju neprijemne spomienky na vlanajsi rocnik, azda sa nam tento rok postasti a superovi prehru vratime.
Ahojte, chcel by som vam pogratulovat k paradnym vysledkom. My sme tipovali zo vsetkych sil, snad kazdy den by sme porazili vsetky zvysne timy, ale vy ste boli nad nase sily. :klobuk: drzim palce v dalsich bojoch, pokial si udrzite latku, tak to si myslim, ze vyhrate :thumbsup: vdaka sa za seriu, vidime sa buducu sezonu :klobuk:
Gratulace k postupu, chlapi. Hodně štěstí ve finále.
:klobuk: formu ste nacasovali paradne, zaver ZC a PO idete jak pily... good luck vo finale
:serus:
Gratulujem k postupu do finale,klobuk dolu pred nacasovanim formy, i tomu ako vam vychazi tie 3 tipy X na jeden zapas predpokladali sme tento vysledok uz od uvodu a tesime sa na suboje s vami vo finale. :klobuk: :box: :hop:
Je to tam konec :clap: :wave: :wave: nebudem zapierať,obávali sme sa 7 duelu s vami,boli ste velmi zdatným konkurentom vo finále klobúk pred vami dolu a to velký :klobuk: :klobuk: 3:1 a vy ste mali odvahu nasadit 3 x vašu silnú zbran trojité X to teda už áno :klobuk: super odvaha a zaslúžene ste to včera vyhrali už za tu odvahu to nasadiť :wink2: .Pred dnešnými duelmi ste nás zaskočili tými 1 na Pens a Tampu,čakali sme X minimálne od Lindena tak sme nasadili maxi riziko sme tušili,že X nasadite na Blues tam se to rozhodovalo,Blues 5 proher za sebou nedávali moc vieru v nich,ale po včerajšej prehre Colorada sme riskli ,že to dají,nakonec to klaplo,vdaka Blues a Anaheimu nejdlhších 20 minut v sezone :neviem: :neviem: Ale hlavu hore,bol to napínavý duel a super robota páni od vás . :)
ten linden to aj podpise? :neviem:
Když jsem se ho ptal, tak řekl že určitě. Ale potom, co jsem mu poslal nabídku, tak už se tady neobjevil. Tak nevím, jestli se mu něco nestalo. Ještě na něj budu čekat.
Chalani tak ako každý rok dávate o sobe hodne vedet.Klobouček dolu ako to tam sypete v individuálke :klobuk: :klobuk: i týmovo a som rád,že v konferenci máme vás i Gremmlinákov,lebo nás poriadne preveríte a nutite bojovať o čo nej výkony kolo za kolom a žiadne kolo tak nesmieme podceniť, spolu s Gremmlinákmi,ktorý to tu taky pekne víria. :wink: :)

Dejfe po 4 kolách ste na 1 mieste konference,takže zaslúžene si si tu účasť v ASG vybojoval,jen se toho ujmi a skúste zabojovať o čo nej výsledek z neho. :wink: :) Nemám problém sa toho ujať kdyby sme si to sami vybojovali,nevyšlo nám ale 1 kolo kdy sem na to trochu ...a kolegum nepomohl,lebo sem se vybral po 1 x na NHL duely v New Jersey a samozrejme MSG a mel tak hlavu nekde jinde než u KTL za čo sem se kolegum omluvil :oops: ale ten tážitek za to stál :) :) ,ale ten duel v ASG by mel delat ten čo je 1 po 4 kolách a to si po zásluhe vás všech ty. Tak žadný výhovorky,či skromnost a jen do toho,budu vám držet palce :) :wink:
Connor ako kolegu Rangersaka ma tesi,jednak,ze sa ti tak paradne dari a jednak poprat,ze si si spolu s dejfom na zaklade vasich vysledkov vybojovali ucast v ASG,zasluzene vela zdaru v tom.dueli i KTL.(samozrejme preju vam 2 misto po macickach ako v tomto.kole :-D :wink: )Gratulka i k nemu,pekne ste nam spolu s konikami zatapali cely cas. :klobuk:
Dakujem pekne, Chris. ASG je vzdy takym mojim stredosezonnym cielom a som rad, ze sa mi tam tento rok podarilo dostat... Mate za sebou velke kolo, klobuk dole. My sme tipovali, ako sme vedeli, mali sme pekne umiestnenia v individualke , vyhravali sme zapasy a aj tak sme vas nedokazali dobehnut. Podobne ti (vam) zelam vsetko dobre, pekne sviatky.

P.S. Ak budes mat cas, kludne napis o svojom zazitku v USA do temy Rangers, myslim, ze nie som jediny, kto by si to rad precital.
Chcem sa vám podekovat Kentáci dejfovi za to,že to napriek tomu,že do toho príamo nešel,se toho zúčastnil a i sám natipoval,kdyby nekdo vypadl byl v zálohe ,aby za neho zaskočil,čo som tušil a i preto som ho tam nominoval medzi ty ktoré do hry mohli zasáhnout po výbere kladiva ,za čo sa mu chcem podekovat tu. :) :)

A vám Connore i Flyers Fanovi za účasť,dobré výkony a pomoc k výhre v zápase. :thumbsup: Rád som si s vami zatipoval za jeden tým a good luck do dalšej polky sezony i play off. :) :wink:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Ocelak1
2002 GOTEBORG