Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše:Diky Schwolco,dufam ze si na NBA nezanevrel ani ty.Sice popri :oslava: povinnostiach to mas asi narocnejsie,ale hadam si ten cas najdes.Inak :bitka3:
No jo, EI....moj prvy tim v KTL.Proste nostalgia
nezanevrel, vymenili sme iversona za billupsa aa celkom nam ide.. aaj ked cavs zatial fajnovo.. inak zmizli nam dake temy v basketbale, medzi nimi aj denver :dup: som uz chcel ist zhodnotit dianie troska, ale ved ked budem mat zas cas, nieco povytvaram a hadam to trocha ozivime :good: inak co vravis na carmelov novy hairstyle? :smile03:
fakt sorry za OT.. troska som usiel od temy :oops: .. taak este raz vela stastia a naucte freddie daco obaskete, nech sa nam to tam rozrastie :clap:
Derryl píše:
Tu atmosferu si naštrbil v neposlednom rade ty sám osobne, bohužial, zdupkať z timu v polke 2 kola sezony, ty sám si dopredu mohol vedieť, ze Fear a tybycek nie su zrovna burcovacmi ktori by kazdodenne pridavali svoje prispevky.
Musis si aj uvedomit, ze je to iba hra, ktora je vdaka Wildovym pravidlam, ktore zaviedol skvela, ale znova opakujem iba hra :!:
A je malo tymov v KTlke, kde sa kazdy ucastnik kazdodenne zápaja do jeho zákulisia (ci uz pridavanim prispevkov do ich temy, burcovanim)
Ty si o tom dopredu vedel Derryl.Všetky kroky boli konzultované s tebou, ak si náhodou zabudol.A dal si mi za pravdu.Mimochodom o tej atmosfére v tíme, si to mysleli viacerý či už súčasný či minulý tipéri a aj z iných tímov si to všimli, čiže to zrejme nebol iba môj pocit z toho všetkého.Čiže není fér od teba, teraz všetku vinu hádzať iba na mňa.A ja som nepísal každodenne písať do témy, ale aspoň sem tam.Povedz aký je rozdiel medzi tým ako to robí Tybyček s Fearom a voľným tipérom?O záujme Feara o tím svedčí aj to, že sa dlho nič nezmenilo ani po mojom odchode a doteraz sa nerozhýpal,nič nepísal o situácii v tíme a o niečom svedčí aj to, čo robil, aby našiel náhradu za mňa.Tybyček tiež sľúbil, že bude viac písať a skutek utek.Je fakt ,že je sú aj také tímy v KTL kde je to rovnaké, ale je dosť aj takých kde to žije v tíme a jeho GM a daľším tipérom v tíme, tímový život není fuk.Pôsobil som vo viacerých tímov KTL,mal som možnosť spoznať ich chod zblízka a o tom ako to robia v Chorcheho tíme,Blue Fleyers,Spiders ... a ako tipéri žijú s tímom, môžem hovoriť len v superlatívoch.A z nich si chcem brať príklad ako to robiť, aby sa tipéri cítili byť členmi tímov,boli do života v tíme zainteresovaný a nie z tých druhých.To by som chcel dosiahnuť aj v novom tíme.Zaintresovaným iste neušlo, že za nájdením 4 člena tímu Drexel je Excelent, rovnako ako to, že je jediný kto burcuje tím a píše do témy doteraz, z aktívnych tipérov v Drexel.Ale to je už minulosť, len tu nepíš, akoby som za všetko mohol ja.Tým GM som nechcel byť preto, že by som sa zrazu zobudil a zatúžil po poste.Ale preto, že som si uvedomil, že to je jediný spôsob ,ako veci zmeniť.Keď si radový tipér, tak na to nemáš dosť možností, ako to zmeniť.Okrem toho ani nemáš možnosť si vybrať, s akými tipérmi chceš byť v tíme.Ako GM si môžeš vybrať ľudí s ktorými chceš tipovať a s ktorými sa v tom tíme budeš cítiť dobre, čo je dosť dôležitý faktor v tímovom živote a tímovej súťaži.Bez toho to proste nejde.Aspoň pre mňa, je to dosť dôležitý faktor.A s tým ako si zdôraznil ,že je to iba hra!!! si mal pravdu ,ale aj v nej ide o to, čo chceš ňou dosiahnuť a získať.Či sa ňou chceš zabaviť, či iba zabiť čas a nudu. :smile03: S tým, že som chcel urobiť nový tím, ktorý bude fungovať aj po mojom prípadnom odchode z KTL, si mal pravdu.

Ale dosť už o starých veciach.Čo bolo bolo, teraz je predomnou nová kapitola s novými ľudmi o ktorých kvalitách či už tipérskych alebo osobnostných som maximálne presvedčený,som rád ,že do toho idú so mnou a teším sa na spoločné pôsobenie v tíme. :yes: :smile03:
noooo vznik tohto timu bol dlhsie avizovany a tak nie som prekvapeny jeho vznikom ale skor zlozenim, mozno je trosku skoda ze BB sa oslabilo o dalsieho tipera no kajo je proste kajo, tiez sme toho uz spolu preskakali v KTL a prajem mu nech sa v tomto time udomacni a citi sa konecne tak aby jeho vykony boli opat ozdobou celej KTL a snad sa raz opat v nejakom time spolu stretneme :wink:
co sa tyka situacie v DD je pre mna trosku prekvapenim ale ani nie tak tym ze jeho clenovia neprispievaju lebo tomu tak bolo aj pocas Chesterovej vlady a snahe Derryla, ale skor tomu celemu nerozumiem, najma nahlemu odchodu milosa pocas rozbehnuteho kola, milos bol vzdy dobry tiper i ked ais nie ta spicka KTL ale je to charizmaticky clovek ktory si vie evidentne ziskat aj ludi :good: jedine co ti vytknut je asi stale spominanie odchodu a ukonceni karieri co trosku moze ludi v time stale znervoznovat ale to uz je na nich ako sa s tym vysporiadaju.
K Freddie tolko ze prave ona bola jedna z dvoch osob ktore som oslovil pocas krizy naseho timu ked to nevyzralo dobre s Matovim zotrvanim v time a nebola to nahoda, vysledky su kvalitne, je aktivna na fore a je to samozrejme baba co timu doda iste caro a mozno aj vacsi zaujem muzskych kolegov v time a aj medzi supermi :D
zostava stvrty clen na ktoreho som dost zvedavy a ak dobre zapadne do timu tak sa mozu sily v konferencii a v celej KTL opat zmenit.

som sa rozpisal ak neviem co :D prajem vela stastia a snad budete dalsim prijemnym ozivenim sutaze :smile03:
do zakulisia nevidim takze k tomu sa vyjadrovat nebudem a obmedzim sa len na privitanie noveho teamu a zazelanie good luck ;)
Falcons sa tesia na kazdu novu vyzvu a vacsia konkurencia by nas mohla zase nastartovat :)
Jéééj máme pekné logo :D Ako Rangers :D
Schwolco:ide vam teraz ozaj pekne,podla mna ste lepsi tim.Vymena bola Iverson :arrow: Billups+McDyess+nejaky trtko,nie?Nechapem ale preco ste sa vzdali sluzieb McDyessa :ja_neviem: Melov haircut? Co ja viem,je to dost nezvyk,teraz vyzera dost tuctovo,ale zvyknem si.

janik:neboj sa,myslim,ze joe nasiel za mna velmi slusnu nahradu,aspon z toho co som pocul.Cize horsie to s BB hadam uz nebude,ako je to tuto sezonu.To sa uz asi ani neda :?

Freddie:no a prave to sa mi nepaci.Jazdcov nemusim
Ani ja ale logo jazdcov je bezva :roll: bez ohľadu na sympatie k tomu tímu :roll:
ot
kajo ja ti nevim, hadam teda vedenie vie co robi :hmm: hlavne som teraz s tymi vysledkami spokojny, necakal som ze sa to zmeni k lepsiemu.... noo tak urcite sa aj mne to predtym viac lubilo, ale toto ma predsalen praktickejsie :good:
aa vy dvaja nebrblite na jazdcov, lebo vas milos vyhodi :razzi: :lol2:
takze milos som rad ze si s5 v hre :) . Si na pozicii GM prvykrat ze? Tak drzim palce aby sa darilo tebe aj tvojmu timu :good:
arek píše:takze milos som rad ze si s5 v hre :) . Si na pozicii GM prvykrat ze? Tak drzim palce aby sa darilo tebe aj tvojmu timu :good:
Aj ja. :) Áno, na pozícii GM som po prvykrát.Dúfam,že spolutipérov nesklamem, budem sa snažiť, aby v tíme boli spokojný. Ďakujem ,za povzbudzujúce slová. :smile03:

Tiež ďakujem janíkovi a petríkovi. :smile03:
Tak aj ja vás tu vítam a prajem veľa úspechov a dlhé zotrvanie v KTL a aby tento tímik nikdy nezanikol. :smile03: Trošku oneskorene vás tu vítam a jedno s druhým, ale nebol nejako čas ani chuť mi do písania. Miloš tak tebe sa do tímu zažiadala bebenka ej ty starý huncútisko :D beťár jeden. :-P Miloš teba si tu vážim si v pohode típer a hlavne dobrý človek. :wink: Už konečne prezradíš meno-nik toho 4 típera? :hmm: Tiež sa mi inač nepáči, že máte logo tímu podobné logo Rangers, ale v poho. :) Tak dobre som to teda počul, že 3. kolo idete atakovať 1 priečku? :roll: :cool:
No ixo,to si pocul velmi dobre.. :frajer2:
A to Rangers uz neries,lebo to Milos zabali.. :lol2:
Díky ixo.No áno chcelo to trošku oživiť tú tímovú tipovačku a Svetlanka je fajn dievča,veľmi aktívna na fore,má zmysel pre humor a myslím, že do nášho tímu dobre zapadne. :good: Zatiaľ to meno 4 tipéra si nechám pre seba,prebiehajú rokovania a verím, že čoskoro meno 4 tipéra budem môcť prezradiť.Rozhodne pre to vaše rýpanie do loga Rangers nehodlám skončiť s tipovačkou.Mne sa ich logo páči a komu nie, jeho problém. :razzi: No to atakovanie 1 priečky by bolo fajn, ale pre mňa je na začiatok dôležitejšie vybudovať silný kvalitný tím, v ktorom sa budú tipéri cítiť dobre a budú ťahať, za jeden koniec povrazu.Aby tipéri žili s tímom a aby sa v ňom cítili dobre.Chcem aby tím Kent si vybudoval takú pozíciu v KTL, aby s nami museli súperi počítať a aby sme boli pevnou súčasťou KTL. Nechcem utvoriť nejakú hviezdičku ,čo síce možno dosiahne nejakého čiastkového úspechu, ale rýchlo zhasne a skončí.Verím, že ak sa mi taký tím podarí vybudovať, tak výsledky sa dostavia a pri troche sťastia, môžme vybojovať aj to 1 miesto. :smile03:
Som rád, že môžem ohlásiť meno 4 tipéra tímu Kent.Stal sa ním náš bývalý kolega z tímu Evil skvelý tipér,človek a daľší NBA watcher schwolco.Verím, že medzi nás dobre zapadne a utvoríme kvalitný tím, ktorý bude zdatne konkurovať špičkovým tímom KTL. :good: :yes:
tak teda vas zdravim spoluhraci :cool: ideme im vsetkym nakopat ri*e? :clap:
Tak to je teda posila :o GM :poklona:

A navyse sa nam rozrastie NBA komunita v nasom time na pocet 3.Co tak nieco s tym urobit,freddie? :hmm:

Este raz,super tah,vitam ta Schwolco :cool:
diki kajo :cool:
freddie nahovorime na peknych basketbalistov a hotovo :lol2:
chlapi toto je all stars team alebo co? Riadne silna zostava :o
Schwolco píše:diki kajo :cool:
freddie nahovorime na peknych basketbalistov a hotovo :lol2:
No tak to by si mala vybrat Boston.Tam je teda fesakov...ako napr. Sam Cassel :lol2:

arek píše:chlapi toto je all stars team alebo co? Riadne silna zostava :o
No aspon mozes byt rad,ze nie sme v rovnakej konferencii :D
Ale zas mame 2kola deficit,no verim ze s takouto zostavou to zmenime a do PO pojdeme :frajer2:
kajo píše: No tak to by si mala vybrat Boston.Tam je teda fesakov...ako napr. Sam Cassel :lol2:
to si jej teda najvacsieho fesaka vybral :lol2: ale tak boston by bol dobry, aspon by sme mali po 2 timy z kazdej konferencie :lol2: a este aj dokonca momentalne po 2 veduce timy v kazdej konf :good:
arek píše:chlapi toto je all stars team alebo co? Riadne silna zostava :o
nooo dufam ze sa do toho play off aj dostaneme s takou zostavou :yes:
No lenze Celtics neznasam,tak neviem ako by som sa spraval k freddie :lol:
Sice s Milosom vychadzam dobre a nemusim Rangers :lol2:

Hadam si uz mozes toho anjelika :D z podpisu odstranit.Ci tvoje sympatie resp. antipatie k BA ostanu rovnake aj po prestupe do inej konferencie?
kajo píše:No lenze Celtics neznasam,tak neviem ako by som sa spraval k freddie :lol:
Sice s Milosom vychadzam dobre a nemusim Rangers :lol2:
Tu sa bavíme o NBA nie?A ako sú na tom u teba so sympatiami Lakers? :)
kajo píše:No lenze Celtics neznasam,tak neviem ako by som sa spraval k freddie :lol:
Sice s Milosom vychadzam dobre a nemusim Rangers :lol2:

Hadam si uz mozes toho anjelika :D z podpisu odstranit.Ci tvoje sympatie resp. antipatie k BA ostanu rovnake aj po prestupe do inej konferencie?
este do konca kola to tam ostane,potom odstranim :D
ci mas s tym nejaky problem? :box: paktujes s nejakym clenom BA? :lol2:
milos76 píše:Tu sa bavíme o NBA nie?A ako sú na tom u teba so sympatiami Lakers? :)
No Lakers,co ja viem.Dalo by sa povedat,ze taky neutral.Aj ked posledne finale proti Bostonu som im fandil neskutocne.
Skor na zapade inklinujem teraz k Schwolcovmu Denveru,hlavne koli tomu trejdu.Billupsa som vzdy uznaval,len som neuznaval,ze hra za Detroit. :D Navyse aj Melo je :cool:
Schwolco píše:este do konca kola to tam ostane,potom odstranim :D
ci mas s tym nejaky problem? :box: paktujes s nejakym clenom BA? :lol2:
Vies si predstavit,ze Clark Kent by sa niekedy tak zachoval k anjelovi?Jedine ak by sa mu priplietol do cesty pocas letu k Lois :lol2:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS