Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dejf :poklona:, neskutocny vykon v strasne dolezitom zapase. Podobne aj zezy a Linden :klobuk: Velmi vyrovnana seria medzi nami a Tigers, v pondelok jednoznacne zapas sezony, vitaz bude mat matchball.
No nic, zase jako vždy. Všechno je to podplacený.
Díky za vydařený souboj :good: Stálo nás to hodně peněz všechny ty úplatky :-D Nakonec to rozhodlo dýško hajzlbábě u vás na stadionu :fucker2: ale co vám dala do chlastu fakt nevíme :jn:
Velke sklamanie. Skoda, podla mna sme mali na postup. Myslim, ze sme mali aj kopu smoly, posledne dva dni nevyslo v nas prospech nic, absolutne nic, vsetko co nam len trocha mohlo pomoct vyhrat dany den sa nakoniec skoncilo v nas neprospech/prospech supera. Najlepsim prikladom nech je vcerajsi zapas Calgary s Blues, kde by nam na vyhru v dany den stacila i remiza Blues. Vysledok? Po deviatich zapasoch a troch rokoch prva vyhra Flames v riadnej hracej dobe...

Samozrejme, gratulacia superovi k postupu.
Connor McDavid píše:Po deviatich zapasoch a troch rokoch prva vyhra Flames v riadnej hracej dobe...
A práve preto som dal CGY, ja som na takéto série priam alergický a skoro vždy dávam opak ..
Som rad, ze aj v tejto sezone mozem tipovat za Kent. Verim, ze sa nam to pojde a zazijeme uspesnu sezonu. Nech sa dari, pani.
Velmi dobre kolo od nas. Chybala tomu uz len ceresnicka na torte v podobe zisku prveho miesta, od ktoreho sme nakoniec neboli tak daleko, ako sa tomu mohlo zdat trebars tyzden dozadu. Pocas celeho priebehu kola sme tipovali stabilne dobre a drzali sme sa na poprednych poziciach, aby sme to ku koncu rozbalili, odlepili sa od zvysku pola a tvrdo atakovali Blue Angels. Nakoniec to nevyslo, ale aj tak mozeme byt podla mna spokojny, kvalitny start do sezony, azda to tak bude pokracovat aj v dalsich kolach.

zezy a dejf :klobuk: Skvele vykony od vas dvoch pocas celeho kola, 5. a 8. miesto v individualke, co k tomu dodat... paradna robota.

Z mojej strany sa jednalo o priemerne kolo. Zaciatok som mal slabsi, no postupne sa to zlepsovalo a nakoniec je z toho solidne umiestnenie v prvej tretine individualky
:ciga:
Jak říkám každý rok: Sezona pro nás začíná až v playoff.
Vlastně jsme v tomhle kole měli být správně první, ale těm ňoumům se podařil extrémně jeden den a z toho vytěžili celý kolo. V dalším kole už mít takový štěstí nebudou (vždyť mají za GM párek).
To jako myslite vazne, ze dva ko*oti date vsechny zapasy nulu???
Asi vam je*lo ne??


JA DUSLEDNE ZADAM PROSETRENI!
A ANULOVANI!
to bude nejaký sku*vený podvod
Uzasne kolo od nasho timu. Od zaciatku sme boli v popredi, chvilu sme sa s Dangerous Dragons dotahovali o prve miesto a potom sme predviedli ten neskutocny vykon, o ktorom sa tu uz popisalo, dostali sa do trhaku a neobzreli sa spat. Blue Angels slusne dotahovali, no uz nas nedokazali dobehnut. Celkom jasne jedno z najlepsich, ak nie vobec najlepsie kolo, odkedy tipujem za Kent. Nejde len o to, ze sme zvitazili (to sa nam uz parkrat podarilo aj za mojho posobenia :) ), ale styl, v akom sme toto kolo opanovali, bol z mojho pohladu naozaj posobivy. Celkovo excelentny start do sezony od nas.

Len som ''kukal'' kazdy den, ako skvelo ste, pani, tipovali v poslednom kole. Linden :klobuk: Skvele desiate miesto v individualke a ohromny difference-maker pre nas. Podobne vyborna praca aj od zezyho a dejfa, o to viac, ze dejf nemal stabilny pristup k internetu a tipoval mnoho dni dopredu.

Z mojej strany opat skor priemerne kolo, tesne mi nevyslo bodovane umiestnenie. To je vsak jedina vyhrada z mojej strany k predoslemu kolu. Bodaj by bolo takych v nasom podani este o par viac.
Tretie kolo bolo z nasej strany priemerne a to predovsetkym vzhladom na tie dve predosle. Mali sme lepsie dni, mali sme horsie dni, netipovali sme až tak konzistentne ako v prvom či druhom kole. Konečné tretie miesto je však veľmi dobré umiestnenie, dalsie dôležité body do tabulky a navyše sme sa vyšvihli na samostatné prvé miesto Openfireovej konferencie.

I z individuálneho hľadiska sa jednalo o priemerné kolo pre členov nášho tímu. Teda lepšie povedané, nikto z nás nevynikal. Zatiaľ čo v prvom kole úradoval dejf a zezy, v druhom Linden16, tak v tom tretom sa ani jeden z nás nedostal do top 20. Hned traja sme však zaznamenali solídne umiestnenia medzi 20.-30. pozíciou, s minimálnymi bodovými rozdielmi (zezy mal 84 bodov, dejf 83, ja 82).

Páni, gratulujem vám k účasti v KTL ASG. To, že sme sa tam dostali v troch ludoch resp. v štyroch, ak rátam aj seba ako náhradníka, je len dôkazom, akú skvelú sezónu dosiaľ máme.
Connor McDavid píše:To, že sme sa tam dostali v troch ludoch resp. v štyroch, ak rátam aj seba ako náhradníka, je len dôkazom, akú skvelú sezónu dosiaľ máme.
:lol:
AndyF píše:
Connor McDavid píše:To, že sme sa tam dostali v troch ludoch resp. v štyroch, ak rátam aj seba ako náhradníka, je len dôkazom, akú skvelú sezónu dosiaľ máme.
:lol:
:?:
Skvele kolo v nasom podani. Odkedy som prisiel do timu (januar 2015), velmi sa nam v tychto zapasovych kolach nedarilo a koncili sme skor v druhej polovici tabulky. Zmenu prinieslo az posledne kolo zakladnej casti minulej sezony, ktore sme po zlom uvode vyhrali a zaistili sme si tak postup do play-off. Tentoraz sme nejaku vyraznu slabu chvilu ani nemali, od zaciatku sa nam darilo vyhravat zapasy, drzat sa v cele poradia konferencie. Po pripadnej prehre sme sa vzdy v dalsom zapase vratili na vitaznu vlnu. Vyhru v celom kole sme mali istu uz pred poslednym dnom. So sezonou musime byt zatial velmi spokojni, styri podia, dve vitazstva, solidny naskok na cele konferencie. Zostava len verit, ze v tomto tempe nepolavime a budeme pokracovat v dobrych vykonoch.

Linden16, znova skvele kolo :thumbsup:

Z mojej strany sa jednalo o velmi vydarene kolo a vyrovnanie osobneho maxima zo 4. kola minuleho rocnika. Popravde, ani sa mi nechcelo verit, ze som tak vysoko, ked som sa zbadal niekedy v polke na poprednych miestach. Koniec som mal slusny, i ked mi opat uniklo podium, no som hlavne rad, ze som prispel timu dobrymi vykonmi. Azda mi tato solidna forma vydrzi aj v dalsich tyzdnoch.
:cool:
skvelý tímový výkon :poklona:
Obrázek

:hmm:
No, piate kolo nam velmi nevyslo. Nie, ze by sme tipovali vyslovene zle, ved len par dni pred koncom sme boli stale v Top3, no nakoniec nam troska dosla para a padli sme az na piate miesto. Prve mimopodiove umiestnenie v tejto sezone :-( Zatial si vsak drzime prve miesto v konferencii a to so solidnym naskokom, tak azda nadviazeme v dalsich kolach na vysledky z prvej polky rocnika.

V individualke sme zaznamenali solidne umiestnenia, opat sme odtipovali viaceri velmi podobne, ved dejf, ja a Linden16 sme skoncili na rozdiel jedineho bodu, navyse zezy tiez nestracal vela. Ta sezonna tabulka je skvelym dokazom toho, ze kazdy jeden z nas tipuje dobre a prispieva k vysledkom timu.

Ja som mal dost dobry uvod kola, ale postupne som tiez trocha odpadol a bolo z toho "iba" 24. miesto.
Obrázek
Tretie vitazne kolo v sezone :clap: Vyborna praca timu od zaciatku az do konca. Po nie uplne vydarenom predoslom kole sme sa opat vratili na vitaznu vlnu. Od uvodu sme tipovali velmi dobre a boli na cele resp. na dostrel prvej priecky. Rozdiely medzi timami v konferencii vsak boli minimalne, ved napriklad piaty Tigers stracali na prvych Insiders styri body, o vsetkom rozhodoval posledny hraci den. A ten nam vysiel dokonale. Zakladom bol kvalitny vykon, ktory sme podali, a presne do karat nam zahrali i vysledky superov. Timy pred nami stratili a tie za nami nas nedokazali dobehnut. Vysledkom bola prva priecka s naskokom bodu pred trojicou timov na druhej pozicii.

Sme oficialne v play-off. Viem, aky je postoj dejfa k "obycajnemu" postupu do vyradovacej casti (:D), ale je prijemne mat istotu uz dve kola pred koncom, hlavne ked minulu sezonu sme to zachranovali na poslednu chvilu.
K tomu sme si zaistili, ze sa vyhneme predkolu a pojdeme rovno do prveho kola P-O. Co sa tyka zisku konferecneho titulu, o ten nas moze obrat uz iba nestastna suhra okolnosti.

Zezy, dejf :thumbsup: Skvele vykony a pekne miesta (7. a 17.) v individualke.

Z mojho pohladu sa jednalo o velmi vydarene kolo. Deviata priecka a posun do prvej desiatky jednotlivcov + fazona timu mi robia velku radost. Verim, ze si prenesieme tuto formu i do konca zakladnej casti a nasledne aj do vyradovacej casti.
Gratulujem k 1 miestu celej KTL po ZČ,ako jediný ste sa vyhli väčším zaváhaniam a tak vám právom patrí. :klobuk:
Chris píše:Gratulujem k 1 miestu celej KTL po ZČ,ako jediný ste sa vyhli väčším zaváhaniam a tak vám právom patrí. :klobuk:
Vdaka, Chris.

Bola to skvela zakladna cast a ja som si nase pocinanie v nej velmi uzil. Sest podiovych umiestneni, tri vitazne kola, najlepsia bilancia z celej ligy v silnej konkurencii Openfireovej konferencie.

Velmi dobre sme si pocinali i z individualneho hladiska, ked sme traja skoncili v prvej dvadsiatke, co sa podarilo len nam a Knights. :klobuk: spoluhraci.

Moja najlepsia sezona v KTL AINEC. Delene stvrte miesto v individualke v spolocnosti takeho mnozstva skvelych tiperov je pre mna naozaj obrovsky uspech. Akurat ma trocha mrzi, ze to nevyslo na to tretie miesto, na ktore mi chybal bod.

Zajtra nam zacina play-off, kde budeme v prvom kole celit Evil Insiders. Ti presli predkolom proti Falcons ako noz maslom, ked ich porazili 3:0. Bude to tazky super, no dufam, ze sa nam bude darit. Vela stastia, pani.
Tak zase koniec v prvom kole. To play-off je pre nas asi zakliate, ja uz tomu fakt nerozumiem, ako nam veci vychadzaju v zakladnej casti, v play-off to zlyhava. I napriek tomu konecnemu vysledku to bola velmi vyrovnana seria, kazdy den to bolo o jednom zapase, ktory, zial uz klasicky, povacsinou skoncil v nas neprospech (potapalo nas hlavne San Jose, to seriozne nedas pat tretin ani gol proti B2B Ducks a Karimu Lehtonenovi? ako na to nemam slov, tam nam stacili remizy). Samozrejme, kredit patri aj superovi, ktory mal tieto veci pokryte.

Horky koniec, ale popravde stale hodnotim sezonu pozitivne. Ako som uz pisal, tu nasu jazdu zakladnou castou som si velmi uzil a tych pat dni, ktore boli vo velkej miere aj o stasti pre mna na tom nic nemenia.

Vdaka za velmi peknu sezonu, dejf, zezy, Linden :klobuk:
Play off by se mělo zakázat. :protest:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS