Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STEELERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

taký vlažný začiatok. Ale dúfam, že aspoň nebudeme hneď od začiatku strácať.
ja som absolútne nemal šancu stíhať natipovať, tak sorry chalani (kvôli práci :? )
stane sa, veď nič také vážne to nie je.
nuž neviem, ale akosi sa nemôžem zbaviť pocitu, že Warriors, Borci a my, tu majú topic zbytočne...

ostatní ma v podstate netrápia, ale v našom by bolo fajn to troška oživiť. Názory a postrehy k výsledkom či všeobecne k dianiu v tipovačke, prípadné dohody, bezprostredné reakcie, tak ako je to v iných topikoch... V čom je problém? :?: :!:
nuz asi v tom ze pisete viac menej do fora na hckosice
nuž sorry vážení, ale mne to tento rok absolútne nejde, sám neviem v čom to je, TA porozmýšľaj či nebude lepšie nájsť vhodnú náhradu... (nech vám to nekazím :? )
TA dnes Full, no pekne... :good:
nuž nakoniec sme to celkom dobre dotiahli ako tím, aj individuálne... :thumbsup:
aris dokonca veľmi pekné miesto v individuálke :good: (gratulujem)
TA, čo je s cathy..?
všetkým v tíme prajem do Nového roka všetko dobré a nech sa darí (aj v tipovačke) :)
sakra, tá dnešná prehra o jediný bod mrzí, body potrebujeme, tak zamakjme ešte, sme len 4 b. od druhého, ak si zasa necháme súperov újsť potom to už nedoženieme... :?
takže moje konečné rozhodnutie - odchádzam :yes:

dôvodov je viacero, nechcem sa nikoho dotknúť, takže to nechcem rozoberať takto verejne. Oznamujem to teraz zavčasu, aby sa TA vedel zariadiť pre budúcu sezónu ohľadom nového tipéra. Sezónu pochopiteľne dokončím v tomto tíme, ak sa samozrejme GM nerozhodne inak...
Viac vysvetlím osobne TA prostredníctvom pm, alebo na skype, ako posledne...
tak sme to nakoniec zvládli a posunuli sa na nedávno ešte nedosiahnuteľné 4. miesto.
Celkovo to teraz vyzerá takto:
1. HOCKEY KENT 45
2. DREXEL DRAGONS 43
3. BLUE FLYERS 41
4. FALCONS 38
5. RED DEVILS 37
6. THE BEST BIBBERS 36
7. CASSOVIA WARRIORS 34
8. STEELERS 33 (3 - 8 - 4 - 12 - 4)
9. ARMY MEN 28
10. WHITE CASPERS 26
11. KILLER HORNETS 25
12. BORCI 19

6. kolo teda bude nesmierne zaujímavé... 5b strata na 4. miesto :hmm:
za dnešok máme 25 bodov, dopadli sme takto :

cathy = 13b
TA = 12b
aris = 10b
ivan23 = 10b
tak som zvedavý, ako dnes dopadnú ostatní, tých zápasov bolo veľa, ale my máme zatiaľ celkom pekné body :

ivan23 = 14b
TA = 12b
aris = 18b
cathy = 12b

Spolu teda za tím máme 32 bodov, čo je pekné. :good:
začíname troška klesať v tabuľke, tak zabojujme ešte, nech nám to PO neujde...
neuslo...
v prvom kole sa stretnete s nami :)
nech vyhra lepsi :!: (a nech sme lepsi my :D )

:hit: :fight:
tak nakoniec pekné 6. miesto, ktoré je za túto celú sezónu asi reálnym výsledkom. Podľa mňa sme na viac asi nemali, škoda najmä 4. kola, ale to nič.
Takže PO s vrabčiakmi, no to bude zaujímavé... nie sme favoriti, ale môžme prekvapiť... :smile03:
diki chlapci za draft... tak dnes som vám pomohol viac než dosť a sme v druhom kole...dúfam že vás dostanem ďaleko :D :thumbsup:
Ešte sa neteš, hrá sa až na 5 víťazných zápasov, tak nezabudni natipovať aj dnes. :wink:
lilo68 píše:diki chlapci za draft... tak dnes som vám pomohol viac než dosť a sme v druhom kole...dúfam že vás dostanem ďaleko :D :thumbsup:
verím, že ti táto radosť zostane aj po dnešku a tiež dúfam, že nezabudneš natipovať... :)
je pomerne málo zápasov, tak treba s rozumom... :smile03:
myslel som že len na štyri sa hraje... ale už som natipoval tak verím v postup :good:
ivan23 píše:takže moje konečné rozhodnutie - odchádzam :yes:

dôvodov je viacero, nechcem sa nikoho dotknúť, takže to nechcem rozoberať takto verejne. Oznamujem to teraz zavčasu, aby sa TA vedel zariadiť pre budúcu sezónu ohľadom nového tipéra. Sezónu pochopiteľne dokončím v tomto tíme, ak sa samozrejme GM nerozhodne inak...
Viac vysvetlím osobne TA prostredníctvom pm, alebo na skype, ako posledne...
takže toto rozhodnutie nemením a len potvrdzujem ako som sa pred časom rozhodol, odchádzam z tohto fajn tímu a zaradzujem sa nateraz k voľným tipérom, chcem sa všetkým členom tímu poďakovať za celú sezónu...
S TA si to ešte na ICQ vysvetlíme... :rozlucka: :coucou: prajem všetko dobré...
mnoo tak veľká škoda tých posledných zápasov :-( tá predčasná radosť ma asi odpísala :-( ale dúfam, že som nesklamal a diki za draft.... tak niekedy nabudúce možno opäť :good:
lilo68 píše:mnoo tak veľká škoda tých posledných zápasov :-( tá predčasná radosť ma asi odpísala :-( ale dúfam, že som nesklamal a diki za draft.... tak niekedy nabudúce možno opäť :good:
zahral si parádne, mne sa tvoje účinkovanie u nás pozdávalo a bolo to fajn, tá prehra mrzí, ale to prejde, takže pohoda. Prajem ti do budúcna všetko dobré... :good:
355 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES