Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STEELERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

noa?donesiem mokru deku na sankach ako rolbu a zapasu nic nebude chybat :)
už mi chodia zimomriavky po chrbte...
no už onedlho, košický Winter classic 29.1.2009 SA - SB a 2.2.2009 odveta, lístky na toto podujatie, ktoré sa uskutoční na zamrznutom jazierku v parku kaštieľa v Barci sa rýchlo míňajú. Halvný generálny partner tohto podujatia Frucona Košice, bude každému divákovi po predložení vstupenky pri vstupe podávať ploskačku slivovice ráže 52 :cool: . Takže sa máme na čo tešiť. :D
ja sa nechcem nechať zabiť lietajúcimi ploskáčmi :beee: takže žiadny chlast! I tak Frucona už nič také nevyrába :P
TA,nas fans je slusny.ale mas opravnenie sa bat,hlavne ked vas budeme drtit.potom pozor,aby vasi fanusikovia nehadzali po vas tie ploskacky :D
ja si pre istotu beriem klietkovú prilbu ako dorastenec, suspenzor z nehrdzavejúcej ocele a nabrúsim poriadne čepeľ :)
ty kokso ďalšia nula, mňa asi vystrie... a nie som sám, ako som si mal možnosť všimnúť. :shock:
No toto kolo je neskutočné, niektoré výsledky sú priam čarovné. A nuly, ako by vymizli. Už sa ani nerozčuľujem, je mi z toho do smiechu, zvlášť keď prehráme aj s posledným. Som iba zvedavý, kedy sa to otočí... :sad2:
hmmm... no raz sme hore a raz dole :))
ak som dobre rátal, tak sme dnes po remíze 12:12, vyhrali v predlžení.
aspoň, že tak... ale musíme makať, bo Boci idú jak píli ( nie píly,keďže chlapi :D )
tak pekne, dnes sme pivečká porazili 23 :19. V dnešnej odvete sú iba 4 zápasy, tak to bude asi napínavejšie...
ty brďo doplňam výsledky, pre prípad prekvapení a práve teraz sa ich moc nerodí, takže to so mnou a mojím postavením aj tak vyzerá, ale hlavne, že ako tím sa nám darí, toto kolo už nejako doklepem :?
dnes to bola tesnotka - náš súper mal zo všetkých porazených dňa najviac bodov
ty kokos, tak mne teda ide :thumbsdown:
fu, tak dnes poriadne šťastie sme mali - vyhrali sme s najnižším počtom bodov
a som dobre rátal, tak sme porazili kentov 14:10 a držíme si pozíciu lídra
pozeral som NSH-DET aj STL-VAN, dobré zápasy :good:
27 kolo bude rozhodujuce.dufam,ze sa pripravite,pretoze chcem vidiet poriadny zapas :-P
že váhaš... už sme nažhavení. Rozoberieme vám aj tribúny. :frajer2:
dnes dôležitý súboj, naviac derby a bitka o prvé miesto, usporiadatelia už hlásili vypredané...
TP nám niekoľkokrát spadol, ale podarilo sa vypredať :D
vyhradili ste sektor pre hostujucich fanusikov? :)
hej, objednali sme cirkusovú oklietkovanú maringotku pre levy...
toto je pekný pohľad, super :


KONFERENCIA EAGLES
1. Obrázok Steelers A - 27 - 15 3 0 2 7 - 53
2. Obrázok Steelers B - 27 - 15 2 0 1 9 - 50
3. Obrázok Falcons - 27 - 15 0 0 2 10 - 47
hej, súhlasím :)
tak v tomto kole troška pozmením taktiku tipovania a uvidím, aký to bude mať efekt, pokiaľ ide o zisk bodov. Prípadné víťazstvo aj v tomto kole, by nás posunulo pekne hore. :yes:
355 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS