Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KNIGHTS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Sefe , aky je tvoj sen ? :)
Dano konci v KTL? :sok:
kajo píše:Dano konci v KTL? :sok:
kto je Dano ?
kajo píše:Dano konci v KTL? :sok:
za verné služby ma vypalkovali :lol2:
Danko je ten, ktoreho ste vypalkovali.
danny111 píše:
kajo píše:Dano konci v KTL? :sok:
za verné služby ma vypalkovali :lol2:
Keby mam v tim volne miesto, hned by som ta bral. A mozno po tomto kole urobim aj po rokoch zmenu a nahradim niekoho tebou :hmm:
Jaaj , tak nice to know you Dano . A good luck then .
A hej som zabudla , welcome Tuukka ;) , nech sa ti dari aj u nas ;)
adrislovakia píše:A hej som zabudla , welcome Tuukka ;) , nech sa ti dari aj u nas ;)
Ďakujem,pokúsim sa aby som veci,čo som slúbil Daweovi splnil. :klobuk:
Dufam ze titul bol medzi tymi vecami ;) co si slubil :D
adrislovakia píše:Dufam ze titul bol medzi tymi vecami ;) co si slubil :D
no záleží,či dostanem ten královský plat čo mi za to slúbil,alebo ostane len pri sluboch :-D
Kralovsky plat ?? No krasa co sa tu clovek nedocita .
No tak vstup do 3 kola nám vyšiel parádne hlavne Daweovi :klobuk: 3 duely-3 výhry. :) Dawe je stále medzi TOP tipérmi celej KTL, pôjde o to, aby sa k nemu dokázal vždy niekto z nás 3 pridať s bodmi. Dobre si to tak medzi nás rozložiť.A potom prídu i výsledky. :)
Vstup nám vyšiel ako vždy :P teraz tam hore sa udržať ;) .
Ináč sefe super práca .
Chalani , super praca .
Zatím parádička (klepu o stůl). :good: Jsem rád, že i v tomto hektickém období (advent) si dokážeme najít síly na KTl. :-D Já osobně se divím, že se mi tak daří, protože jak v práci, tak doma mám práce nad hlavu. :)

Schválně se zeptám - Máte už všechny dárky?? :-D A co cukroví? Pečete nebo kupujete?? :-D
Obrázek

Pomahala som a darceky uz nakupene , jupi ;)
Perníčky pěknéé!!! :thumbsup: Doma jsme s přítelkyní zatím upekly 5 druhů a tenhle víkend bychom chtěli ještě nějaké 4. Takže v práci peču a doma si od toho v tomto období také neodpočinu. :)
My budeme piecť až ten posledný týždeň pred Vianocami.Nezvykli sme nikdy to moc dopredu riešiť,nevydržali by sme sa na to len pozerať :wink:


Pre nás tie darčeky nie sú na Vianocach vôbec dôležité.Ked niečim chceme našich milých prekvapiť,riešime to už počas roka,nečakáme na tento deň.Pre nás všetkých bude najkrajší darček to,že ho strávime s našim tatinom.Sadneme si ako rodinka,počúvame koledy,pozeráme rozprávky a tešíme sa z našich blízkych,počas roku na to tolko času není,tak tu si to vynahradíme.To je to pravé čaro Vianoc. :)
No my zase prehra :( . God ta druha cast kola je jedna velka bieda pre nas . Hroza .
Je to neuvěřitelný...druhá půlka kola a my znovu a znovu předvádíme bídu s nouzí. Sakra jak je to možný??? :scare:
Ale no tak .Stále to máme v našich rukách,žiadnu stratu nemáme.Je pred nami 8 dní a tak ako my môžu vybuchnúť aj naši súperi.Naši dovtedy najbližší súperi Hungry i ICE prehrali 2 zápasy po sebe takže sa trápia ako aj my a rozhodne sa v tých posledných dňoch,ako to dopadne.Tabulka sa vyrovnala,dotiahli sa aj dalšie tímy na čelo ale nikto nič dopredu zaručené ani prehrané nemá :wink: Tak hlavu hore a skúsme zabojovať :cinka: :wink2:
Tuukka já hlavu dole nemám. Naopak věřím, že to zvládneme. :yes: Ale tohle je již 3. kolo a jako při dvou předchozích, znovu při druhé polovině začínáme pomaličku ztrácet. Tohle už prostě není náhoda. Doufám, že pád zastavíme. Jinak už vážně nevím. :)
Súhlasím so šéfom , ak sa umiestnime zle v tomto kole , prestávam veriť na zázraky a šťastie a všetko posityv v čo verím :D , takze snažte sa vy traja ;)
:nono: Adri žádný pesimismus tu nechci. A to v žádném případě. :wink2: Ty jako jediná žena v týmu musíš udržovat pohodu a pořádek. :-D :wink2:
No tak dik sefe ;)
1081 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS