Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KNIGHTS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takže dneškom som v tomto tíme skončil.Dakujem Daweovi za možnosť zatipovať si za rytierov,prajem vám vela šťastia a nech sa darí v KTL. :)

A samozrejme ešte šťastné a veselé Vianoce
Myslel jsem si, že spolupráce bude delší, ale tak vyříkali jsme si to a tímto ti chci poděkovat za odvedenou práci. :yes: Ať se daří. :wink2:

Jako náhrada přichází boss. Zkušený tipér a držitel 2 titulů. :good: Vítej. :klobuk:

A abych nezapomněl, chci vám popřát do Nového roku pohodičku a zdravíčko. :wink2: A ať se vám splní vaše tajná přání. :wink2:
No aj ja som si myslel pôvodne,že to bude až do konce sezony.Ale tak vysvetlili sme si všetko a musel som zoskočiť z koňa, dať dole brnenie prilbicu, odovzdať to bossovi a vymenil to za klobúk,pásku cez oko, meč a lod. Našu lod na na mori bude unášať na vlnách snad až do play off o ktoré sa určite chcú moji noví kolegovia piráti pokúsiť tiež. :)

Chcem vám tiež popriať všetko NEJ a vela šťastia a zdaru v novom roku ktorý už klope na dvere. :klobuk:
Takže nám to zasa začína . Pozerám že zázraky sa stále deju , lebo to že budem s bossom v jednom tíme som naozaj nečakala :) .

Ináč aj ja Vám želám štastný nový rok ako aj ostatným z HF a KTL .
Omlouvám se, že jsem včera nenatipoval. Úplně jsem na to zapomněl, navíc jsem se přesouval pár set kilometrů a na návštěvě se věnoval lidem, takže KTL mi byla v tu chvíli úplně volná a ani jsem si na ni nevzpomněl :lol2: Tak snad jsem se svým prvním výkonem za vás alespoň trochu revanšoval :jn:
Ty svátky nám nějak nesedí a rozptylují. :) Též se omlouvám a důvod je úplně stejný jako u bosse. :)
Nechci říkat, že už se to opakovat nebude (nikdy nevíš), ale co slíbit mohu je, že si dám ještě větší pozor. :wink2:
Ako že vedsi pozor ???? Už je po sviatkoch , takže žiadne ulievanie ;)
Práce, práce a zase práce :scare: Prostě nestíhám...omlouvám se a stydím se. :-(
Sorry za dneskaj , kind of busy .
Dnes končím u Knights..prajem Vám veľa šťastia a 2.miesto :)
That's very optimistic, ale beriem [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] . Good luck to you as well .
Závěrečnou bitvu svedeme se třemi bojovníky v poli. :box:

Nechci komentovat dále, protože bych moc slušný nebyl. :jn:
Vy ste náš najväčší súper o PO, nestrácate vela a pri našej forme z posledných kôl by ste nás kludne predbehli..
Vážne to už zdávaš Dawe a chceš o PO bojovať v trojici? cmon urobte nám to ťažšie :wink2:
Ohlund já osobně nic nevzdávám a myslím, že ani parťáci nehází flinty do pole. :wink2: Jen neboj...ještě vám řádně zatopíme. :box:
Už prostě nemám sílu, ani náladu někoho přemlouvat, aby šel k nám do týmu. Tahle sezóna mi ukázala sakra hodně a dala pořádnou lekci. V příštím ročníku se podle toho všeho zařídím.
Nj máte smolu.. skoro v každom kole ste odštartovali super a boli na špici ale nakoniec ste to neudržali a spadli ste, keby to aspoň v jednom kole udržíte by sme sa v celkovej tabulke pozerali my na vás zo spodu.. a máš aj smolu na tipérov že ti "utekajú" ..
Ohlund píše:a máš aj smolu na tipérov že ti "utekajú" ..
Právě to mi dalo lekci a podle toho se za rok zařídím. :wink2:
Cim to asi bude...a pokial viem, danyho si vyhodil.
kajo píše:Cim to asi bude...a pokial viem, danyho si vyhodil.
Čím by to asi jako mělo být???
Ano dannnyho jsem vyhodil a lituji toho. :-( Udělal jsem chybu a od ostatních dostal řádně za uši. :verysad: Ale nebudu tu brečet...jak už jsem napsal - jsem vyléčený.
Hmm aj boss si ukončí zmluvu sám od seba.. to už je bordel ked si tipéri robia čo chcú, teraz budú knajti len 2 ?!? .
Neako to ide s tou KTL dolu vodou pomaly, tipuje stále menej ludí, tipéri si rušia zmluvy sami, 2 tímy máme už len 3-členné a to ešte jedna bublina nepraskla :? :thumbsdown:
Ohlund píše:Hmm aj boss si ukončí zmluvu sám od seba.. to už je bordel ked si tipéri robia čo chcú, teraz budú knajti len 2 ?!? .
Neako to ide s tou KTL dolu vodou pomaly, tipuje stále menej ludí, tipéri si rušia zmluvy sami, 2 tímy máme už len 3-členné a to ešte jedna bublina nepraskla :? :thumbsdown:
Myslím, že si nepochopil stav věci. Napsal jsem, že dotipuji toto kolo s KNIGHTS a poté u týmu končím. Dostal jsem nabídku být v jiném týmu a hrát play off. Taková nabídka se neodmítá vzhledem k současnému stavu, kdy tipujeme pouze tři a play off je jenom sen. Takže text jako "Hmm aj boss si ukončí zmluvu sám od seba" je naprostá lež :!: Příště si poprosím ověř nejdříve fakta a informace a pak až něco piš. Děkuji

PS: Myslím, že všichni ti, se kterými jsem v minulosti až do teď tipoval, nemohou říct na mě nic, co se tipování týče a vždy tipuji až do konce, tedy jako v tomto případě do konce kola za jeden tým a od konce dalšího kola za jiný. Ano, mohl jsem po skončení kola rozvázat smlouvu a podepsat jinde a nikdo by nemohl proti tomuto rozhodnutí říci ani popel, ale protože vím už teď, že se to stane, ohlásil jsem tuto změnu ještě před koncem kola, aby se případně GM KNIGHTS mohl zařídit. Pakliže si někdo myslí v tomto ohledu něco jiného, můžu směle říct, že mám svědomí naprosto čisté a bylo by velmi fajn, kdyby se takhle chovali všichni tipéři a pokud možno tipovali pořád a ne jenom, když se vyhrává.
O to mi nejde či si zmluvu ukončil včera, pred týžnom alebo po konci kola... :roll:
Išlo mi len o to že si len hráč a nie GM, Dawe ti dal zmluvu do konca sezony a ty si ju prijal, takže ked chceš odísť Dawe by mal tú zmluvu aj zrušiť a nie ty... aj v NHL si hráči nerušia zmluvy len tak sami od seba, má to na starosti GM. U Knightov je to už druhý tipér ktorý si zrušil zmluvu sám, chudák Dawe ale nič s tým asi nenarobí..
Ale ked si už chcel odísť mal si napísať v prvom rade tvojmu GM že končíš nech on rozviaže zmluvu až potom by to bolo bezproblémové a vôbec mi nezáleží či by to napísal dnes alebo až na konci kola..
ehm - z pravidiel:

Platná zmluva môže byť rozviazaná tromi spôsobmi: zo strany GM, zo strany tipéra alebo vzájomnou dohodou.

GM tímu môže zmluvu s tipérom (aj bez jeho súhlasu) vypovedať na deň, t.j. zmluva sa ukončí v deň v ktorý GM oznámi jej zrušenie (prípadne môže GM určiť presný dátum od ktorého chce zmluvu zrušiť, ale nie spätne).

GM môže s tipérom rozviazať zmluvu aj po vzájomnej dohode od dátumu, na ktorom sa spolu dohodnú (ale nie spätne).

Tipér môže ukončiť svoju zmluvu aj bez súhlasu GM svojho tímu. V deň, keď oznámi svoj zámer ukončiť zmluvu začína plynúť 5 dňová “výpovedná lehota“. Počas týchto 5 dní tipér stále zostáva plnohodnotným členom tímu a GM má tento čas k dispozícii na nájdenie náhrady za odchádzajúceho tipéra. Platnosť zmluvy je ukončená a tipér sa stáva voľným tipérom v deň, keď GM podpíše zmluvu s novým tipérom, ktorý odchádzajúceho tipéra nahradí, alebo po uplynutí 5 dňovej lehoty (aj v prípade, že sa GM nepodarí nájsť náhradu).

Tipér, ktorý rozviaže zmluvu s tímom po Trade Deadline už do konca sezóny nemôže uzatvoriť zmluvu so žiadnym tímom KTL.


tiperi predsa tiez nie su nejaki otroci ci nevolnici aby sa sami nemohli aj pocas sezony rozhodnut zmenit tim... boss urobil vsetko tak ako treba :neviem:
To som ani nevedel :doh: , tak potom nič sa nedeje, len by ma zaujímalo čo bude teraz s Knights, necháme ich tipovať posledné kolo v dvojici? Dawe už to má asi u prdele a nikoho už zhánať nebude..
Ohlund u prdele to nemám. KTL mi baví, ale už toho mám plné zuby momentálně. Tipéři mi odpadávají jako mouchy a bohužel já s tím nemohu nic udělat. Celkově se tahle sezóna úplně do*ebala. V příští sezóně budu opatrnější ohledně tipérů. Víc k tomu ani nemám co říci.
S Adri máme zájem to dojet ve dvou. Je to jen na vás jestli nás necháte. :wink2:
Díky tedy za pochopení. Bohužel v tomto kole KNIGHTS tipovali někdy také jenom dva lidi, takhle se prostě o play off nebojuje. :nono:
1081 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES