Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KNIGHTS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

TO je jedno, hlavne nech sme v PO :D
Dnes by sme mali nahrať 32 bodov :cinka:.

kanter (GM) - 14 b.
DIDI - 12 b. :x
painkiller - 18 b. :clap:
Lukas-sk - 14 b.
mas nervy z didiho vykonu? v BA by to bol druhy najlepsi vykon :D :oops: :doh:
My sme prví :!: O osem bodov pred PT :oslava: :oslava: :oslava: :oslava: :oslava:.
arek píše:mas nervy z didiho vykonu? v BA by to bol druhy najlepsi vykon :D :oops: :doh:
V BA možno hej, ale u nás nie :D .
To je paráda :thumbsup: Doufám že nám tato příčka vydrží do Play-Off :)
Ja som strasne nas*aty, moc sa mi nedarí :D Kanter, ak nebudes so mnou spokojny kludne ma vymen :D :lol: :thumbsup:
DIDI píše:Ja som strasne nas*aty, moc sa mi nedarí :D Kanter, ak nebudes so mnou spokojny kludne ma vymen :D :lol: :thumbsup:
Do formy sa dostaneš, čo sa bojíš :D. Zatiaľ som spokojný s každým členom GK a nikoho meniť nebudem :) .
Dnes sme nahrali 6 bodov a stále sme na prvom mieste :good: .
Tak, v nedelu končí prvé kolo, snáď udržíme 1. priečku :modlenie:
Dnes 11 bodov :yahoo: .
kanter - 4
lukas - 7 :cinka:
DIDI- 4 :D
pain - 2
Tak zatial sme stale 1. :thumbsup: Potesil aj kanter, ktory je 1. v jednotlivcoch, ak vyhra celkovo jednotlivcov, urcite sa so mnou podeli o ceny :P
DIDI píše:Potesil aj kanter, ktory je 1. v jednotlivcoch, ak vyhra celkovo jednotlivcov, urcite sa so mnou podeli o ceny :P
Ceny sa získavajú až na konci sezóny :D. Stačí ti samolepka :lol2: :lol2: :lol2: alebo chceš niečo iné :biglol: .
Neser ma ! ODchadzam z timu ! :box:
DIDI píše:Neser ma ! ODchadzam z timu ! :box:
Už viem, čo ti dám. Žuvačky :razzi: .
:D aj tak nevyhras ... ani 3. miesto
DIDI píše::D aj tak nevyhras ... ani 3. miesto
Mne ide o tímový úspech :smile03: .
Teraz musíme zabrať :!: Posledné dni úvodného kola sa blížia. Zajtra sa hrá až 15 zápasov, tak dúfam, že získame MINIMÁLNE 30 bodov :!:

:!: GO KNIGHTS GO :!:
Dufam, ze skoncime prinajhorsom do 3. miesta :modlenie:
DIDI píše:Dufam, ze skoncime prinajhorsom do 3. miesta :modlenie:
Prví skončíme :!: Dúfam, že to je všetkým ostatným tímom jasné :frajer2: .
Dnes sme zlyhali na plnej čiare. Iba 24 bodov :beee: :beee: :beee: . Ja iba 9 :bac: :nasraty: :nervy: :pc: . No uvidíme, na ktorom mieste budeme len dúfam, že budeme na bodovaných pozíciach :modlenie:.
Sme 4. :) Snad to dame aspon na 3. miesto :(
Ja to doteraz nepochopím :D. Keď sa hrá málo zápasov, tak trafím skoro všetky, ale keď sa hrá 15 zápasov, tak skoro nič :? .
DIDI píše:Sme 4. :) Snad to dame aspon na 3. miesto :(
Musíme to dať aspoň na 3. miesto :!:
S našim výkonom po prvom kole som veľmi spokojný :!: Ako nováčikovia sme obsadili skvelé 3. miesto :oslava: :oslava: :oslava: . Mohlo byť aj lepšie, ale nevadí :D. Veľmi ma prekvapil Lukáš, ktorý obsadil kvalitné 14. miesto v jednotlivcoch :oslava: . Lepší som bol iba ja :razzi: . Nakoniec som skončil na piatom mieste :biglol: . Nie je to zlé, ale mohol som byť aj v prvej trojke :yes: . DIDIHO niet za čo kritizovať (skončil na 33. mieste). Hral spoľahlivo, ale bohužial nemal formu. PainKilller skončil na 47. mieste a len štyri body ho delili od bodovaných priečok. Takisto ako DIDI aj on nemal formu. Dúfam, že sa to v ďalších kolách zmení :smile03:.

V druhom kole dúfam, že budeme pokračovať opäť vo výborných výsledkoch a bol by som veľmi rád, keby sme všetci skončili v prvej tridsiatke jednotlivcov :!:

GO KNIGHTS GO :!:
kanter..zatial super vedies svoj tim, na novacika super praca.. :yes:
DIDI by skoncil aj v prvej 20., keby tipoval zapasy, podla toho ako to citil :D Ale daval som aj tipy na neocakavane vysledky, som chcel pomoct timu, no nepodarilo sa :)
1081 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG