Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MASTER GREMLINS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Hele mladej, koniny si vypisuj do topicu tomu urcenemu :a_von: BLIND HORSES
Nežer to tak starej...zase bude dobře... :hehe:
Sak to byl joke, ja jen abys vedel kdo je tady doma a bude v plejof :lol2:
Jak je to s tím play off...?? :bitka3: :D
Dnesni prohra me neskuecne vytocila a kdyz se k tomu pridala prohra Ducks byl jsem vytoceny jak svina a radsi sel spat nez tu neco v afektu psat. Spiders natipovali uplne netakticky, jenze uz ten gol Buffala v posledni minute mnohe naznacil. Kdyz jsme takhle debilne 1x natipovali my nemeli jsme ani bod, skoda, strasna skoda :oops:
Po puli kola panuje spokojenost, pokud by se nam podarilo udrzet soucasnou pozici plejof by nam neuteklo, vetsina souperu je pod nami. Jen vydrzet a dotahnout to protoze do PO draftu se mi moc nechce, je sice 1 tym za ktery bych si zatipoval s chuti a dalsi 2-3 OK ale sance ze by si me vybral zrovna nekdo z nich by nebyla velka a nekde tipovat na silu se mi teda nechce :nono: Takze makat at tohle nemusim resit :frajer2:
Selly klobúk dolu,zatial to s vami dobre vyzerá,len to nezakríknuť a play off budeš mať v suchu. :wink2:

No zrejme tuším kde by si si zatipoval schuti v prípadnom drafte ,ako si písal :wink: ,ale dúfam,že ani na nás by si prípadne nerobil dlhý nos starký . :sarcasm: :wink2:
Ted uz nam plejof utect nemuze :jupi: Pred poslednim kolem jsem si si rikal ze cca 30 bodu by bylo dobry vysledek a na postup by mely stacit a 36 by bylo vynikajicich. A ac nejsem moc priznivcem techto zapasovych kol musim rict ze konecne se k nam stesticko otocilo celem, vysledky se dostavuji a snad budou pretrvavat i ve vyrazovacich bojich kde budeme zcela po zasluze :oslava:
Nakonec 3.misto po zakladni casti, kdo by to byl po 4 kolech rekl. Samozrejme velka spokojenost, ale uz se jede od nuly tak snad se bude darit i nadale :jn: :)
Prave jsem dorazil z hokeje a vitam mezi nami pna Cubona. Ted jsem ale totalka takze se ozvu behem odpoledne. Kazdopadne paradni volba pro nas, ty slapky z madarska rozbgijem :clap: :clap: Mr.Cubone alias Matejko je na ty ku*vy jak delany :hop:
myslim ze dobry vyber a cubone moze byt rad, dostal sa k jednemu z naj GM :)
Diky janicku, pochvala od takoveho stareho harcovnika potesi :) A tez doufam ze se bude u nas Kubisovi libit a darit :cool:
Suchánku ty seš lucker... :shock: takový nákup... :lol2: z cubonem to máte vyhrané.... :klobuk_dole:
Jaky lucker, dobry GM nemusi dobre tipovat, ale sestavit vitezny tym :frajer2:
V noci mi to vyšlo, snáď to nebola náhoda a budem pokračovať v trende, ktorý držím už dve kolá :)
jeste bych rad podekoval Mr.Cubonemu za poctive a slusne vykony v plejof, stejne tak za to ze prispel i troskou do mlyna v topicu :) Dale vsem co nam drzeli palce a ktere jsme zklamali, hlavne teda ja. To byly vykony z moji strany ze horsi uz to snad byt nemohlo... a posledni den zaklincovat SO :giggle: :doh: :spank: Po odchodu z DD me zajimalo jestli jsem proklety ja anebo tym a jak vidim tak oboji :?
Páni ale ako som spomínal. Boli ste tvrdý oriešok. Netrúfam si povedať či postúpil lepší. Možno šťastnejší. Vy ste si to zaslúžili za prvú polovicu série a my za ten finiš. Postúpiť však mohol iba jeden. Rozhodne máte na čom stavať. Snáď zostanete pokope aj pre budúci ročník a budete opäť silným protivníkom pre konkurenciu :taptap: .
Dik za uznani Bluesfan, ale ted v nas jeste prevlada zklamani z vyrazeni. Ale myslim ze behem leta naberem novou motivaci do dalsi sezony :)
Selly8 píše:Dik za uznani Bluesfan, ale ted v nas jeste prevlada zklamani z vyrazeni. Ale myslim ze behem leta naberem novou motivaci do dalsi sezony :)
v lete prídeš na "kondičné" sústredenie do Košíc, naberieš síl a motivácie a bude to dobré... :oslava: :D dojem ste zanechali skvelý, tak nevešaj hlavu, bolo to aj o tom šťastí, ktoré ste tentokrát vy nemali. Ale team máš dobrý :good:
Uvidime jak to v lete vyjde, ale posledni soustredeni se mi libilo :D
Podobne ako AndyF aj ja Vás vyzývam milí spoluhráči k absolútnemu kľudu. Typujte tak, ako to cítite. Taktizovanie nie je naša parketa. Ostatne potvrdilo sa to v doterajšom priebehu celej sezóny. Bez ohľadu na výsledok môžme byť už teraz na seba hrdí :) . Hlavne sa touto súťažou bavme a verme, že môžme byť aj naďalej úspešní. Majte na pamäti, že my môžme ale oni musia. Let´s go Piranhas :!:
Bluesfan píše:Podobne ako AndyF aj ja Vás vyzývam milí spoluhráči k absolútnemu kľudu. Typujte tak, ako to cítite. Taktizovanie nie je naša parketa. Ostatne potvrdilo sa to v doterajšom priebehu celej sezóny. Bez ohľadu na výsledok môžme byť už teraz na seba hrdí :) . Hlavne sa touto súťažou bavme a verme, že môžme byť aj naďalej úspešní. Majte na pamäti, že my môžme ale oni musia. Let´s go Piranhas :!:
Je pekne, ze nas povzbudzujes, ale väcsi efekt by to asi malo v nasej teme, nie? :D
:rofl:
Obrázek
OMG :hroza:

Áno, akosi som blbko klikol do pi.e :D....Ale ten môj omyl je spôsobený možno tým, že mi je tento team sympatický :-P .
:good: :cool: :lol2:

A ja ze co je u nas noveho :rofl: Dobra prace BF :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS