Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WILD HORSES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak a sme znovu na prvom mieste, trvalo to len deň :frajer2: :cool:
Inak Wolvi a Mr. Cubone trochu viac zamakáme :cinka: :cinka:
Tiperka!!! :klobuk_dole:
Antonor pekne aj dnes, a to si na seba nadával v 2.kole, pekne si sa vypracoval a môže to byť ešte lepšie, že :moj:
musim an seba nadavat castejsie a viac :D
Jejda chalani nemôžme si dovoliť netipovať :? ešte to bude dramatické a napínavé do konca, tak makáme :ciga:
Mr. Cubone super, dnes si nás potiahol :good:
No niekto nám poctivo trénuje :cinka: Mr. Cubone a Wolvi :good: :good:
Antonor , my dvaja by sme mali prestať už :oslava: :slap:
no podla mojich poslednych vysledkov ja uz pomaly prestavam :D
Wolvi :clap: dnes si nás znovu potiahol, záver máš dobrý, narozdiel odo mňa :hroza:
len tak ďalej, chalani už len 2 zápasové dni nás delia od úspechu v 3.kole , tak vydržme :yes: :!:
Gratulujem k celkovému 1 miestu v 3 kole :oslava: i Tipérka tebe za individuálku :klobuk_dole:
Chlapci nečakaný, ale myslím, že zaslúžený úspech :clap: :clap:
Čo viac si ako GM môžem želať, úžasné, vyhrali sme v 3.kole tímovú súťaž aj individuálnu :oslava: :winner1: :ejha: :ejha:

Dean ďakujem, ale vy ste mali skvelý finiš, bolo to len tak tak :giggle: :klobuk_dole:
Pravdu povediac som videla ako nášho jediného súpera o prvé miesto Falcons, a ups
zrazu niekto iný nám dýchal na krk :wink2:
Gratuluju k 1.mistu, ale to znamena ze zitra ani nepujdu hrat florbal protoze s Wolvim nebude rec :lol: Snad aspon neco dobreho na piti donese fsivak :!:
pekny vykon, timovy stale ste sa navzajom potiahli a niektore vykony boli proste neuveritelne :thumbsup:
:yahoo: :oslava:
Veľmi pekne dáma a páni! :klobuk_dole:
sakra ten začátek 4.kola nějak pokulhává... :-O snad se to zlepší... :D jo a víte někdo jak se počítá to 4.kolo? že ještě není žádné vyhodnocení...
Tabulkové tak ako bolo v prvom kole, žiadne zápasy... Ved máme 3 systémy a tie sa striedajú. Prvé kolo bolo tabulkové, potom zápasové a tretie čo práve skončilo bol taký mix, a teraz to ide odznova, tabulkové potom...
Ohlund prve kolo sme nehrali..cize ja napr. tiez neviem aky je presne system
staci si pozriet rozpis na celu sezonu, tam to je http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=7701" onclick="window.open(this.href);return false; a ked chcete vedet podrobnosti o tom ktorom systeme, tak to najdete v pravidlach ktl na stranke
tvl to není možné...at vsadím cokoli,tak je to vždycky opačně... :-O jestli chceme vyhrát,tak dávejte to co nemám já lidi....... :lol2: :lol:
Wolvi :bitka3: ale nie, žartujem, ja verím, že príde tvoj čas, dúfam, že čoskoro :D
a zase sakra...když dám samé remízy,tak skoro každý zápas skončí vítězstvím o gol.... :hroza: :verysad: :buch:
Pekne Wolvi, len tak ďalej :good:
Mr.Cubone, zabudol natipovať? :eek2:

Chalani do 5 miesta sa musíme umiestniť tak makáme :cinka:
kedy budu aspon priebezne vysledky 4.kola?
Chalani prepáčte za včerajšok, mali sme vianočný večierok, akosi som zabudla natipovať, vlastne až do piatku máme, heh :oslava: ale ja sa polepším a viem, že to za mňa zvládnete :frajer2:
380 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO