Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Hladaju sa cca 2ja hraci do timu EI. Dobre a nacas platime.
Termin nastupu: ASAP.

prosim ozivajte sa

Ak sa nikto neozve zial nemozem pustit mojich hracov do ineho velmi perspektivneho timu.

Takze cakam
tak chalani chcem sa s vami rozlucit, od dalsieho kola nastupujem za hockey kent, bol som tu od zaciatku mojej tiperskej kariery (rok a 11 mesiacov), tak myslim ze prisiel cas na zmenu, skusit nieco nove, idem do cisto noveho timu hockey kent, chalani vdaka vam za vsetko, dufam ze sa este v jednom time stretneme.. :good: samozrejme este pomozem s hladanim nahrady za mna..
tak teda vela stastia chlapi
evil insiders 4ever :cinka:
Ja sa chcem v mene môjho nového tímu, podakovať GM Evil Emanovi, že mi uvoľnil schwolca. :thumbsup:

Na začiatku mojej tipérskej kariéry, som pôsobil v tomto tíme a mám na to veľmi dobré spomienky.Boli sme ako jedna parta,ťahali sme za jeden povraz a dosiahli sme pekné úspechy.Prajem tomuto tímu všetko dobré,aby sa im znovu začalo dariť ako v predošlých časoch a tím Evil dostali medzi najlepšie tímy KTL, kam svojou tradíciou patrí. :good:
milos76 píše:Ja sa chcem v mene môjho nového tímu, podakovať GM Evil Emanovi, že mi uvoľnil schwolca. :thumbsup:

Na začiatku mojej tipérskej kariéry, som pôsobil v tomto tíme a mám na to veľmi dobré spomienky.Boli sme ako jedna parta,ťahali sme za jeden povraz a dosiahli sme pekné úspechy.Prajem tomuto tímu všetko dobré,aby sa im znovu začalo dariť ako v predošlých časoch a tím Evil dostali medzi najlepšie tímy KTL, kam svojou tradíciou patrí. :good:
Millos dal som ti schwolca y dovodu nie toho ye bz som ho chcel pustit, ale y dovodu toho ye ked chce odist, ja nikomu branit nebudem v roylete.
Len dufam ye niekoho do timu najdem, aj ked schwolcovych kvalit tazko.

Dalej sa k tejto teme nevyjadrujem, zial EI bude zasa musiet zacinat nanovo.
Adios amigo Švolko

Chlapci chcem sa Vam ospravedlnit, ze som dlhsie netipoval, teda ani neviem kolko toho bolo, ale v poslednom case toho bolo na mna akosi vela, co vsak nieje ospravedlnenie, mrzi ma to ale budem sa snazit svojimi vykonmi teraz potvrdit, ze do timu patrim ak ste si nenasli za mna este nahradu.

V poslednej dobe sa nam zacalo celkom darit, uz stracame na FB len 1 bod takze v tom treba pokracovat.

GO EVIL INSIDERS GO GO GO !!!
open rad ta vidim spat :good: , vidim ze aj prispievas do fora, hadam to nebude len take chvilkove :roll:
arek píše:open rad ta vidim spat :good: , vidim ze aj prispievas do fora, hadam to nebude len take chvilkove :roll:
:clap:
arek píše:open rad ta vidim spat :good: , vidim ze aj prispievas do fora, hadam to nebude len take chvilkove :roll:

seva bratu, ty vies ze toto forum je pre mna srdcovka, len niekedy ti pridu do cesty okolnosti ktore su dolezitejsie, tak ale zo vsetkym sa treba vediet vysporiadat :wink: Tipovat som prestat nemal, je to cisto moja chyba a doplatil na to cely tim, teraz musim zamakat !!!
mimochodom dnes hrame proti sebe :wink: tesim sa, dufam v nasu tesnu vyhru
Vitaj Spat Open.

Takze mame noveho clena nasho timu, ktory nahradzuje Schwolca. Androja. Dufam ze sa mu bude darit a do timu zapadne. Na podmienkach zmluvy sa dohodneme priebezne

Cize zostava na 3tie kolo
Eman22 - GM
OpenFire - dufam ze si uz back nadobro
Alex - Nas stary harcovnik. Zabranil som ti odist, prepac, ale verim ze tvoje miesto je u nas
Androj - Novacik dufam ze aktivny a uspesny.

Takze EI zije. A este do konca tohto kola. Zaberme chlapi a ukazme vsetkym definitivne ze sme spat.
:good: som rad ze zostavate, snad sa konecne preberiete a bude to opat stare dobre EI
aj ja som rad chalani :good: dufam ze androj bude spravna vymena a privedie to potrebne stasticko :smile03:
aaa nazdar opeeen... dofrasa skoda ze sa vracias az ked odchadzam..
inak este stale som s vami, tak dufam ze este FB trhneme, nech su nejake bodiky :frajer2:
eman22: Androj, ale neni nováčik. Či ty to myslíš tak, ako nováčik u vás?
ixo píše:eman22: Androj, ale neni nováčik. Či ty to myslíš tak, ako nováčik u vás?
Presne tak ako si napisal. :D
Este question.
Kto nam robil baneriky? Spravi nam banerik pre Androja? Vopred dakujem
open, medik ti odkazuje ze ta ako veduci fansu zdravi a ze vitaj s5 :smile03:
eman22 píše:
ixo píše:eman22: Androj, ale neni nováčik. Či ty to myslíš tak, ako nováčik u vás?
Presne tak ako si napisal. :D
Ok teda tak sa držte. :wink: Androj som rád, že si po nejakej tej kratšej dobe zas v nejakom tíme našiel miesto. :) Tak sa drž teda, aby si zotrval dlho v EI a bol pre nich posila. :smile03: Tie bannery s veľkou pravdepodobnosťou vám robil Schwolco.
Nazdar lidi tak sem rád zas v nějakym týmu,doufam,že budu tipovat líp než doposavad a že budu užitečnej pro tým...dík za důvěru doufám,že jí oplatim výsledkama :wink:
ja som robil, pohladam kde to mam, spravim aj androjovi, jake cislo androj chces? :smile03:
Nechcem sa už moc do toho starať a zbytočne spammovať :D , ale u nás mal číslo 15 tak hádam ostane aj teraz pri tej 15. :roll:
Dôkaz tu :arrow: Obrázek
Schwolco píše:ja som robil, pohladam kde to mam, spravim aj androjovi, jake cislo androj chces? :smile03:
Dikes
ale ved schwolco v time zostava :eek2: odchadza predsa gruzinec schowolco :lol3:
eman22 píše:od 3. kola
tim EI
Odchod - Schowolco
cepi píše:ale ved schwolco v time zostava :eek2: odchadza predsa gruzinec schowolco :lol3:
eman22 píše:od 3. kola
tim EI
Odchod - Schowolco
cepi, uz som bol aj sqwolco podla emana :lol:
To by bola robota aby jeden z najuspesnejich timov ktori bol aj pri jeho samotnom zrode aj tunajsieho fora nepokracoval dalej aj pri citelnej strate.
Vybrali ste si rebela :D androja. Tak Vám držim palce chlopy :D
A ty Hugo :D najmocnejsi z najmocnejsich a cely mozeg :lol: HF ich popožen k lepsim vykonom hlavne vahančeka Opena :lol2:
tak Ti premenujeme nick na smolko :clap: a nikto si Ta s nikym nepomyli..hm? :smile03:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES