Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

sakra, teraz sa nedari mne :scare: :sorry:

za posledna kolo 2 body, mizeria :(
V poho. To zvladneme.Je tam par bodikov co je pohoda. :)
Začátek není asi úplně podle našich představ, ale já věřím v naše zlepšení! :wink:
A co mam říkat já? Nováček už nejsem dávno a předvádím stejně velký kulový :verysad:
Jaj já jsem takovej idiot! :-( Uplně mi vypad ten den 24... ne jenom, že ho*no tipuju ale teď už i zapomínám :(
No nic. Toto kolo nam moc nevislo. Ale ideme dalej a nevzdavame to.
androj píše:Jaj já jsem takovej idiot! :-( Uplně mi vypad ten den 24... ne jenom, že ho*no tipuju ale teď už i zapomínám :(
Androj. Stalo sa ti to prvy krat. Mas odpustene.

Len prosim ak vynechavate, nevynechavajte rozhodujuci den z 15 zapasmi. Radsej nejaku dvojzapasovku. :-(
eman22 píše:
androj píše:Jaj já jsem takovej idiot! :-( Uplně mi vypad ten den 24... ne jenom, že ho*no tipuju ale teď už i zapomínám :(
Androj. Stalo sa ti to prvy krat. Mas odpustene.

Len prosim ak vynechavate, nevynechavajte rozhodujuci den z 15 zapasmi. Radsej nejaku dvojzapasovku. :-(
Kdybych o tom věděl tak vůbec nevynecham nemam důvod... Jsem an sebe naštvanej :(
eman22 píše:
androj píše:Jaj já jsem takovej idiot! :-( Uplně mi vypad ten den 24... ne jenom, že ho*no tipuju ale teď už i zapomínám :(
Androj. Stalo sa ti to prvy krat. Mas odpustene.

Len prosim ak vynechavate, nevynechavajte rozhodujuci den z 15 zapasmi. Radsej nejaku dvojzapasovku. :-(
Já vynechám leda tak v případě, když mě při přecházení silnice přejede kamión!!! :D
nemasni , neslani EI ako ich pozname..
opat ste mimo bodovacich priecok, hoc i nie daleko..
verim ze sa vam ale podari zabodovat v dalsich kolach
Kurnik já si připadam jak idiot :( Na tyhle rozdělení na kola nejsem zvyklej v prvním kole jsem 27.hledal a tam nic, ale do 2.kola se podívat mě nenapadlo... sakra co to se mnou je...
27 sa nehralo o body. Takze pohoda
nejak na nas zasadla smola, teraz som zabudol ja vcerajsi den dpc :(
eman22 píše:27 sa nehralo o body. Takze pohoda
I tak mi to mrzí :-(

Ale konečně dneska dobrej výkon, kterej nám pomoh Spidery porazit :) Snad se to bude opakovat... :)
To jsem tomu dneska dal! Jdu se spláchnout do záchodu! :cry:
Zatial dobra praca chlapci. Len to treba udrzat aj nadalej. Super. :cool:
. 7raul * co je s tebou? Preco netipujes a vynechavas? Zobudime sa pane.
sorry :x neviem ako sa mi to mohlo stat dvakrat :cry: nebudem tu vymyslat preto a preto proste som na to zabudol ale slubujem ze sa to uz nestane
Jaj jednou se mi to povedlo a prohrajem o bod to byla velká škoda :(
Nevadi chlapi. To pride. Musime vsetci zabrat naplno.
tak, tak, snaha sa ceni, nikdy neni neskoro na dobre vysledky :) a snad to skor ci neskor prijde :)
To snad neni pravda další prohra o bod... připadam si, že "plzeňskej syndrom" už je i na HF...
Dnes sme vyhrali. Kurna chlapci treba zabojovat.

BENDER kurna preco vynechavas?
7raul ponukol som ti predlzenie zmluvy. V licencie a zmluvy ak suhlasis odsuhlas to.

Bender9 - Davam ti cas este kym najdem za teba nahradu. Ale ak chces ostat v time, tvoje vysvetlenie netipovania musi byt fak silne.
eman, dakujem za ponuku predlzenia zmluvy ;)

ak si dobre pamatam, mam tam len napisat odpoved ze suhlasim?
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES