Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Oficialnym GM pre 4te kolo a dalej timu EI sa stava Yzy19. Je to uz len na nom aby dostal licenciu na Gm od komisie a podpisal zo mnou zmluvu
Tady člověk chvíli neni a hele... koukam, že systém tipování dopředu mi vyšel, ale škoda, že jako tým nejsme výš :( Tak chlapi hurá nahoru... :D
androj píše:Tady člověk chvíli neni a hele... koukam, že systém tipování dopředu mi vyšel, ale škoda, že jako tým nejsme výš :( Tak chlapi hurá nahoru... :D
To je reč chlapa, preto, keď mi povolia byť GM tímu, tak prosím každého člena tímu, aby sem chodil častejšie, prispieval do témy, nech to tu trocha žije a zabával sa. Ináč nemôžeme fungovať ako tím! Takže hlavy hore a ak sa budeme snažiť, do play off to dotiahneme. :good:
eman22 píše:Oficialnym GM pre 4te kolo a dalej timu EI sa stava Yzy19. Je to uz len na nom aby dostal licenciu na Gm od komisie a podpisal zo mnou zmluvu
zmluvy sa podepisovat nanovo nemusia.Tie sú podpísané s týmom, nie GM.Stačí ked yzy potvrdí,že prijíma post GM a je to. :wink:
yzy19 píše:
androj píše:Tady člověk chvíli neni a hele... koukam, že systém tipování dopředu mi vyšel, ale škoda, že jako tým nejsme výš :( Tak chlapi hurá nahoru... :D
To je reč chlapa, preto, keď mi povolia byť GM tímu, tak prosím každého člena tímu, aby sem chodil častejšie, prispieval do témy, nech to tu trocha žije a zabával sa. Ináč nemôžeme fungovať ako tím! Takže hlavy hore a ak sa budeme snažiť, do play off to dotiahneme. :good:
Takže od příštího kola zas ve 4ech a dokonce s novým GM? :) Fajn. přispět sem vždycky něco stačím, taky sim myslim, že být nás 4 tak jsme už teď daleko výš... :wink:
androj píše:
yzy19 píše:
androj píše:Tady člověk chvíli neni a hele... koukam, že systém tipování dopředu mi vyšel, ale škoda, že jako tým nejsme výš :( Tak chlapi hurá nahoru... :D
To je reč chlapa, preto, keď mi povolia byť GM tímu, tak prosím každého člena tímu, aby sem chodil častejšie, prispieval do témy, nech to tu trocha žije a zabával sa. Ináč nemôžeme fungovať ako tím! Takže hlavy hore a ak sa budeme snažiť, do play off to dotiahneme. :good:
Takže od příštího kola zas ve 4ech a dokonce s novým GM? :) Fajn. přispět sem vždycky něco stačím, taky sim myslim, že být nás 4 tak jsme už teď daleko výš... :wink:
J, ešte Raula by som poprosil, aby som tiež chodil a od Emana to rovnako očakávam. Keď budeme komunikovať, vychádzať spolu, tak máme šancu uspieť :yes:
Ja sa rad budem zapajat ked bude cas. Lenze este nemam zmluvu a stale cakam
eman22 píše:Ja sa rad budem zapajat ked bude cas. Lenze este nemam zmluvu a stale cakam
Zmluvy zatiaľ nechám všetkým členom a uvidím, ako sa budem ďalej rozvíjať situácia. Mám to aj niekam inam napísať?
eman22 píše:Ja sa rad budem zapajat ked bude cas. Lenze este nemam zmluvu a stale cakam
z pravidiel:
- Zmena na poste GM – pri zmene na poste GM môže byť za nového GM vymenovaný iba iný člen teamu. Zmenu s nickom svojho nástupcu navrhne odstupujúci GM v topicu na uzatváranie zmlúv, nastupujúci GM musí svoje menovanie do funkcie potvrdiť rovnako ako pri podpise zmluvy. Zmena nadobúda platnosť odo dňa keď je nastupujúcim GM potvrdená. Ostupujúci GM zároveň preberá zmluvu po novom GM a stáva sa radovým členom teamu.

takze si prebral zmluvu po yzym, nemusis podpisovat novu. si normalnym clenom teamu
Páni, keď sa tímu nebude dariť aj po mojom príchode, tak to bude aj vďaka mne. Pozrite si moju štatistiku, zo 14 zápasov som trafil 1. A to som mal byť prínosom pre tím. Ak sa nebude dariť, prosím nehnevajte sa, popracujem na sebe.
neda sa vzdy vsetko naraz ;) verim ze sa konecne mozme posunut hore, predsa tym nieje o jednom clovekovi, aj ked sa par krat nepodari, myslim si, ze sme tu aj ostatny na to aby som sa zastupili, no nie? ;)
7raul píše:neda sa vzdy vsetko naraz ;) verim ze sa konecne mozme posunut hore, predsa tym nieje o jednom clovekovi, aj ked sa par krat nepodari, myslim si, ze sme tu aj ostatny na to aby som sa zastupili, no nie? ;)
JJ sme, budeme makať, keď sa bude dať, tak sem budem aj opisovať, v čom sme sa zlepšili, alebo ako. Uvidíme :cool:
Páni, dnešným dňom začína moja GM kariéra, takže prosím celým tím, aby podctivo tipoval každý člen, na každý deň, po prípade, keď nebude stíhať, tak mi môže aj PM-kou napísať svoje tipy, po prípade natipovať do predu. Dúfam, že sa vám pod mojím vedením bude dariť, zatiaľ sa nechystám robiť žiadne zmeny, pretože moc neviem, ako na tom sme s tipovaním, no sme tu preto, ABY SME VYHRALI!!!
Takže toto kolo ideme vyhrať kolektívne, nie jeden člen.
VYHRÁME TO!

Ešte vidím, že okrem mňa nikto z tímu nemá natipované, takže užaj sem!:
http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... a&start=25
tak vcerajsi den bol riadne na *...

dosiahli sme len 9 bodov, ale eman ani androj nenatipovali :( , takto to chlapi dalej naozaj nejde
jj zabol som. Uz sa to nestane
Tak nech sa to už nestane, ale aj ja by som mal držať hubu, zas trafiť len jeden zápas. :evil: :evil: Aspoň, že raul to skreslil a celkom dobre zatipoval.
Androj, kde si? Potrebujeme ťa pre dosiahnutie úspechu, keď natipuješ, tak sa tu ozvi, nech mám istotu, že môžeme začať súťažiť na plno.
Paráda, androj vidím, že už natipoval, takže môžeme začať súťažiť. Zatiaľ sa nič nedeje, vynechal si len jeden deň, kebyže je to viac, tak začnem konať. Môžeme v pokoji začať spolupracovať a vyhrávať, hor sa do toho :good: Teraz, už len aby sme všetci tipovali pravidelne. :cool:
Chlapi omlouvam se za včerejšek vůbec mi nedošlo, že nemam natipováno myslel jsem, že je ještě volnej den... :-( :wink:
androj píše:Chlapi omlouvam se za včerejšek vůbec mi nedošlo, že nemam natipováno myslel jsem, že je ještě volnej den... :-( :wink:
To nevadí, aspoň, že si uviedol dôvod a že dnes si už natipoval. Zatiaľ to je nie tak citeľné. Teraz sa treba sústrediť na ďalšie dni, začíname odznovu. GO
yzy19 píše:
androj píše:Chlapi omlouvam se za včerejšek vůbec mi nedošlo, že nemam natipováno myslel jsem, že je ještě volnej den... :-( :wink:
To nevadí, aspoň, že si uviedol dôvod a že dnes si už natipoval. Zatiaľ to je nie tak citeľné. Teraz sa treba sústrediť na ďalšie dni, začíname odznovu. GO
Hlavně, že jsme 4 to je u nás fakt výhra samo o sobě... :) Jasně pánové horší už to nebude tak co :D Ve 4ech musíme skončit líp... :) :wink:
androj píše:
yzy19 píše:
androj píše:Chlapi omlouvam se za včerejšek vůbec mi nedošlo, že nemam natipováno myslel jsem, že je ještě volnej den... :-( :wink:
To nevadí, aspoň, že si uviedol dôvod a že dnes si už natipoval. Zatiaľ to je nie tak citeľné. Teraz sa treba sústrediť na ďalšie dni, začíname odznovu. GO
Hlavně, že jsme 4 to je u nás fakt výhra samo o sobě... :) Jasně pánové horší už to nebude tak co :D Ve 4ech musíme skončit líp... :) :wink:
To nie, horšie to už nebude, ale skončiť by sme mohli v top 3, tak nazačiatok, buďme skromný.
Jasan a příště už bude cíl titul nebo co? :D Jaj my vážně potřebujem skromnost jsme chvost :( Ale tak hecování musí být... :) :wink:
androj píše:Jasan a příště už bude cíl titul nebo co? :D Jaj my vážně potřebujem skromnost jsme chvost :( Ale tak hecování musí být... :) :wink:
Kašli na chvost. Ideme vyhrať, už ma nebavia tieto reči, že patrím k tým horším. :x :x :x My to dáme, nech je to akýmkoľvek spôsobom, ale dáme to.
Tak chalani, po prvom dni, kde sme tipovali už všetci som celkom spokojný:

...... EVIL INSIDERS ...... .. 24 ..
.......... 7Raul * ........ ... 8 ..
.......... eman22 ......... .. 11 ..
.......... androj ......... .. 13 ..
.......... yzy19 * ........ .. 11 ..

Čo som pozeral body, tak by sme mohli s takýmito výsledkami patriť k tej lepšej časti ligy. Len aby nám to pokračovalo a zlepšovali by sme sa. Zatiaľ som úprimne spokojný. :yes:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO