Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

6., 8. a 11. v indi :scare: :klobuk:
takze prve kolo za nami

Milos teda zostavil riadny dream team (4 vitazstva v individualke za poslednych 5 sezon) a veru to bolo aj riadne citit, ak sa chce clovek citit byt pre tim uzitocny, musi riadne makat, potvrdzuje to aj Ohlundov post, dlhodobo sme sa vsetci drzali hore, Fortunemu trosku odisla forma v zavere, ale mam pocit, ze aj on bol isty cas hore, neviem ci aj nie najlepsi z nas

timovo to dopadlo vyborne, chybala uz len ta cersnicka na torte, aby sme mali najviac bodov

co sa tyka mna, docela prekvapko, ze som skoncil tak vysoko a najlepsie z timu, po tom risku v posledny den som to veru necakal, dokonca som to spravil az 3x a nikdy to moc nevyslo, ani so svojimi vykonmi som nebol moc spokojny, bol snad len jeden den, kedy som bol spokojny, inak to bol len taky priemer, raz lepsi, raz horsi, v urcitom momente som uz tipoval stylom, ze zapas timu A s timom B, to by mohla byt 1, tak preto dam 2, kolkokrat mi usli nenormalne zapasy, tipnuta 2 a domaci vyrovnaju 2 golmi pri hre bez brankara, tipnuta X a padne gol v poslednych sekundach, premrhane niekolkogolve vedenia timov :x

ale paradoxne, cim horsie sa mi darilo, tym viac ma to bavilo a motivovalo sa z tych sraciek dostat :-D

takze Milos, toto je aj odpoved pre teba, hlavne pozitivum je, ze ma to zatial bavi a som rad, ze si bol taky vytrvaly a presvedcil ma, myslim, ze tim mame poskladany vemi dobre, myslim teraz styl tipovania kazdeho z nas a nie je potrebna nejaka silena taktika, myslim, ze to dobre pokryvame vsetci 4, takze sa tesim na dalsie kolo

od buduceho kola, uz ale budem tipovat stylom vzdy vopred na 4 dni, takze sam som zvedavy ako to pojde :nervozny:
Za málo Wildo :wink: ,Ten plán teba získať som v hlave mal už od doby, ako si vlani po 2 kole odišiel za takých okolností z tímu ICE CATS.To som si dal za úkol do dalšej sezony de facto na 2 den po tom tvojom oznámení odchodu ,potom som sa venoval vtedy prebiehajúcej sezone a bola búrlivejšia ako som čakal,no asi to tak malo byť,čo už život to zrejme tak naplánoval. :neviem: Tušil som,že ked si od toho odpočinieš,prídeš na iné myšlienky, tak šanca na to aby mi vyšiel ten plán je celkom reálna.My sme si už pár krát naťukli možnosť spolu pôsobiť v jednom tíme,ale akosi to na poslednú chvílu nevyšlo.Ked si odišiel z ICE CATS tušil som,že toto je tá možnosť kedy by to konečne mohlo vyjsť."Legendy " ku ktorým ty tu bezesporu patríš tu na HF a v KTL nekončia za takýchto okolností,takže tvôj návrat skôr či neskôr by prišiel na radu,chcelo to vhodne naťuknúť tú možnosť pred letom,potom sa obrniť trpezlivostou a veriť,že k tomu rozhodnutiu nakoniec dospeješ a pôjdeš do toho. :) Dúfam,že ti tá chuť do KTL i tipovania vydrží a užijeme si tu peknú sezonu :) ale aby to vyšlo musel som do mozaiky pridať aj zvyšné 2 dieliky našich kolegov.Ja ako som už spomínal vyššie som vlani prežil tiež dosť búrlivú sezonu,takže v tomto naše osudy boli dosť podobné,vedel som,že najlepšie riešenie bude vybudovať úplne nový tím,začať od začiatku s novými kolegami,začať budovať niečo nového a krôčik po krôčiku stavať nový tím Evil Insiders.Wildo niekedy je aj to tipovanie dopredu hoci 4 dni lepšie,ako dlho nad tým špekulovať,meniť väčšinou to vypáli aj tak úplne naopak,takže smelo do toho a uvidíš ako s tým budeš spokojný. :wink:



Každý tím potrebuje bodového lídra ,špičkového tipéra ,ktorý tipuje pravidelne na vysokej úrovni,hra ho baví a bol by dobrý parták do tímu.A ešte k tomu tiež aby mal záujem o zmenu,skúsiť niečo nového a jeho štýl tipovania bol o niečo odlišnejší ako máme ty a ja čím by nás dobre a vhodne dopnil.Takými ludmi mi na konci z toho všetkého vyšli 2 Nabby a ešte jedno velmi známe meno tu,ale nebudem ho menovať,aby z toho nemal menšie nedorozumenia s terajším šéfikom,kedže ani on moju ponuku neodmietol a vypýtali si chalani čas na premyslenie :)ak chce môže sa tu menovať sám ,to už je na ňom. Nabby najskôr uvažoval aj o konci s tipovaním,ale už počas play off,ked ho pre nepostúpenie koníkov len sledoval a nemohol sa do neho zapojiť tak dostal ho hry znovu chuť,chýbalo mu to a potom už kývol na moju ponuku a tak sa mi tento dôležitý post podarilo vyriešiť.A ja som velmi rád,že obliekol dres Evil a pripojil sa k nám do tímu. :klobuk:

No a 4 členom tímu JE môj kolega z čias ked som viedol Blue Flyers Fortune.To je dobrý taktik skvelý tipér a ,fajn kolega ,ktorý tipuje tiež odlišným štýlom ako my a tak velmi vhodne nás dopnil.Dopredu mi povedal,že po tejto sezone s tipovaním končí,odíde z KTL ale túto sezonu ešte venoval mne a nášmu tímu a ja si to velmi cením. :)
ahojte,

ja na forum casto nechodim, ale docital som si vsetko co padlo od Vas, mojich kolegov k tejto sezone a chcem sa predovsetkym podakovat za mile privitanie od Milosa, ze si dal tolko namahy a presvedcil ma skusit to este jednu sezonu v jeho teame, klobuk dole pan GM :klobuk:

dalej by som rad pozdravil kolegov Nabbyho a WildCelta, som rad, ze mozem tipovat prave s vami, zatial tvorime podla mna super team, prve kolo vyslo pekne i ked mi to nepadalo zrovna najlepsie, no nastastie sa nasiel vzdy dakto kto by potiahol, co je vyborne, lebo o tom je ten pravy team

teraz som bol tyzden mimo domova a tipoval som cez malu obrazovku mobilu takze som sa nevenoval "taktickej" stranke, co od zajtra napravim, slubujem :)

tak teda DO TOHO ! :cinka:
Taktika uz v druhom kole? :lol2: To my mame jednu: tipovat tak, aby sme boli najlepsi.
kajo píše:Taktika uz v druhom kole? :lol2: To my mame jednu: tipovat tak, aby sme boli najlepsi.
no práve,že sme ju nepoužili kajčo,keby sme to dali takticky, tak sme mali viac bodov.Stačilo dať samé X nad čím som tiež premýšlal,čokolvek vyšla tá najhoršia možnosť :-D :wink: Hmm to je fajn,že tipujete aby ste boli najlepší ,ale aj napriek tomuto nášmu zaváhaniu dnes máte celkovo v kole o 2 body viac, tak zatial vám to akosi tiež moc nevychádza tá vaša :-D

Beriem túto"hanbu" na seba chalani sú v tom nevinne.Tipoval som posledný a mal som viacero možností na natipovanie a spackal som to.Sorry chalani :neviem: Otočilo sa to proti mne,ako de facto od začiatku kola všetko :-D :-( Ottawa 3 x viedla,mali sme 3-X aj tak vyšla najhoršia možnosť Toronto.Tampa viedla 3:1 veril som,že si schuti zastrielajú a v pohode vyhrajú a samozrejme padla tiež tá najhoršia možnosť. :neviem: Nás ani komentovať nebudem hanba ako delo,prehrať s Edmontonom to netreba ani komentár.Tá naša B obrana a úbytok síl z duelu v Toronte si vyžiadali svoju dan :bitka3: Chicago sa mi zdal vyrovnaný duel skúsil som X a máš ho vidieť.No a posledný duel som si myslel,že sa prejaví úbytok síl Vancouveru a zase ..... :-D

Hmm sorry chalani zatial vás v tom nechávam samých,toto kolo je hrozné,de facto od úvodu,ešte mi nevyšiel ani 1 den ,ale tak lepšie krízu teraz ako v play off :wink:
Hmm Wildo to si hovoríš kamarát a kolega?Mal si s nami držať partu a mať tímové SO :-D to by bol čin hodný v tímovej tipovačke do kroník KTL ,ale nie ty musíš byť stále o ten krok pred nami a takto si nám to prekazil :-D

No nič stane sa ,hlavy hore kolegovci,verím,že sme natolko skúsený a dobrý tipéri,že nás toto nezlomí a ešte zabojujeme o nejaké tie bodíky aj v tomto kole :wink: Tak do boja kolegovci :cinka:
Chalani chcem sa ospravedlnit za to Toronto a aj celkovo ze netipujem taktickejsie ale skutocne niekedy som rad ze vecer stihnem natipovat, okrem nocnej NHL pocitac som nemal zapnuty hadam mesiac. Tiez mi je luto ze som neni tu aktivnejsi a ze som tebe Chris na ktl ani nenodpisal... A hlavne chcem podakovat za prilezitost tipovat v tomto time, po minulom roku, ked sa musim priznat ze niekedy som ani nevedel ako je moj tim v tabulke, by som teraz velmi chcel niaky timovy uspech ... aj ked ja moc takticky, timovo tipovat nedokazem, snazim sa pomahat najlepsim tipovanim ako viem, to sa hadam este zlepsi :)
Tak Fortune dnes predviedol názornú ukážku svôjho taktického umenia a získal full house ,parádna práca. :good:

Skorpikovci a Army Men zlyhali dnes, tak sa nebezpečný súperi majstri taktiky DD a HK predviedli v plnej paráde :klobuk: a pred poslednými 3 dnami 2 kola, to bude velmi napínavý finiš a v hre je opäť aj boj o 1 miesto o ktoré si to rozdá 5 tímov z konferencie.Tak to bude napínavý finiš každý môže byť de facto 1 aj 5 :yahoo: :scare: .Tak podme kolegovia,zabojujme o čo najviac bodov aj z tohto 2 kolečka. :box: :cinka:
Znovu prvý :klobuk: , už by ste mohli aj polaviť trochu a dať šancu aj iným tímom :giggle:
Chris píše:Falconáci gratulujem k 1 miestu v konferencii i lige z tohto kola,bola to skvelá jazda za 1 miestom :klobuk:
Diky, napodobne gratz aj vam ;)
V OF konferencii je to vo vasom podani zatial hra macky s krdlom mysi… :klobuk:
S trochou šťastia ale vyšlo aj z tohto 2 kola 1 miesto.Bolo to tesné ,napínavý záver ale podarilo sa to a zaslúžene ste sa nominovali i do ALL STARS našej konferencie za parádne výkony Nabby a Wildo.A Fortune nás zachranoval po taktickej stránke.Dobrá robota chalani. :)
petrik píše:
Chris píše:Falconáci gratulujem k 1 miestu v konferencii i lige z tohto kola,bola to skvelá jazda za 1 miestom :klobuk:
Diky, napodobne gratz aj vam ;)
V OF konferencii je to vo vasom podani zatial hra macky s krdlom mysi… :klobuk:
DAkujem petrík :) ,je to zásluha najmä mojich kolegov za parádne výkony ktoré predvádzajú a i kusok šťastia sme potrebovali ale aj to k tomu patrí. :wink:

Ale klobúk dolu za to ako si sa vysporiadal s odchodom takej STAR ako je medik,ale malo to tak byť ,Andy ho skvelo zastúpil a medik s janikom to je dvojka ktorá k sebe patrí a tak sa bavíme všetci a o to ide. :)
petrik píše:
Chris píše:Falconáci gratulujem k 1 miestu v konferencii i lige z tohto kola,bola to skvelá jazda za 1 miestom :klobuk:
Diky, napodobne gratz aj vam ;)
V OF konferencii je to vo vasom podani zatial hra macky s krdlom mysi… :klobuk:
V PO im dojde dych..my sa zatial setrime a ideme na pol plynu :ciga:

Taky Redy je este stale myslou v Toronte :neviem:
Ohlund píše:Znovu prvý :klobuk: , už by ste mohli aj polaviť trochu a dať šancu aj iným tímom :giggle:
Tak pokúsime sa na tejto vlne viezť čo možno najdlhšie :wink: ale je možné,že v najbližších hodinách 1 člen nášho tímu zmení dres a pôjde do vašej konferencie. :wink: Prišla pre neho ponuka a je na ňom ako sa rozhodne.Ja by som si ho rád tu udržal,ale rozhodnúť sa musí sám,ktorou cestou sa vyberie.
Ok takže žiadna zmena sa konať nebude,pokračujeme dalej v zložení akom sme začali sezonu. :) Som rád a dúfam,že dnes do neho vykročíme pravou nohou a výhrou nad rytiermi., :)
Tak dnes to bola paráda Fortune,plný zásah :klobuk: a tak si nám de facto sám zariadil výhru nad Nabbyho bývalým tímom koníkmi. :clap:

Dnes náš čaká Wildo duel s tvojimi dlhoročnými partákami z Ice Cats janíkom a medikom.Tak to bude pekný súboj a po zápase pôjdeme všetci na 2-3 :pivo2: a pokec ako sa im darí u Vikingov a tebe v Evil a ako celkom sympatický výkon podávajú znovuzrodený ICE CATS. :) Chalani nám dúfam poukazujú mesto v ktorom práve hrajú a ich oblúbené miesta v ňom. :hop:
Tak za včera a výhru nad tímom skúsených harcovníkov janika a medika má velkú pochvalu Nabby :good: je fajn,že to neleží na 1 človeku ale sa striedame pekne v zbieraní bodov a to prináša aj výsledky a pohodu do tímu. :) Tak duel bol fajn,napínavý až do konca a po ňom ,nám chalani poukazovali nové mestečko a i nejaké tie pivka padli :oslava: Dakujeme a držíme palce nech sa vám darí chalani a ich nová GM :)

Dnes nás čakajú diablici na čele so skúseným starým lišiakom cepikom a jeho diablikmi.Dnes na 14 hodinu majú hlásený príchod do mesta,už sa na nich tešíme a do začiatku duelu majú pripravený výlet do mesta,trošku po pamiatkach,každého čaká čert a Mikuláš a podla zásluh ich ohodnotia,baličkom alebo uhlím :-D

A po tom už príde na radu duel,naši diváci sa už na cepikovcov velmi tešia a už dlho pred týmto duelom bola aréna vypredaná. :wink2:
Wildo dnes ti tie X velmi pekne vyšli. :) Ked som videl tvoje tipy ,tak som si nebol celkom istý,či si spravil dobre,minulé dní moc X nepadalo,ale dnes si ich pozbieral pekne a prispel tak k výhre :) U teba na to človek moc zvyknutý není s tými X ale vieš prekvapiť. :wink:
Wildo parádne ti to tam padá.Za posledné 2 dni 30 bodov. :klobuk: Včera klobúk dolu za tie X,priznám sa,že moc som neveril hlavne tej na Boston a verili sme,že Detroit to strelecké trápenie konečne prelomí a ono :fucker2: :hroza: :hehe: Len tak dalej ,ideš ako píla :)
Kolegovia z Evil i z HF chcem vám popriať šťastné a veselé Vianoce. :)

◦Ahoj. Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Netuneloval? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem! Tvoj Ježiško.
◦Sane sa mi rozpadli, darčeky mi ukradli, anjeli mi niekde blúdia, čerti zase trávu húlia. Je to všetko na potvoru, asi pôjdem na podporu. Tvoj Ježiško
prepiste dejiny, vitej zlaty hetriku :oslava:

Milosi, sam som z toho riadne sokovany, ved pred 5 dnami som bol skoro posledny a uz som na bodovanych prieckach :sok: a ak to dnes vypali (tipoval som to naraz s predoslymi 3 dnami, tak hadam hej :-D ) :jn:

Stastne a vesele :)
WildCelt píše:prepiste dejiny, vitej zlaty hetriku :oslava:

Milosi, sam som z toho riadne sokovany, ved pred 5 dnami som bol skoro posledny a uz som na bodovanych prieckach :sok: a ak to dnes vypali (tipoval som to naraz s predoslymi 3 dnami, tak hadam hej :-D ) :jn:

Stastne a vesele :)
No Wildo janik s medikom v téme Vikingov :wink: si na teba brúsia svoje drápky,radi by ťa vyklepli v ASG.Tak som im napísal,že ty si mal dopredu istú účasť,tak si formu ladil práve na tento deň :-D aby si ich porazil tak ako v obidvoch vzájomných dueloch KTL toto kolo. :wink2: Pomalý rozjazd a postupne si pridával na obrátkach až si v závere tými X získal pre nás rozhodujúce body. :)Dnes ti to moc nevyšlo, bola iba 1 X takže z bodov asi nebude toto kolo nič,ale aj tak si nám velmi pomohol ,ked sme potrebovali a ukázal si svoju silu a tipérske umenie. :wink: :good:

Fortune toto kolo mal najlepšie od začiatku sezony a účasť v ASG s nami,mu ušla,len o 2 body.Ale aj tak to bol jeho najlepší výsledok a ťahal nás svojimi výsledkami tiež na to 1 miesto. :)

Nabby to je stálica,patri medzi TOP tipérov a pravidelne tie bodíky zbiera každé kolo a pomáha tým tímu k výsledkom aké sú. :)
Dnes sme vyhrali aj posledný duel nad Sellyho partičkou a úspešne tak ukončili toto kolo - ziskom najviac bodov z celej KTL z tohto kola .V tých predošlých 2 kolách nám to tesne uniklo,tak sme pridali aj túto čerešničku na parádnych výsledkoch z predchádzajúcich 2 kôl. :) Tak chalani skvelá práca,dakujem za vaše nasadenie a prístup,dobre si teraz počas Vianoc odpočiňte,zabavte sa a vidíme sa v sobotu na dueli ASG ,kde sa stretneme s kopou známych aj z druhej konferencie,pokecáme na čo není moc počas sezony čas a v exibičnom dueli sa pokúsime divákov zabaviť a urobiť show akú si toto podujatie zaslúži :jupi: :wave:
Mali ste poslať cepimu adresy aby mohol poslať trofeje už dopredu, mali by ste ich pod stromček :lol2:
:klobuk:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS