Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EVIL INSIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

EVIl INSIDERS : Eman22, Kajo, OpenFire, Mr. Perfecto

Kajo, Open, Lukas vyjadrite sa k nazvu timu, pripomienky, otazky, namietky. pripadne ci nechcete odvolat GM a podobne.
:lol:

Caute chlapi, ja momentalne suhlasim so vsetkym keby sa mi nieco nepacilo nebojte ja sa izvem :D

Navrh na banner
alebo ine?

Ak mi vyda cas tak sa pokusim nejaky banner poriesit cez vikend

Chlapi takze ja spravim ten Banner ak sa mi nepodari krajsi ako mal eman tak ostaneme pri tom emanovom, spravim ho do ?tvrtka, 8)

Inac Kajo, Perfecto tiez by ste mohli napisat nieco ci suhlasite alebo tak :wink:

OpenFire píše:Chlapi takze ja spravim ten Banner ak sa mi nepodari krajsi ako mal eman tak ostaneme pri tom emanovom, spravim ho do ?tvrtka, 8)

Inac Kajo, Perfecto tiez by ste mohli napisat nieco ci suhlasite alebo tak :wink:
Ja suhlasim aj za nich :haha:

Ostavame Evil. Tak som sa royhodol ako GM + mo zastupca Open. 8)

Kajo, Lukas dajte vediet ci hrate alebo nie.

jasne , jasne ze hram :D ja som vedel ze pekelnici porazia jednorozca :wink:

jasne,ze aj ja hram,len mi nejde podpis,ktory som skpoiroval z *Slov....L.sk* :lol: :lol: :lol: :oops:

tak uz mi ide,ale nesiel mi :lol: :lol: :lol: :twisted:

a ked sa tak zbezne pozeram na poradie tiperov, tak by sme tu mali vsetkych poriesit , pche a ze nemame dobru formu :twisted:

Takze Kajo, Lukas vyjadrite sa ktory sa Vam viac paci ten co mam ja alebo ten co ma Eman ? myslim podpis 8)

No ja sa znova vyjadrÄ,­m, len dÄ,ĹĽfam ?e ma nesfÄ,ĹĽknete ako predtÄ,Ë»m. Mne sa pÄ,Ä"Ă"«i viac Ă"«o mÄ,Ä" Eman. Je :cool:

kelemantia píše:No ja sa znova vyjadrĂ„,­m, len dĂ„,ĹĽfam ?e ma nesfĂ„,ĹĽknete ako predtĂ„,Ë»m. Mne sa pĂ„,Ă„"Ä‚"«i viac Ä‚"«o mĂ„,Ă„" Eman. Je :cool:
Super dakujem za podporu. Keke mas to u mna. :lol:

mne sa tiez viac paci len ho eman musi urobit :lol: :lol:

Nove podpisy pre Kaja a Perfecta

Kód: Vybrat vše

Kajo
[img]http://62.168.117.238/fotoalbumy/009/422/f_9422991_a12346e200800f434941f9e703ac9316.png[/img]

Perfecto
[img]http://62.168.117.238/fotoalbumy/009/423/f_9423033_60761ffd74e0d1d055d596fea9cc3ed3.png[/img]
Nastavte si ich prosim

pekny podpis,mne sa paci,je fakt :cool:

kajo píše:pekny podpis,mne sa paci,je fakt :cool:
Som rad. Som ja a Open s pomocou boziou ybuchali. Som rad ze sa vam paci.

eman22 píše:
kajo píše:pekny podpis,mne sa paci,je fakt :cool:
Som rad. Som ja a Open s pomocou boziou ybuchali. Som rad ze sa vam paci.
hej,vyzera teraz viac "evil" ako ten predtym. :D

Prestavujem Vam nove logo Evil Insiders

Obrázek

Lukas mas pokarhanie od GM TIMU. Stale nemas Skype. kedy si ho konecne uz spravis? :cool:

Takze u nas spokojnost so 4 miestom urcite nieje, chceli sme titul alebo minimalne umiestnenie do druheho miesta...

Neviem kde su nasi clenovia tĂ­mu... Kajo a Perfecto :cry:

JJ Ja ako Coach timu som zo 4tym miestom velmi nespokojny. Dufam ze sa v dalsej sutazi zmobilizujete a ukazete, co je v hracoch timu EI.

Chlapi takze ideme na tipovacku.... ale tentoraz uz berem len vitaztvo tak sa treba snazit.

Dajte vediet co a ako lebo Perfecto ty si nejaky nezvestny.

v pohode ideme na to,uz sa tesim.teraz beriem len vyhru :!: inak sa neoplati hrat :D ale respektujem aj silu superov :cool:
1941 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS